سنگاپور رای در نظر سنجی ها انتظار می رود به بازگشت حزب حاکم

سنگاپور — با پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی, سنگاپور شروع رای گیری روز جمعه در یک انتخابات عمومی است که انتظار می رود به بازگشت نخست وزیر Lee Hsien Loong طولانی-حزب حاکم به قدرت است.

حدود 1100 مراکز رای دهی در سراسر شهر-دولت باز بود در ساعت 8 صبح با سخت اقدامات ایمنی در محل جنوب شرقی آسیا و اولین انتخابات پس از coronavirus همه گیر آغاز شد. مسن رای دهندگان داده شد اولویت در ساعات اولیه صبح به عنوان حفاظت در برابر ویروس و مردم برای درمان COVID-19 یا تحت قرنطینه در خانه بودند مجاز به رای دادن.

                                                                                                                                                                                                                       

بحران بهداشت و درمان و نگرانی بیش از یک رکود اقتصادی یک ثروت باد اورده برای لی مردم اقدام حزب با رای دهندگان به احتمال زیاد به انتخاب کردن برای ثبات. آن چهره 10 احزاب مخالف که در حال رقابت 93 کرسی مجلس عمدتا بر روی یک پایه و اساس علیه PAP. مخالفان گفته است که نمی خواهند به حکومت اما خواست 2.65 میلیون رای دهنده واجد شرایط به منظور کاهش PAP را با اکثریت قاطع آرا در مجلس و انکار آن œblank بررسی کنید.’�

پاپ تحت سلطه است, سیاست از سال 1959 زمانی که لی پدر, Lee Kuan Yew شد سنگاپور اولین نخست وزیر و ساخته شده از منابع ضعیف دولت شهر را به یکی از ثروتمندترین کشورها در طول 31 سال ، در سال 2015 حزب برنده 69.9 درصد از کل آرا و 93 درصد از کرسی های پارلمانی. اما آن را نیز مورد انتقاد قرار برای دولت کنترل و سانسور رسانه ها و استفاده از قوانین سرکوبگر و دعاوی مدنی علیه مخالفان.

لی نیز مواجه مخالفت از او جدا برادر کوچکتر Lee Hsien یانگ که گفت: PAP تا به حال تبدیل به یک نخبه گرا ، جوان لی پیوست یک حزب اپوزیسیون در ماه گذشته اما در حال اجرا است نه در انتخابات. نخست وزیر گفت: انتخابات در مورد تامین امنیت این کشور در آینده نه خانواده اش دشمنی.

‘œOur اقتصاد شده است به شدت ضربه هر چند کامل اقتصادی از شیوع است که هنوز هم جلوتر از ما,’� لی گفت: در یک پیام تلویزیونی در اواخر پنج شنبه. ‘œWe نیاز به یک قوی و توانمند دولت است. نه تنها به اقدام قاطع برای جلوگیری از یکی دیگر از عمده شیوع بلکه برای صرفه جویی در کسب و کار و شغل است که در بالای ذهن همه را.’�

                                                                                                                                                                                                                       

سنگاپور انتخابات به شرح زیر سنجی در مغولستان در ماه گذشته و در کره جنوبی در ماه آوریل زمانی که احزاب حاکم در هر دو کشور به ثمر رساند پیروزی های چشمگیر.

پای صندوق های رای می آیند تنها چند هفته پس از این کشور پدید آمده از دو ماه مستند با هدف کنترل یکی از آسیا بدترین شیوع ویروس. این کشور کوچک از 5.8 میلیون نفر گزارش شده بیش از 45,000 موارد بسیاری از آنها کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ است که نادیده گرفته شد در فاز اولیه آن در مدیریت بحران است.

با اقتصاد, پیش بینی برای کوچک شدن این سال تا 7 درصد Lee دولت پرده برداری کرده است چند کمک های اقتصادی بسته در مجموع نزدیک به 100 میلیارد دلار سنگاپور (71.7 میلیارد دلار).

در حالی که coronavirus موارد باید بیشتر کاهش یافته است, جدید, روزانه موارد هنوز بالای 100. دولت می گوید که انتخابات برگزار می شود با خیال راحت با تعدادی از مراکز رای دهی افزایش یافته و از 880 به 1100 و دیگر اقدامات ایمنی.

                                                                                                                                                                                                                       

همه رای دهندگان ملزم به پوشیدن ماسک و نمایش به صورت تب و علائم تنفسی پس از ورود. آنها باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست و دستکش یکبار مصرف در هنگام ریخته گری آراء و حفظ یک متر (حیاط) و دور از دیگران است.

رای دهندگان اختصاص دو ساعت زمان گروه به رأی گیری برای کاهش ازدحام. افراد 65 سال و بالاتر دریافت اولویت در رای گیری طول چهار ساعت. انتخابات فصل کامل شخصی دنده محافظ و رای گیری غرفه در حال بررسی هر نیم ساعت.

COVID-19 بیماران و کسانی که تحت قرنطینه در خانه بودند مجاز به رای دادن. نظر سنجی باز خواهد شد 12 ساعت و نتایج انتظار می رود برای شروع ورود اواخر جمعه

___

Ng گزارش از کوالا لامپور, مالزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de