شش کر گرد هم می آیند به جمع آوری کمک مالی برای SafeHouse دنور

یک ائتلاف از دنور-منطقه زنان را کر کرده است به میزبانی کنسرت پس از سال 2018 به جمع آوری پول برای SafeHouse دنور. هر سال سود کنسرت همچنان به رشد و در 15 مارس در معبد Emanuel است که به دنبال به بزرگترین نشده است.

“قبل از ما در اطراف ما تا به حال 300 خوانندگان می گوید:” لی همکار موسس و مدیر موسیقی از Kol Nashim زنان گروه کر در کلرادو عبری Chorale. “این است که ما سومین رویداد است.”

او انتظار دارد به عنوان بسیاری از 1000 نفر برای حضور در این کنسرت سال, بخوان برای SafeHouse سال 2020 است. نظیر تاسیس Kol Nashim در سال 2013.

این گروه یکی از شش برنامه ریزی شده به آواز خواندن در مارس 15, نشان می دهد, انجام می دهد سبک های مختلف موسیقی یهودی در حالی که دفاع از مسائل زنان است. Kol Nashim در ابتدا مطرح شده پول برای یک کتک پناهگاه زنان در اسرائیل است. در نهایت همکار نزدیک شد مخاطبان خواست که برای اجرای برنامه به جمع آوری پول برای یک دنور پناهگاه زنان.

او بلافاصله فکر SafeHouse دنور.

“من در حال حاضر تاسیس یک رابطه با SafeHouse دنور چندین سال قبل,” او می گوید. “دختر من و من در یک رسیتال آوازی که تا به حال آنها بهره مند.”

کنسرت اضافه شده اند بیشتر و بیشتر کر و پیوسته رشد در اندازه. در این سال Kol Nashim, Denver, کودکان, گروه کر Fourteeners شرقی دبیرستان سرافیمها بداهتا مترو دانشگاه ایالتی سه برابر گروه کر و دنور زنان کر انجام خواهد شد به طور جداگانه و در پشت سر هم. مختلف کر خواهد آواز آهنگ از انواع موسیقی سنت از جمله قطعات محلی یهودی آهنگسازان و کلود دبوسی و همچنین به عنوان سنتی spirituals. برخی از آثار را خوانده در زبان انگلیسی و دیگر زبان عبری.

هر گروه کر انجام خواهد شد دو آهنگ ها و جمع آوری کر انجام خواهد شد سه برای پایان دادن به نشان می دهد.

“هر یک از مدیران را انتخاب موسیقی با این هدف که موسیقی باید یک پیام از توانمندسازی از قدرت گرفتن کنترل زندگی” همکار می گوید.

SafeHouse دنور تاسیس شد در سال 1978 به ارائه سرپناه اضطراری به زنان و کودکان تجربه خشونت خانگی; اول آن پناهگاه باز در سال 1979. سازمان شارژ نمی کند افرادی که استفاده از خدمات آن است. حدود یک سوم زنان را تجربه می کنند و تجاوز به عنف و خشونت فیزیکی و یا وسیله در دست شریک صمیمی مدتی در زندگی خود را.

زنان تشکیل 84 درصد از قربانیان سوء رفتار با همسران و حدود سه چهارم از افرادی که مرتکب خشونت خانوادگی مرد هستند به گفته این سازمان است.

همکار می گوید: گروه های دریافت کمک مالی از علمی و فرهنگی و امکانات منطقه و همچنین کمک های مالی از رز جامعه پایه و اساس و JEWISHColorado برای کمک به جبران هزینه های مربوط به این رویداد است. یک اهدا کننده ناشناس موافقت کرده است برای مطابقت با هر یک از 18 دلار بلیط فروخته شده است. تمام درآمد حاصل خواهد شد به SafeHouse دنور.

$18 قیمت بلیط معنی خاص نظیر توضیح می دهد: “در مبحی معانی رمزی اعداد در زبان عبری کلمه ‘چای’ است که ‘زنده’ یا ‘زندگی’ می افزاید: تا هجده. در سنت یهودی مردم اغلب کمک های مالی که در حال تقسیم عددی بر مضرب از شماره هجده.”

او اضافه می کند که می توان آن را یک درخواست برای برخی از مردم به چنگال بیش از $18 — به خصوص برای والدین برخی از کودکان و نوجوانان که آواز می خواهد. بنابراین در ازای بلیط های مردم می تواند به بطری شامپو و نرم کننده نیز خواهد شد که اهدا به SafeHouse دنور. قبل از حوادث را جمع آوری کفش, فلیپ فلاپ, برای پناهگاه است.

“من می دانم که به طور معمول وقتی کسی می رسد به نقطه ای که آنها از فرار از یک وضعیت سوء استفاده از آن را واقعا دریافت کنید در حال حاضر,’,” او می گوید. “پنجره باز است. این به طور معمول با هر آنچه که آنها را بر روی پشت خود را.”

آواز خواندن برای SafeHouse سال 2020 اتفاق می افتد در 5:30 بعد از ظهر روز یکشنبه 15 مارس در معبد Emanuel, 51 انگور خیابان. 18 دلار کمک مالی را تشکیل می دهند یک بلیط و می تواند خریداری شده در Coloradogives.org. شرکت کنندگان همچنین می توانید با کمک یک بطری شامپو و یا کاندیشنر به جای پول نقد اهدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de