Coloradans تصویب قانونی تفریحی حشیش بیش از هفت سال پیش اما دولت هنوز در تلاش برای کشف کردن این کل اجتماعی-مصرف چیزی. دنور حشیش مصرف ایجاد برنامه مجوز صادر کرده است و تنها دو مجوز تا کنون و یکی از این موسسات در حال حاضر بسته شده است. اگر چه قانون جدید اجازه می دهد درمانگاه اتاق مزه و حشیش مصرف در مناطق خاصی از کسب و کار در حال حاضر گرفته شده اثر محلی باید در انتخاب کردن به برنامه برای این کسب و کار به کار گیرند و این فرایند اتفاق می افتد به آرامی در دنور و در سراسر کلرادو.

اما شما کاملا از شانس. یک تعداد انگشت شماری از روشن و جسورانه, کسب و کار را نمیفهمد راه برای اجازه, اجتماعی, حشیش مصرف بدون لحاظ فنی در حال اجرا گرفتار قانون (شهر دنور ممکن است اختلاف است که هر یک بار در در حالی که با صاحبان اما مهمانان به طور کلی به سمت چپ به تنهایی). بسیاری از آنها خصوصی سالن و فضاهای رویداد, اما همه آنها را با علت. در اینجا شانزده مکان های که در آن شما می توانید مصرف حشیش در داخل و اطراف دنور (اگر شما حداقل 21) و نه از جمله خانه خود را.

قهوه مشترک
1130 یوما دادگاه
720-583-4657
thecoffeejointco.com
قهوه مشترک ساخته شده در تاریخ به عنوان دنور اولین مجوز حشیش مصرف کسب و کار. کافی شاپ و سالن که باز اجتماعی گلدان با استفاده از سال گذشته اجازه می دهد تا الکترونیکی vaping از گل و کنسانتره و همچنین به عنوان خوراکی مصرف به عنوان طولانی به عنوان شما را به خود شاهدانه (BYOC). اگر چه شما نمی توانید دود در اینجا شما می توانید خود را vapes و کهنه را نم زدن سکوهای برای قهوه مشترک e-ناخن و 5 دلار هزینه ورودی بخشیده است اگر شما محصولات خریداری شده از داروخانه درب بعدی 1136 یوما. آن را نمی ممکن است کامل-رایگان-برای-همه شما امیدوار بودند اما این تنها یکی از ما در حال حاضر — و آن را قانونی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Bodega
1270 غرب خیابان سرو
720-475-1983

bodega.وزوز
این شاهدانه speakeasy است که پس از مدل سواحل شرق گوشه بازار با جعلی دستگاه نوشابه خدمت به عنوان راز ورود به گلدان براق سالن با غرفه و تلویزیون های صفحه تخت. متاسفانه Bodega تنها انجام برخی امور خصوصی در حال حاضر, اما صاحب گابریل Sandoval برنامه ای برای باز کردن Bodega به عضویت در آینده بسیار نزدیک که در آن عضو (21+) می توانید آویزان کردن و پف در leasiure و خرید برخی از داغ Cheetos در راه در.

تترا 9 خصوصی سالن و باغ
3039 گردو خیابان
720-800-3011

tetralounge.com
تترا 9 در زمان های بسیاری در دنور شاهدانه صحنه با تعجب هنگامی که آن را باز درهای خود را بدون اطلاع زیادی در تاریخ و زمان آخرین فوریه. مانند iBake گلدان باشگاه تحت خصوصی-عضویت در مدل اجازه می دهد تا شما را به ثبت نام آنلاین به صورت روزانه برای عضویت 20 دلار و ماهانه عبور برای $50. آن را کمی گران تر از دیگر گلدان باشگاه اما تترا 9 است درست در قلب RiNo (به جای در حاشیه دنور مانند همتایان خود) و آن را به طور منظم میزبان زندگی می کنند, موسیقی, صنعت تجمعات و 420 پسند کلاس بیش از آخر هفته. BYOC.

Tetra 9 hosts various events Thursday through Sunday, but it's open all week.

تترا 9 میزبان رویدادهای مختلف دوشنبه از طریق جمعه اما باز تمام هفته.

ژاکلین Collins

بین المللی کلیسا از شاهدانه
400 جنوبی لوگان خیابان
303-800-5644

elevationists.org
علی رغم نام خود را بین المللی کلیسا از شاهدانه تنها اجازه می دهد تا مصرف حشیش در محل در طول آن جماعت روز جمعه تجمعات و یا خصوصی ویژه حوادث. جمعه شب مراسم جشن Elevationism به تمرین ایمان در کلیسا با اعضای دریافت دعوت هر هفته پس از ثبت نام آنلاین. در بالا اجازه می دهد گاه به گاه استفاده شاهدانه (BYOC) کلیسا ارائه می دهد مذاکرات آموزشی, سرگرمی زندگی می کنند و غذای مختصر شام.

نوک پیکان مانور
9284 بزرگراه 285, موریسون
303-738-8454
arrowheadmanor.com

اگر شما مثل اکثر مردم شما فقط می خواهید یک نقطه به toke تا در خانه خود و یا هر کجا که شما اقامت. یک تعداد انگشت شماری از دنور منطقه هتل ها اجازه خواهد داد که شما را به vape شاهدانه در داخل اما واقعا سرد دود-و-اقامت تجربه شما در انتظار در نوک پیکان مانور یک عمارت است که در خدمت به عنوان یک رویداد مرکز و تخت خواب و صبحانه. دقیقه به دور از صخره های سرخ Ampitheatre و حدود بیست دقیقه رانندگی از دنور با شکوه تسلیم اجازه می دهد تا ساکنان به دیگ دود آن خارج عرشه و patios (سیگار کشیدن در داخل ممنوع است.)

Adiago
1430 مسابقه خیابان
303-870-0903
budandbfast.com/bbadagio-3-1

این Adiago یک تخت خواب و صبحانه در قلب دنور کاپیتول هیل محله. آن نمی چسبد را در میان دیگر خانه ویکتوریا در بلوک اما شما ببینید که چرا آن را منحصر به فرد. این گلدان پسند B&B است که کمی گران (اتاق شروع در $299 هر شب) اما چگونه بسیاری از هتل ها ارائه امکانات رفاهی از قبیل تعیین شده گلدان سیگار کشیدن مناطق بیدار ‘n’ پخت صبحانه و 4/20 مبارک ساعت ؟

طیف فضای هنری
1836 جنوبی برادوی
720-535-7244

spectraartspace.com
طیف فضای هنری نیست تبلیغ خود را به عنوان یک شاهدانه باشگاه نیست. جنوب برادوی گالری بهتر است شناخته شده برای دادن درخشش هنرمندان محلی سرآشپزها و نوازندگان از برای میزبانی 420-دوستانه احزاب اما این بدان معنا نیست که طیف نیست سرد ، گالری اجازه می دهد تا به طور منظم حشیش مصرف در آن خصوصی, حیاط خلوت, در رویدادی که بسیاری از ویترین های محلی glassblowers و در حال تکمیل لذیذ munchies از eateries مانند افسون حلقه ای. BYOC.

Spectra Art Space has embraced cannabis culture like few Denver art galleries have.گسترش

طیف فضای هنری در آغوش شاهدانه فرهنگ مانند چند دنور گالری های هنری اند.

ژاکلین Collins

کشت همکاری
2901 گردو خیابان
720-316-3541
cultivatedsynergy.com
کشت همکاری بخش خصوصی و فضای رویداد نه یک باشگاه خصوصی است بنابراین شما نمی توانید فقط نشان می دهد و امیدواریم که در. اما کشت همکاری به طور کامل در آغوش شاهدانه احزاب پرتاب گلدان حاوی رویدادهای صنعت و طرفداران خود را فقط در مورد هر آخر هفته. هنگامی که آن را در خدمت نه به عنوان یک coworking فضا در طول روز کشت همکاری میزبان dab-پر shindigs برای سازمان هایی مانند رشد کردن و یتی مزارع و همچنین فقط دعوت احزاب برای مردم از جمله دیسکو و کهنه را نم زدن و شام خوردن جلسات. BYOC.

شهری محراب
2745 Welton, خیابان
970-217-1587

usdenver.com
شهری پناهگاه نیست و یک سالن; مانند کشت همکاری این یک رویداد خصوصی فضایی است که دارای دیگ تزریق shindigs از زمان به زمان. اما شهری پناهگاه حوادث بیشتر در مورد درمان بدن و ذهن با کمک شاهدانه از مهمانی. برخی (اما نه همه) یوگا و مدیتیشن در کلاس های شهری پناهگاه اجازه می دهد گلدان استفاده در طول جلسات, اما مطمئن شوید که آن را سرد قبل از نمایش با یک مشترک جمع شده در پشت گوش خود را.

Studio420
808 شرق 78 خیابان
303-781-4642

studio420.شرکت
Studio420 پیروی از باشگاه های خصوصی ، این شمال دنور گلدان پناهگاه دو برابر به عنوان یک ظروف و مغازه توتون و تنباکو پس از عضویت 10 دلار در هر روز و 20 دلار در هر ماه. این باشگاه همچنین عمل 420 تور اتوبوس, یک موبایل شاهدانه سالن در دسترس برای رویدادها و خصوصی استفاده کنید. BYOC.

اوه منطقه
720-418-8663
2020 کیپلینگ خیابان لیکوود
oh-zone.org

Lakewood, فضای رویداد, OH منطقه به کشت یک رابطه قوی با جامعه شاهدانه در طول سال گذشته به طور منظم به میزبانی خصوصی گلدان پسند رویدادهای سیاسی, شاهدانه طبخ آف شهروند ارشد کلاس های صنعت احزاب و گیاه عاشقان. همه آه منطقه شاهدانه حوادث برای 21-و-تا جمعیت که باید ثبت نام حضور از قبل. اتمام این رویداد فضایی Facebook صفحه به صورت مداوم به روز رسانی رویداد.

The Loopr can regularly be spotted rolling around downtown Denver.گسترش

این Loopr به طور منظم می تواند خال خال نورد در اطراف مرکز شهر دنور.

تایلر B Grimes

این Loopr
مکان های مختلف
303-816-8458
rideloopr.com

این Loopr فراهم می کند زرنگ و دانا به راه حل کلرادو مصرف, قوانین استفاده از یک قانون است که اجازه می دهد تا قابلمه مصرف در limos و اتوبوس فقط به عنوان الکل مجاز است. “Mobile شاهدانه سالن” عظیم اتوبوس است که همواره در اطراف مسیرهای از پیش تعیین شده در دنور در تعطیلات آخر هفته چیدن کاربرانی که امضا کرده اند تا در Loopr برنامه تعیین شده در وانت/dropoff نقاط. اگر چه Loopr نیست آسان در کیف پول (35 دلار برای سه ساعت عبور 49 دلار برای یک روز کامل و 85 دلار برای سه روز) آن را ارائه می دهد مقرون به صرفه هفته جوانه می خزد مصرف سواران در یک سفر از طریق چندین دنور درمانگاه ها فقط برای $35. BYOC.

من 420 تورهای
مکان های مختلف
720-504-4420

my420tours.com
اگر چه من 420 تورهای خود را به یک مکان فیزیکی که در آن سواران می توانید ملاقات (3881 Steele Street) همه از مصرف انجام می شود در جای دیگر. مانند Loopr من 420 تورهای تا به اتوبوس که مهمانان را در اطراف شهر در حالی که آنها toke — اما به جای پیروی از یک مسیر در طول شب 420 تورهای شما را به رشد امکانات edibles – و هش و کلاس ها و رستوران ها و درمانگاه ها مغازه ها سر حشیش مصرف سالن و مقدار زیادی از دیگر مکان های بسته به چه بسته شما ثبت نام برای. BYOC.

Colorado Cannabis تورهای
1101 شرق Bayaud خیابان
303-420-8687
coloradocannabistours.com

مثل من 420 Tours Colorado Cannabis تورهای عمل از اتوبوس های خصوصی مصرف سواران به فعالیت های مختلف و تورهای در منطقه مترو. شما فقط نشان می دهد تا به ستاد پس از امضای هاپ در اتوبوس, اتوبوس, toke و پس از اتمام کلاس ها مانند پف عبور و رنگ Pipemaking 101, آشپزی با شاهدانه, شاهدانه کارائوکه و بیشتر. BYOC

باشگاه 64
محل سکونت مشترک پس از ثبت نام
303-816-3322
club64colorado.com

باشگاه 64 نگه می دارد و محل آن و اطلاعات نزدیک به سینه های خود دنور آدرس تنها هنگامی که شما ثبت نام. خصوصی شاهدانه باشگاه نیاز دارد که عضویت پرداخت می شود بیش از تلفن برای $20 در میدان برنامه و یا شما را مجبور به پرداخت 30 دلار در درب. برای اضافه کردن قدرت پردازش باشگاه 64 سهام با اعضای یک لیست از راز 420-دوستانه کافه ها و باشگاه ها و آن را به ارمغان می آورد در یک محلی شاهدانه افراد مشهور و یا سرگرم کننده یک بار در ماه به فروغ و چت با کاربران. BYOC.

شهرستان جلسات
3377 بلیک خیابان
720-250-8828

citysessionsdenver.com
این شاهدانه سفر و تور خدمات ارائه می دهد کلاس های مختلف و تورهای مربوط به پخت و پز, مشاهده رشد عملیات دنور گشت و گذار و بیشتر از طریق آن شاهدانه-دوستانه اتوبوس و homebase گلدان سالن در شهرستان. با این حال شهرستان جلسات نیز ارائه می دهد بیشتر صمیمی تجارب با کلاس های خصوصی فقط برای شما و دوستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان 420 پسند حمل و نقل به و از فرودگاه و چندین اسکی در کوه.

به روز رسانی: این پست به روز شده در 26 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de