جامعه می شوند, آمریکا مصرانه از شمال به اجرای denuclearization وعده

سئول کره جنوبی — کره جنوبی و ایالات متحده خواست کره شمالی برای اجرای تعهدات خلع سلاح آن ساخته شده در گذشته مذاکرات و گفت پنج شنبه متفقین را نگه دارید هل دادن برای دیپلماسی با هدف دستیابی به جنوب را تکمیل denuclearization.

یک بیانیه مشترک صادر شده توسط کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو و وزیر دفاع ایالات متحده امریکا Mark T. Esper می آید یک روز پس از کره شمالی به طور ناگهانی اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در مراحل است که باید لغو 2018 تنش-کاهش معاملات و بیشتر مطرح animosities در شبه جزیره کره.

                                                                                                                                                                                                                       

در این بیانیه در درجه اول به مناسبت سالگرد 70 از شروع جنگ کره از متحدان دفاعی ستاد گفت: آنها œremain قویا متعهد به دفاع از سخت مبارزه صلح در شبه جزیره کره شامل حمایت از ادامه تلاش های دیپلماتیک برای تکمیل denuclearization از جمهوری دموکراتیک خلق کره است.’� است که در شمال رسمی نام و نام خانوادگی.

Jeong و Esper نیز گفت: آنها نیز تماس در کره شمالی به “œmeet تعهدات خود در تراز با’� مشترک بیانیه صادر شده پس از آمریکا و کره شمالی مذاکرات اجلاس در سنگاپور در ماه ژوئن 2018 و بین کره ای, مذاکرات در ماه سپتامبر سال 2018 است.

در بیانیه مشترک صادر شده پس از سنگاپور اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت که کشورش ‘œcommits به کار نسبت به تکمیل denuclearization از شبه جزیره کره’� بدون تعیین چگونگی و زمانی که خلع سلاح گام خواهد گرفت. کره شمالی با استفاده از زبان های مشابه که قبلا هنگامی که آن را خواستار ایالات متحده به برداشت آن 28,500 نیروهای نظامی از کره جنوبی و پایان منظم نظامیان به عنوان یک پیش شرط برای خلع سلاح هسته ای.

پس از آن آمریکا و کره شمالی مذاکرات از جمله دو Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس باید گزارش پیشرفت کمی به کره شمالی گفت: آن را نمی خواهد به طور یک جانبه خلع سلاح مگر اینکه ایالات متحده آسانسور فلج کننده تحریم های بین المللی بر روی آن و ارائه تضمین های امنیتی.

                                                                                                                                                                                                                       

در هفته های اخیر کره شمالی به اقدامات تحریک آمیز با هدف قرار دادن کره جنوبی. آن را قطع تمام خطوط ارتباطی با کره جنوبی منفجر سئول ساخته شده در رابط دفتر در خاک خود و تهدید به گام به بطلان 2018 معاملات به معنای تنش در مرز. کارشناسان می گویند کره شمالی در تلاش است تا فشار سئول و واشنگتن بر مذاکرات هسته ای دیپلماسی است.

در میان تهدید کره شمالی شاهد از سرگیری نظامی دریل نصب مجدد گارد, پست, ارسال نیروهای نظامی به توقیف اینتر-کره ای همکاری سایت های همراه خود را به شدت غنی شده در مرز با کره جنوبی و همچنین پرواز تبلیغ جزوات به سمت جنوب.

روز چهارشنبه اما شمال گفت: کیم تا به حال قرار گرفتن چنین اقدام پس از رهبران نظامی ‘œtook سهام از وضعیت حاکم.’�

کارشناسان می گویند کره شمالی ممکن است در تلاش برای ترک اتاق را برای کره جنوبی امتیازات و یا ممکن است نگران به طور غیر منتظره ای قوی تر پاسخ از سئول که به کمک آن ممکن است نیاز به دوباره زمانی که آن را می خواهد برای رسیدن به ایالات متحده برای آینده مذاکرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de