اسمیت امیدوار است سهام خود را افزایش می یابد در آرکانزاس

بالا-به-لبه بازیکن از روز خود را در استیونسون, جاستین اسمیت امید خود را بازی می توانید اوج گرفتن به سطح دیگری در سال آینده.

دانشگاه آرکانزاس و سر مربی nest اسمیت معتقد است او را بهترین فرصت برای رسیدن به این هدف و او را بیشتر NBA آماده است.

                                                                                                                                                                                                                       

“آره, آن را یک عامل” 6-پا-7, 230 پوند به جلو گفت: در این هفته پس از اعلام او این است که انتقال از دانشگاه ایندیانا به آرکانزاس برای او آخر فصل از واجد شرایط بودن. “(من و خانواده ام) احساس کردند که یک حرکت به آرکانزاس بهتر است شانس خود را برای [برای NBA].”

اسمیت فارغ التحصیل از واحد کسب و کار مدرسه در سه سال و وارد NCAA انتقال پورتال است. او شروع به 64 از روروک مخصوص بچه ها کوچک’ 67 بازی گذشته دو فصل به طور متوسط حرفه ای بهترینها از 10.4 امتیاز و 5.2 ریباند در هر بازی به عنوان یک تازه وارد. او رهبری تیم را در دقیقه در طول این فصل است.

او خواهد بود واجد شرایط به بازی بلافاصله در آرکانزاس است.

“من چپ (ایندیانا) چون خانواده من و من احساس کردم که این بهترین بود برای کشف فرصت های دیگر را شاید رفتن به یک محل که در آن مجموعه ای از مهارت های و توانایی های برجسته و که در آن من می تواند شکوفا کمی بیشتر گفت:” اسمیت که خانواده از جمله پدر و مادر ادوارد و لوسی زندگی در بوفالو بیشه.

اسمیت می گوید که او نیز در نظر گرفته آیووا ایالتی مریلند و ایلینوی. Musselman که تا به حال سر مربیگری نانامی به بازی در NBA با گلدن استیت و ساکرامنتو, کارگردانی, آرکانزاس به 20-12 رکورد او در فصل اول این زمستان گذشته قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل شود.

                                                                                                                                                                                                                       

Musselman شناخته شده است به عنوان یک مربی که اجازه می دهد تا بازیکنان خود را برای آزادی ادبانه با تاکید بر دفاع از اولین و مهمترین.

“من انتخاب آرکانزاس در درجه اول از آنجا که من احساس می کنم سبک خود را از بازی واقعا متناسب با توانایی های من” اسمیت گفت. “آنها بالا و پایین آنها بازی بیشتر-سرعت بیشتر prostyle بسکتبال. همچنین من واقعا باور و اعتماد مربی Musselman کارکنان خود را و آنچه را که آنها در حال ساخت به پایین وجود دارد. من واقعا می خواهم به بخشی از آن.”

اسمیت آغاز شده به عنوان یک دانشجوی سال دوم در استیونسون کلاس 4A قهرمانی کشور تیم در سال 2015. او به نام کاپیتان هرالد روزانه Lake County همه-منطقه تیم به عنوان یک کاربر و ارشد به طور متوسط 21 امتیاز و 10 ریباند در هر بازی در فصل آخر قبل از رفتن به بلومینگتون در سال 2017.

ورود او در ایندیانا همزمان با مربی مورچه میلر مصرف بیش از IU برنامه.

“من دوست داشتم من سه سال در IU” گفت: اسمیت بود که به نام ایندیانا نر محقق ورزشکار از ماه ژانویه گذشته به دست آورده و علمی همه بزرگ ده افتخارات به عنوان یک دانشجوی سال دوم. “ما یک گروه خوب از بچه ها. من هیچ شکایتی. من یک آموزش و پرورش خوب. آن همه چیز بود. بنابراین آن را بسیار دشوار است برای من به ترک آن بسیار دشوار تصمیم گیری برای من به ترک چون من مدت سه سال وجود دارد کمک به ساخت برنامه با مربی میلر و تمام هم تیمی است.”

اسمیت نیز به عنوان یک ورزشکار خوب و مدافع چه کسی می تواند گارد بال و بزرگتر هدایت می کند. او 31 دزد چراغ ایندیانا در طول این فصل است. پس از بازی در درجه اول در “4” به عنوان یک دانشجوی سال اول و دوم او استفاده می شود به طور عمده در “3” این فصل است.

“بال در ‘3,’ است که در آن من فکر می کنم من بیشتر صعودی” اسمیت گفت. “از طریق گفتگو با (آرکانزاس) آنها بوده ام به من گفتن که آنها را به استفاده از من در آن نقطه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>