شیکاگو-تصمیم یک هیئت منصفه برای بازگرداندن اتهامات علیه Jussie Smollett می تواند به خطر اندازد حرفه ای از اولین زن سیاه به برگزاری شیکاگو بالا اجرای قانون کار است.

کیفرخواست جلب سوزش عمومی پاسخ از کیم فوکس که به سرعت مطرح شبح از یک توطئه علیه او. فوکس بیانیه همچنین اذعان که تمدید پرونده متهم Smollett در مرحله یک نژادپرستانه و ضد همجنسگرایان حمله خود را می تواند به تضعیف پیشنهاد او برای یک دوره دیگر به عنوان Cook County, وکیل دولت.

                                                                                                                                                                                                                       

کیفرخواست صادر شنبه در طلیعه شد توسط یک دادستان ویژه که بررسی این تصمیم توسط فاکس دفتر 11 ماه پیش به طور ناگهانی افت اولیه اتهامات علیه Smollett. که تصمیم غیر قابل توجیه بود, او گفت:, در بخشی به دلیل شواهد و مدارک علیه Smollett به نظر میرسید و از آنجا که او نیاز به اعتراف است که حمله به یک جعل بود.

سوالات هنوز معطل در مورد اینکه آیا Foxx, 47, عمل نادرست با صحبت کردن به یک Smollett نسبی و زمانی دستیار سابق بانوی اول میشل اوباما قبل از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و یا توسط وزن در این صورت پس از recusing خودش. ویژه دادستان گفت که او برنامه ریزی شده برای ارائه یک گزارش وجود دارد که آیا تخلف توسط دادستان در ماه های آینده.

فوکس انتخاباتی منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه که با اشاره به آن FBI مدیر James Comey تصمیم در سال 2016 به طور خلاصه بازگشایی تحقیق و تفحص از هیلاری کلینتون ایمیل در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد.

“چه سوال اینجا است که James Comey-مانند زمان هایی که شارژ تصمیم” پنج هفته قبل از ایلینوی اولیه بیانیه ای گفت:. اتهامات “تنها می تواند به عنوان تفسیر بیشتر سیاسی از نظام عدالت چیزی است که رای دهندگان در عصر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید در نظر توهین آمیز است.”

                                                                                                                                                                                                                       

Smollett وکیل تینا Glandian زده شبیه وتر گفت: تلاش برای “re-محاکمه آقای Smollett یک سال بعد در آستانه Cook County, وکیل دولت در انتخابات است که به وضوح همه چیز در مورد سیاست نه عدالت.”

این نخستین بار نیست که یک پرونده جنایی با نژادی ابعاد تکان داد تا یک دولت قانونی مبارزات انتخاباتی.

فوکس برنده در سال 2016 با پیوستن به در انتقاد گسترده از وقت آنیتا آلوارز به صورت ظاهری به کشیدن پاهای خود را در تعقیب یک افسر پلیس که در شات, سیاه, نوجوان Laquan مک دونالد 16 بار. این مسئول ادامه داد: به شلیک حتی پس از نوجوان مچاله به زمین و متوقف شد.

فوکس نسبت رقبا در ماه آینده دموکراتیک اولیه در حال حاضر شناسایی فوکس را از دست داده و به Smollett مورد به عنوان یک آسیب پذیری. با روز سه شنبه کیفرخواست آنها با عجله به برجسته کردن موضوع است. در اکثریت دموکرات شیکاگو اولیه همواره تعیین می کند که چه کسی برنده انتخابات عمومی.

‘œWhat نگران من در مورد این مورد آغاز شده است که متصل مشهور هالیوود یک یار معامله است که ساکنان Cook County, نمی,’� چلنجر لایحه کانوی توییتی بعد شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

کانوی سابق Cook County, دستیار وکیل دولت و پسر میلیاردر ویلیام الیاس کانوی جونیور, بنیانگذار گروه کارلایل شرکت سرمایه گذاری.

حتی قبل از Smollett کیفرخواست کانوی زد مبارزات انتخاباتی آگهی های مشتری Candace کلارک یک جعبه بزرگ-کارمند فروشگاه شارژ مانند Smollett با جنایت رفتار آشوبگرانه برای پر کردن نادرست گزارش پلیس.

‘œI نیستم, معروف, و من نمی دریافت درمان خاص از کیم فوکس” کلارک می گوید به دوربین در آگهی. “بیل کانوی رفتن نیست فقط به نگاه کردن برای ثروتمندان و افراد مشهور است.”

به عنوان بخشی از یک تعقیب معوق قرارداد طبخ دادستان شهرستان در سال گذشته خواستار آن شدند که کلارک ارسال به دادگاه نظارت و انجام خدمات اجتماعی. آنها همچنین خواسته 2500 دلار در جبران. کلارک قاضی مارک مارتین خودداری کردند در مارس شنوایی اشاره کرد که چنین رسمی شرایط برای حذف Smollett را به اتهام یک ماه قبل است.

‘œIt یک رفتار آشوبگرانه مورد ‘” بسیار کمتر فاحش از آقای Smollett را” مارتین گفت.

جبران مقدار بود و بعد کاهش به $1,200 و کلارک قبول معامله.

فوکس گفت: شیکاگو ایستگاه رادیویی WBBM در اوایل این ماه کانوی آگهی گمراه کننده است, در بخشی به دلیل آن را توضیح نمی دهد که اتهامات علیه کلارک شد در واقع کاهش یافته است.

‘œWe افزایش استفاده از انحراف در جایگزین دادستان 25% و به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران نفر از مردم که موارد شده اند در سیستم دادگاه از آنجا که ما با استفاده از این جایگزین’� از جمله Smollett و کلارک, او گفت:.

زمان جدید Smollett اتهامات که فوکس را در مبارزات انتخاباتی مورد انتقاد قرار شد تا به ویژه دادستان دن Webb یک کمال شیکاگو خودی. سابق آمریکا وکیل بالا-دلار جنایی وکیل است که مورد علاقه از قضات به دنبال دادستان ویژه به فرض کنترل سیاسی حساس موارد است.

Webb هرگز پناه بیمار را به سمت فوکس حداقل نه برای عموم.

او میزبانی شرکت در یک سال 2016 جمع آوری کمک برای او نوشت و او را به کمپین 1 ، 000 $بررسی در طول اجرای موفق برای وکیل دولت. قاضی که او را منصوب به Smollett مورد به طور خلاصه mulled جایگزین Webb ممکن است تعصب در فوکس به نفع پس از افشاگری در مورد سهم. او بعد از حکومت او را دیدم هیچ شواهد واقعی تعصب.

در حالی که روزنامه تاخیر در پرداختن به سوال در مورد امکان خطا توسط فوکس و کارکنان بیانیه خود اعلام کیفرخواست گیر مهم توجه داشته باشید. وقتی پرسیده شد که به ارائه جزئیات بیشتر در مورد دادستان’ ادعای اینکه Smollett مورد دریافت همین درمان به عنوان دیگر موارد مشابه Webb گفت: فاکس دفتر “قادر به ارائه این شواهد مستند” حمایت از این ادعا است.

فوکس به نظر نمی رسد به عنوان آسیب پذیر در حال حاضر به عنوان سلف او بود و چهار سال پیش. او امن تاییدیه از تقریبا همه ایلینویز’ top دموکرات. اخیرا نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز ارائه شده خود را, سیاسی, گزارش روز شنبه.

طرفداران اصلاحات را مورد ستایش قرار داد اصلاحات فوکس تحت فشار قرار دادند از طریق – اغلب بیش از این عصبانی اعتراض از شیکاگو پلیس اتحادیه و روسای پلیس سراسر کوک کانتی – از جمله درمان خاصی بدون خشونت و جرایم مانند دزدی از مغازه به عنوان اولویت های پایین تر.

پشتیبانی برای فوکس در جوامع اقلیت به نظر می رسد که افزایش در میان انتقاد از اصلی مخالفان است.

Rev. مارشال, تخم برجسته وزیر در شیکاگو طرف غرب گفت: زمان اتهامات جدید به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مظنون است. ‘œMost مردم و من موافقت می کنم دیدن آن را برای آنچه در آن است. آن را پوششى و حواس پرتی در سفارش به نوع گل آلود کیم فوکس،’�

___

آسوشیتد پرس نویسنده همین Babwin کمک به این گزارش.

___

دنبال مایکل تارم در توییتر در https://twitter.com/mtarm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su