ریورساید (CBSLA) — جنوب کالیفرنیا باید انتظار برای دیدن یک شیب در اقتصاد با توجه به رشد اقدامات احتیاطی در محل قرار داده برای کاهش گسترش کروناویروس در آمریکا

بیشتر شرکت های هواپیمایی لغو پروازها به مقصد و از چین در پاسخ به گسترش سریع این ویروس که کارشناسان می گویند ادامه خواهد داد به تاثیر لس آنجلس اقتصاد است.

“با تمام پرواز لغو و از چین این رفتن به تاثیر بسیار زیادی نه تنها در تجارت اما صنعت گردشگری نیز گفت:” استفان چونگ رئیس مرکز تجارت جهانی لس آنجلس.

L. A. گردشگری و کنوانسیون هیئت مدیره گفت: این انتظار برای دیدن یک قطره از 325,000 بازدید کنندگان چینی که ترجمه را به حدود میلیارد و 921 میلیون و ضربه به اقتصاد محلی.

“کمتر گردشگران به این منطقه به معنی کمتر پول صرف شده در هتل ها, رستوران ها و مغازه ها. بنابراین ما نگران هستند که برخی از این رستوران ها و مغازه ها به خصوص mom-and-pop مغازه ها نمی تواند تحمل یک دوره طولانی از جمع شدن” چونگ گفت.

Coronavirus در حال حاضر در ایالات متحده و جوامع با توجه به دولت فدرال است. هر دو CDC و HHS باید گفت که فرد به فرد گسترش کروناویروس در آمریکا شده است دیده می شود در میان تماس نزدیک از بازگشت مسافران از ووهان اما CDC شنبه هشدار داد که می تواند تغییر کند.

در یک نشست در مورد مبارزه برای حفظ coronavirus بیماران از کوستا مسا, Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس دستیار کارگردان دکتر Nichole سریع گفت که CDC مطلع پزشکان در یک تماس تلفنی پیش از آن در روز است که شده است وجود دارد تغییر در تفکر ویروس.

“CDC در حال حاضر مرتب کردن بر اساس اعلام آن به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک موضوع که اگر وجود جامعه گسترش” از این ویروس در ایالات متحده “است که تعجب آور نیست با توجه به شیوع بیماری در کشورهای دیگر” سریع گفت. “این پیام در حال حاضر بحث در مورد غیر قابل اجتناب است.”

تنش بالا در سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان تعداد موارد تایید شده همچنان به افزایش است و امکان قرنطینه بیماران در حال انتقال به این منطقه رشد می کند.

اورنج کانتی مردم محلی و شهرستان رهبران ادامه داد: روز شنبه به فشار علیه دولت فدرال و برنامه ریزی برای انتقال تعداد نامعلومی از بیماران مبتلا به کروناویروس به کوستا مسا فرویو توسعه مرکز.

یک گروه کوچک از فعالان به نگه داشتن بیماران از ورود در این دولت متعلق به سایت است که در واقع در داخل یک مایل از هزاران نفر از آپارتمان ها و خانه ها عمده مراکز خرده فروشی, کوستا مسا گلف و باشگاه کشور, Orange County Fairgrounds, پیشتاز, دانشگاه, کوستا مسا, اداره پلیس و شهرستان سالن.

“حقیقت این است که ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد این ویروس پس از بودن در اینجا آنها را می توان منتقل شده به بیمارستان در منطقه” گفت: یکی از معترضان.

یک Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در سواحل ژاپن, شهرستان, مقامات بهداشت تایید شنبه.

ناشناس بيمار تحت درمان در شمال کالیفرنیا و “انتظار می رود که به طور کامل بهبود می یابند” به گفته مقامات بهداشتی.

یک عضو خدمه با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی بر روی عرشه از الماس شاهزاده کشتی کروز در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما در تاریخ 24 فوریه سال 2020 است.

فرد آلوده بود که از نزدیک تحت نظارت و وجود دارد هیچ نشانه ای از محلی مواجهه در شهرستان شهرستان ریورساید سلامت عمومی افسر کامرون قیصر گزارش شده است.

در کره جنوبی برای اولین بار ارتش آمریکا سرباز آزمایش مثبت برای ویروس آسوشیتد پرس اعلام کرد. به گفته ارتش آمریکا سرباز بود در قرنطینه در خارج از پایگاه اقامت.

روز یکشنبه وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در بیانیه ای که در پایگاه نیروی دریایی شهرستان ونتورا Point Mugu ممکن است دریافت آمریکایی مسافران آینده را از طریق سهل انگاری خواهد بود که قرنطینه به نظارت برای علائم کروناویروس.

اخبار همچنین ظاهر امشب که دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است خانه آوردن ارز تمام دانش آموزان در کره جنوبی و مناطق آسیب دیده از ایتالیا در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 ميلادي در چین و کشته شدن بیش از 2700 نفر است. بیش از 80 هزار مورد گزارش شده از جمله 57 در آمریکا

از روز شنبه وجود دارد تایید موارد این ویروس در شهرستان ریورساید.

(کپی رایت© 2019 فردا Broadcasting, Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im