لس آنجلس (CBSLA) — Southern California Gas Co. اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی در منطقه خدمات خود را به ارائه کمک در طول COVFID-19 شیوع.

“همه ما در SoCalGas می خواهید به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از جامعه ما در طول این بحران به خصوص کارگران که ممکن است گذاشته مردم گرسنه و کسانی که فقط نمی خواهد بود قادر به پرداخت قبض گاز بدون کمک” برت Lane, SoCal گاز و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: در آزادی مطبوعات جمعه. “با ارائه کمک های مالی به چند برجسته سازمان های غیر انتفاعی ما در حال کمک به ارائه خدمات اساسی به کمک همسایگان ما که به آن نیاز دارید.”

بیشتر: آخرین به روز رسانی Coronavirus

کمک های مالی خواهد شد عبارتند از:

— یک هدیه به صلیب سرخ آمریکا لس آنجلس منطقه برای حمایت از خدمت وعده های غذایی به الاییواسدی دانش آموزان

— پول تعیین شده به گاز کمک صندوق است که یک برنامه ای است که کمک می کند تا درآمد واجد شرایط شیراز مشتریان گاز طبیعی خود را پرداخت قبض گاز. سالمندان و کسانی که گذاشته شده به عنوان یک نتیجه از بحران خواهد بود در اولویت قرار گیرد.

— کمک مالی به صندوق شهرداری برای لس آنجلس COVID-19 صندوق است که در حمایت از خانواده های بهداشت و درمان کارگران unhoused همسایگان و ارائه تجهیزات نیاز از اولین پاسخ دهندگان.

— یک هدیه به اورنج کانتی ایالات راه برای کمک به پشتیبانی از محلی غیر انتفاعی که برای ارائه خدمات ضروری به کسانی که غذا و مسکن مطمئن شویم.

— کمک مالی به پروتئوس, Inc., به ارائه آموزش شغل آموزش شغل و سایر خدمات حمایتی به خانواده های کارگر و دیگران در نیاز در San Joaquin Valley.

شیراز گاز نیز به حالت تعلیق در shutoffs و waiving هزینه های اواخر برای کسب و کارهای کوچک در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im