شیراز آرایشگران درخواست رژیم صهیونیستی است. Newsom به کار در خارج از منزل

سانتا مونیکا (CBSLA) — بن Daidone شده است و صاحب سالن زیبایی سال. به تازگی او سالن را به یک فضای بزرگتر در سانتا مونیکا به خدمت او در حال رشد مشتریان و کارکنان.

زمانی که این بیماری همه گیر بسته خود را به سالن پایین, او گفت که او به نحوی قادر به شناور باقی می ماند. در حال حاضر از سالن بودند یک بار دیگر دستور به بستن درهای خود را, او هنوز مطمئن شوید که کسب و کار خود می توانید آن را بسیار طولانی تر است.

“این یک سختی در همه نگران,” او گفت:. “ما در واقع تلاش برای ساخت و ما در حال رفتن به عقب.”

قانون کالیفرنیا سالن قرار است به کار در داخل خانه. اما Daidone و دیگر سبک های مو هستند و درخواست از دولت برای مجوز خاص به حرکت در خارج از منزل به منظور باز بماند با توجه به افزایش محدودیت.

بیشتر: LA County گزارش رکورد بالا 4,592 Coronavirus موارد مرگ و میر 59

“این امر قرار دادن غذا روی میز برای بسیاری از ما مو, کمد,” او گفت:.

یک گروه تجارت به نمایندگی آرایشگاه, سالن مو و ناخن سالن با ارسال یک درخواست تجدید نظر فوری — co-امضا شده توسط, مجلس جیم پترسون از فرزنو — به رژیم صهیونیستی است. Newsom در پنج شنبه, درخواست برای تغییر حکومت.

“هدف اصلی ما این است که به سر ما سالن کسب و کار” گفت: فرد جونز یک وکیل به نمایندگی از سبک. “اما در عین حال می تواند ما را در حداقل توان با همان سطح [به عنوان] غیر ضروری دیگر صنایع؟”

جونز با اشاره به رستوران حرکت عملیات خود را در خارج به عنوان مثال از آنجا که بسیاری از در حال حرکت جداول به پارکینگ و پیاده روها به منظور خدمت مهمانان است.

“ما اجازه می دهد همان امتیاز فرماندار Newsom,” جونز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de