لس آنجلس (CBSLA) – با کمی به هیچ باران در ماه گذشته Southland دیدم یکی از آن خشک ترین Februaries تا کنون و یکی از خشک ترین شروع می شود به سال ثبت شده.

خدمات ملی آب و هوا گزارش روز دوشنبه که از فرودگاه بین المللی لس آنجلس دریافت کرد “فقط یک اثری” از باران ماه گذشته گره زدن آن به صورت خشک ترین ماه فوریه از زمان شروع ثبت at LAX در سال 1944.

برای برخی از دیدگاه سهل انگاری به طور متوسط 3.25 اینچ از بارش باران در ماه فوریه.

“این نیز یکی از خشک ترین ماه های ژانویه و فوریه ترکیب در تاریخ ثبت در جنوب غربی کالیفرنیا” NWS نوشت: در بیانیه ای.

در ضمن مرکز شهر L. A. ثبت شده فقط 0.04 اینچ از باران و بستن آن با سال 1899 برای 10th خشک ترین ماه فوریه پس از ثبت وجود دارد شروع به نگهداری در سال 1877 NWS یافت.

مرکز شهر L. A. دریافت به طور متوسط 3.8 اینچ است.

بعلاوه مرکز شهر L. A. دیدم کل بارندگی در ماه های ژانویه و فوریه 0.36 اینچ چهارمین خشک ترین تا کنون. آن را نیز خشک ترین پس از آن رکورد 0.17 اینچ در سال 1984. آن را به طور معمول به طور متوسط 6.92 اینچ از بارش باران بیش از دو ماه از سال است.

سانتا ماریا فرودگاه در ضمن ثبت مطلقا هیچ بارندگی برای اولین بار پس از ثبت وجود دارد آغاز شد و در سال 1906 NWS گزارش.

هفته گذشته ایالات متحده خشکسالی مانیتور گزارش داد که بیش از دو سوم از کالیفرنیا است که “غیر طبیعی خشک,” بالا بردن خطر و در عین حال دور دیگری از آتش سوزی در دولت است.

کالیفرنیا در خشکسالی برای بیش از هفت سال است. خشکسالی آغاز شد و در دسامبر سال 2011 و هیچوقت به پایان رسیده و تا ماه مارس سال 2019 در مجموع 376 هفته متوالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de