شیراز رستوران ها در تلاش برای انطباق به عنوان فرماندار پشت رول بازگشایی

مونترو (CBSLA) — ترک خوردگی خرچنگ در مونترو در حال آماده سازی برای یک مشغول ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. پنج شنبه شب آن را سخت به چشم پوشی از آن جداول خالی باقی مانده یک بار دیگر.

نشانه آن است که بار خوانده شده “در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در” شده است و دور و صاحب کوین می گوید او هنوز مطمئن شوید که چه مدت او می تواند اجرا یک کسب و کار در این راه است.

“شما نمی توانید درست تجربه ناهار خوری,” او گفت: از بین بردن اضافه کردن “و با چیزهایی مانند غذاهای دریایی و من معنی آن را بسیار سخت تر به آن را به عنوان به خوبی.”

رژیم صهیونیستی. Newsom به منظور تعطیل داخل سالن غذاخوری را ترک کرده است بسیاری از کسب و کار تاکنون ، ترک خوردگی خرچنگ ندارد, هوای آزاد, صندلی, به طوری که آنها را به چوب به takeout سفارشات — اما آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را شناور.

نزدیکی برخی از رستوران ها, آیا سرمایه گذاری در ماشین, هوای آزاد, patios در تلاش به نوبه خود حداقل چند جدول در روز است.

بیش کباب, پدر, آنها تا به حال به تصمیم گیری دشوار در روز پنج شنبه به منظور بالا بردن قیمت گوشت entrees 7٪.

“گوشت, هزینه ها خارج از این جهان” گفت: صاحب Jaina Orphali. “از آنجا که آن را بسیار دشوار است برای گرفتن حتی لوازم.”

اگر چه آنها یک قدم تا ضد Orphali گفت: آنها نمی دیدن بسیاری از مشتریان. او احساس می کند عقبگرد در بازگشایی مردم مردد به بیرون می آیند در همه.

“همه نوع از یک ترس در آنها” او گفت:. “من هنوز هم آن را ببینید. آن را بهتر از آن بود که دو ماه پیش اما ما متوجه آن بسیار است.”

با وجود نامشخص آینده هر دو کسب و کار می گویند آنها همچنان به دنبال قوانین به طوری که جوامع خود را ایمن ماندن.

“ما همه در این با هم” ____ گفت. “شما به من کمک کند. من به شما کمک کند. که چگونه از آن می رود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de