شیراز رهبران مدرسه تشویق CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس در طول همه گیر

کوستا مسا (CBSLA) — مرکز کنترل بیماری ها منتشر شد دستورالعمل جدید در روز جمعه برای بازگشت دانش آموزان به مدرسه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من دیده منفی روانی اثرات بهداشتی در بیماران” گفت: متخصص اطفال دکتر کیت ویلیامسون طولانی مدت زمان دور از مدرسه. “من نیز دیده می شود که اثرات فیزیکی است. من دیده ام که افزایش چاقی در بیماران من به عنوان به خوبی.”

ویلیامسون رئیس جمهور اورنج کانتی فصل American Academy of Pediatrics. او گفت که او نمی تعجب است که CDC است فشار برای مدارس برای بازگشایی شده است.

“آکادمی اطفال آمریکا شده است گفت: ما می دانیم آن را واقعا مهم است برای کودکان برای بازگشت به مدرسه به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما با دستورالعمل های ایمنی” ویلیامسون گفت.

بیشتر: OC گزارش 13 اضافی مرگ و میر 710 جدید کروناویروس موارد

دستورالعمل جدید مشخص شده توسط CDC تماس برای یادگیری در غلاف. بچه ها باید نقاب با شروع در سن 5 سالگی. آنها باید از لحاظ فیزیکی دور غربالگری در راه خود را به کلاس و مدارس باید یک برنامه برای کودکان و نوجوانان و اعضای خانواده که مریض است.

“ما اعتقاد راسخ دارد که مدارس ضروری اماکن کسب و کار” گفت: کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany. “ما معلمان ضروری پرسنل.”

ویلیامسون گفت: کودکان و نوجوانان زیر سن 10 آیا انتقال این ویروس به راحتی به عنوان بزرگسالان است. اما او اذعان می کند بازگشایی مدارس تنها کار خواهد کرد اگر جامعه انتقال پایین می رود.

“توصیه های از دولت این است که اگر ما می تواند کمتر از 100 در هر 100,000 موارد مثبت برای همه تست شده و سپس مدارس خواهد بود امن برای بازگشت,” او گفت:. “در حال حاضر ما حدود 230. بنابراین ما حدود دو تا دو و نیم برابر بیشتر از آن است. اگر ما می تواند به کاهش این نرخ در دو هفته آینده به یک ماه ما در واقع ممکن است قادر به در یک محل که در آن ما احساس امنیت در مورد بچه های ما رفتن به مدرسه است.”

تامارا Fairbanks رئیس نیوپورت-مسا فدراسیون معلمان گفت: او را تشویق توسط CDC اعلام.

“این کمک در واقع,” او گفت:.

اما او همچنین می گوید: او هنوز به شنیدن در مورد خاص و دستورالعمل های ایمنی برای مدارس در O. C. به بازگشایی شده است.

“هدف من این است که مطمئن شوید که آن دسته از کودکان و نوجوانان و کسانی که معلمان — بدون توجه به جایی که آنها در می تواند امن” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de