شیراز UC دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های حضوری به دلیل Coronavirus نگرانی

وستوود (CBSLA) — UC دانشگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا اعلام کرده اند آنها آغاز خواهد شد تعلیق تمام کلاس های حضوری در حال رشد در میان coronavirus نگرانی.

UCLA را به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری آغاز چهار شنبه, مارس 11 UCLA صدراعظم ژن D. جلوگیری کرد.

با توجه به انتشار اگرچه هیچ تایید موارد coronavirus در حال حاضر در UCLA تغییرات زیر تصویب شده برای محدود کردن گسترش ویروس:

• در کلاس های حضوری هستند که به حالت تعلیق در هر کجا که ممکن است با انتقال به سیستم عامل آموزش آنلاین از طریق آوریل 10, است که در پایان هفته دوم بهار سه ماهه.
• زمستان چهارم امتحانات نهایی ارائه خواهد شد از راه دور.
• تشویق دانش آموزان برای شروع سه ماهه بهار از راه دور از خانه, اگر دانشگاه مسکن باز باقی خواهد ماند برای کسانی که به آن نیاز دارید.
• غیرضروری گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد بود مرحله به مرحله طی چند روز آینده و حضور در همه UCLA دو و میدانی صفحه اصلی رویدادها خواهد بود تماشاگر-رایگان از طریق مارس 10.

مرتبط با: Southland مدارس و دانشگاه های آماده به صورت بالقوه شیوع کروناویروس

دانشگاه UCLA باز باقی خواهد ماند از جمله مسکن دانشجویی تجهیزات پزشکی, درمانگاه و آزمایشگاه تحقیقات.

UC ایروین نیز اعلام کرده است که تمام امتحانات هفته آینده اجرا خواهد شد از راه دور و بهار سه ماهه آموزش انجام خواهد شد از راه دور و لغو تمام رویدادها و گردهمایی های با بیش از 100 شرکت کننده.

این دانشگاه همچنین اعلام کرد که یک عضو از UCI جامعه در نظر گرفته شده است یک فرد تحت بررسی به صورت بالقوه تست مثبت برای ویروس. فردی گفته می شود تحت self-قرنطینه خارج از دانشگاه در حال بررسی نتایج خود را.

همچنین روز شنبه, UC ریورساید به حالت تعلیق در فرد آموزش از طریق آوریل 3.

روز جمعه USC اعلام کرد که آن را جایگزین کلاس های حضوری با سخنرانی آنلاین به صورت سه روز در هفته آینده به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای امکان شیوع کروناویروس در محوطه دانشگاه.

در نامه ارسال شده به دانش آموزان و والدین فرستاده جمعه USC اظهار داشت: وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 در محوطه دانشگاه. اما “دانشگاه ما باید زیرک و انعطاف پذیر در صورتی که ما نیاز به ایجاد هر گونه تغییرات بیشتر به این ترم. ما حدود 7000 سخنرانی کلاس های این بهار. ما نیاز به تست ما ویژگی های قابلیت اطمینان دانشگاهی تداوم در یک محیط آنلاین وجود دارد باید یک اختلال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>