حشیش مصرف کنندگان انتظار برای مکان های اجتماعی به مصرف در کلرادو هستند در صورت slow burn با وجود تفریحی ماری جوانا قانونی در اینجا از اواخر سال 2012 و درمانگاه اتاق مزه و گلدان سالن دریافت تایید دولت در سال 2020 است.

در حالی که تفریحی گلدان فروش آغاز شد و در ژانویه 2014 اجتماعی, مصرف کسب و کار نیست قانونی در سیر سطح تا زمانی که مجلس لایحه 1230 — اندازه گیری اجازه می دهد درمانگاه ها, رستوران ها, هتل ها, تلفن سالن ها و دیگر کسب و کار برای سوسیال در گلدان-استفاده از مجوز اجازه می دهد مشتریان می خرید تا یک گرم از گل یک چهارم گرم کنسانتره و یا خوراکیهای با بیش از 10 میلی گرم THC — زمان اثر در شروع این سال است. اما اکثریت قریب به اتفاق دولت های محلی آهسته بوده است به عمل در فرصت.

این قانون نیاز به شهرها یا استان ها به انتخاب کردن در قبل از هر گونه خواهد بود-اجتماعی مصرف کسب و کار می تواند درخواست برای مجوز به کار گیرند. دنور کلرادو و چشمه در حال حاضر اجتماعی قرار داده و مصرف احکام در محل قبل از تصویب قانون (تنها شهرداری در کلرادو به انجام این کار) اما تا کنون دنور تنها یک مجوز سالن با دو در کلرادو اسپرینگز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

دنور شورای شهرستان خواهد شد به احتمال زیاد آدرس اجتماعی دولت با استفاده از قوانین که در حال گسترده تر از این شهر در برخی از نقطه در سال 2020 است. اما دنور ماری جوانا رگولاتور می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد توزیع فعلی ماری جوانا مجوزهای کسب و کار به عنوان بخشی از عدالت اجتماعی ارزیابی قبل از بازبینی اجتماعی مصرف و ارزیابی است که انتظار می رود به گذشته به خوبی به این سال است. در ضمن کلرادو اسپرینگز اجتماعی مصرف مقررات تنظیم شده به پایان می رسد در سال 2024 و شورای شهر وجود دارد و فقط تصمیم به ترک این قوانین به عنوان است به جای هماهنگی با دولت قوانین و یا تمدید مجوز در این شهر از زمان گلدان سالن.

دنور “احتمالا به زمان کمی بیشتر” از آنجا که از این شهر اندازه و تاثیر بر دولت گلدان صنعت یادداشت هویج DeLange یک قانون گذاری و سیاست حمایت از کلرادو شهرداری لیگ. “بسیاری از مردم در حال انتظار برای دیدن چگونه است که می لرزد” او می گوید: از شهرهای دیگر در منطقه مترو و اضافه کرد که “کاملا چند از آنها” علاقه مند هستند در دنور تحولات است.

در این میان تعداد انگشت شماری از کوه جوامع و یک شهر کوچک در نزدیکی دنور می تواند اولین شهرداری به انتخاب کردن در به دولت جدید اجتماعی با استفاده از برنامه.

گلندیل است که به طور کامل احاطه شده توسط Denver اما یک نهاد مستقل و دارای یک شهرستان گلندیل جلسه شورای اجتماعی با استفاده از مجموعه برای 3 مارس. اگر گلندیل تصویب پیشنهادی اندازه گیری صاحبان Smokin تفنگ عطار اعلام کرده اند که آنها آماده به درخواست برای یک اتاق مزه مجوز به امید داشتن اتاق باز آوریل 20 یا 4/20. به گفته معاون شهرستان مدیر چاک خط گلندیل خواهد تنها اجازه می دهد درمانگاه اتاق مزه و نه به تنهایی گلدان سالن کافی نت ها و یا دیگر گلدان-دوستانه کسب و کار.

خط انتظار دارد که حدود نیمی از گلندیل شش درمانگاه به تقاضای اجتماعی با استفاده از مجوز. اتاق مزه هستند به احتمال زیاد نتیجه قانون جدید او توضیح می دهد, دولت, محل, قوانین و مقررات اجتماعی گلدان با استفاده از کسب و کار شبیه به قوانین زیر whch درمانگاه ها در حال حاضر در کار قانون ممنوعیت فعال الکل و ماری جوانا فروش مجوز در همان محل.

“ما در حال حاضر درمانگاه که در آن هر کس می داند که آنها ماری جوانا,” او می گوید. “چه کسی می داند شاید در آینده ما به شما اجازه می دهد [اجتماعی استفاده از ماری جوانا] در برخی از رستوران اما ما باید ببینیم چگونه این چیزها عمل اول است.”

حداقل سه شهر در اجلاس شهرستان هستند و در این میان امید بستن در یا اجتماعی مصرف. این دیلون شورای شهر است و با توجه به امید بستن در با توجه به نشست های روزانهو نیز محدود کردن اجتماعی با استفاده از مجوز به درمانگاه. Breckenridge نیز کاوش امید بستن به در اما بیشتر tepidly. Silverthorne شهر همسایه دیلون در حال حاضر آغاز شده امید بستن به خارج.

این Durango شورای شهر آغاز بحث های مقدماتی اجتماعی مصرف کسب و کار در ماه دسامبر اما هنوز نشده رسما تصمیم در مورد اینکه آیا برای انتخاب کردن در و یا خارج.

شهرستانهای همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا برای انتخاب کردن در به قانون جدید در درون خود unincorporated areas. با توجه به کلرادو, شهرستان, Inc. پلیس مدیر اریک برگمن برخی از کوه های شهرستان ها را آغاز فرایند. عقاب پیتکین و قله استان ها به دنبال اندازه گیری نسبتا با ذهن باز او می گوید: همانطور که در سن میگوئل شهرستان در جنوب غربی گوشه ای از کلرادو.

“من فکر می کنم شما خواهید دید بسیاری از کسانی که کسب و کار در داخل شهر محدود اما یک زن و شوهر از [شهرستان] به دنبال آن” برگمن می افزاید.

به عنوان دولت های محلی در نظر بگیرید که آیا برای انتخاب کردن در آنها نیاز به وزن از جمله مسائل مربوط به کدام نوع از مجوز آنها می خواهند به ایجاد چند مجوز برای توزیع و این که آیا به اجازه می دهد کشیدن سیگار در داخل خانه و در چنین کسب و کار. در حالی که نه دنور و نه کلرادو بهار احکام محلی اجازه سیگار کشیدن در داخل خانه (vaping خوب است) گلندیل را تحت پیشنهادی خود را اندازه گیری.

به عنوان کلرادو شهرها به آرامی کشف امکانات اجتماعی مصرف خط می بیند چالش های بالقوه برای صاحبان کسب و کار تغییر از به دست آوردن حق به کار گیرند تا مشکلات در حال اجرا یک کسب و کار سودآور.

“من فرض می کنیم سال آینده ما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر از قوانین و مقررات در این” خط پیش بینی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su