سافتبال: مین غرب گرسنه برای یکی دیگر از CSL شمالی عنوان

مین غرب تیم سافتبال عطر و طعم مرکزی حومه شمالی co-قهرمانی در فصل گذشته.

رزمندگان گرسنه هستند برای یکی دیگر از عنوان این بهار.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها به دنبال به رهبری ارشد و قوی تبادل به کار انجام می شود.

غرب بازده چهار سال استارت جسیکا Steingard و تاریخ ابی Gawlinski به اشتراک گذاری عمده ای از نوبت بر روی تپه. پشت بشقاب هستند قادر به دست چهار سال استارت آماندا بایرن و تاریخ آنجلیس Beiza.

“ما فو جامد هستند رسیور پشت بشقاب و آمار برای هر دو متوسط و قدرت گفت:” مربی او Dvorak که در باشگاه بود 15-11 و 8-2 فصل گذشته در حالی که به اشتراک گذاری CSL شمالی با ورنن هیلز.

Dvorak باید جایگزین میانه infielders اولیویا Feldkamp (shortstop) و Gabby Demma (پایه دوم) که پشت سر هم برای سه فصل گذشته.

“آن را بزرگ داشتن بسیاری از دختران که گرسنه هستند به بازی و مبارزه برای شروع مواضع” گفت: سال چهارم, مربی است که با کمک سابق Fremd چند منظوره ورزشکار کلی Voigt. “ما همچنان به آزمایش تا زمانی که ما پیدا کردن ترکیب مناسب. ما در حال به چالش کشیدن تیم ما به انعطاف پذیر و آماده برای بازی در موقعیت های جدید است.”

دیگر بازگشت استارت هستند Brianna Migaczewski (ارشد), Katelyn وبر (ارشد) امیلی Divelbiss (junior) و اشلی د سیلوا (junior) که در ارائه اضافی پاپ به صف در نیمه دوم فصل گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از اتمام 2019 فصل را با یک منطقه ای قهرمانی مین جنوبی خواهد شد از ویژگی های بسیاری از چهره های جدید در این بهار.

“ما در حال بازگشت چند استارت و به دنبال پر کردن خالی شروع نقاط با رقابت در تمرینات پیش فصل و عمل” گفت: جانباز Hawks مربی امی Pasier که او نیز دستیار برای دختران تیم بسکتبال که لذت بردم ستارگان 27-9 فصل است. “برخی از این دختران varsity تجربه و برخی جدید هستند.”

سمت چپ زمین زیر کشت خواهد شد بازگشت ارشد لیبی Strotman در پایه سوم و دوم مولی فیض در کوتاه مدت.

“این تیم در حال حاضر ثابت شده باشد سختکوش با یکی از بازیکنان که به خوبی کار می کنند به فشار هر یک از دیگر به عنوان بهترین آنها می تواند” Pasier گفت. “آنها می دانند که هر یک از دیگر است یک لینک به این تیم را تشکیل می دهند و زمانی که همه آنها با هم کار کسانی که لینک های فردی را تبدیل به یک زنجیره ای است که سخت خواهد بود برای استراحت.”

سنت بیاتور مربی جان Scotillo انتظار شیرها به طور قابل ملاحظه ای قوی تر و هجومی تر از یک سال پیش.

“هسته اصلی ما ترکیب شده است ضربه زدن به طور منظم و در تمام طول سال است.” “آنها به میزان قابل افزایش سرعت بت.”

شروع تنگ Gianna Saverino و مریم Naughton در حال حاضر در سال سوم خود را.

“آنها احساس تر و راحت تر” Scotillo گفت. “آنها کار کرده ام در کنترل این offseason و بهبود نشان داده اند در حال حاضر.”

                                                                                                                                                                                                                       

شیر از زمین زیر کشت خواهد یک نگاه جدید است.

“ما هیجان زده در مورد دیدن دانشجوی سال اول بروک Cwick در پایه سوم و سال گذشته Rookie of the Year, آلیسون Ardito, در حال حرکت به shortstop” اضافه شده Scotillo که او آغاز می شود فصل هفتم با عنوان Lions’ مربی.

لنگر زمین زیر کشت تمام خواهد شد-کنفرانس گیر مورگان Bielfeldt (. 385 و 4 خانه اجرا می شود).

نیکول Ardito بازگشت به خود. “اینجا جایی است که او راحت تر است و ما انتظار داریم که او خواهد بود یک بار دیگر جدول گذارنده در صف” Scotillo گفت.

ارشد کاپیتان Ardito و Bielfeldt همراه با آوا دیویس و الیز Bollard راه منجر خواهد شد. “آنها مانند دستیار مربیان” Scotillo اضافه شده است. “آنها فوق العاده ای دارایی برای من و برای تیم است.”

Leyden مربی Kurt Schuett در حال حاضر در 15 فصل است که به دنبال به آینده او به عنوان شما را از یک تیم جوان در این زمینه برای سال 2020 است.

“ما برای ساخت این سال در آماده سازی برای ساخت یک حذفی اجرا در سال 2021” گفت: Schuett که تیم 19-8 و 8-4 در غرب حومه طلا کنفرانس سال گذشته است.

کلید عودت برای عقاب در حال Elle Engleke (ارشد/جالب), Elyse مک لافلین (ارشد/از) Bre Deutscher (junior/پارچ) و Yaritza Frias (junior/shortstop).

عقاب به رخ کشیدن یکی از سخت ترین برنامه ها در دولت همراه با یکی از جوانترین فهرست اسامی.

سال اول مربی Nikko Andriotis امیدوار است در این سال گروه پتانسیل به نوبه خود در اطراف مین شرق برنامه و ایجاد یک فرهنگ رقابتی و سافتبال.

“برنامه ما این است که در مراحل بازسازی را با من پله به عنوان سر مربی جدید یک کل جدید مربیگری کارکنان و تعداد زیادی از بازیکنان جوان با پتانسیل” Andriotis گفت. “ما در حال توسعه بازیکنان جوان است که یک تمرکز قوی برای برنامه های ما در این فصل است.”

چهار سالمندان کمک خواهد کرد که منجر Andriotis اول تیم ملی. او همچنین دو دانشجوی سال اول که انتظار می رود به بازی بزرگ نقش بیش از چهار سال آینده.

Andriotis گفت: دو returners با سقف بالا دوم پارچ Jessalyn Coppe و سوم baseman Solomiya Plugator.

“جس باور نکردنی است بالقوه به عنوان یک دانشجوی سال دوم” مربی گفت. “و با مربیگری سابق همه دولت پارچ کلودیا Maloberti به ما تبادل مربی من احساس می کنم جس در حال رفتن به گام های بزرگ در زندگی حرفه ای اش در این فصل است.

“Solomiya ثابت شده است به مطمئن شوید که دست سوم با یک بازو. او همچنین قوی hitter وظیفه است که آمار در وسط صف و انجام برخی از آسیب در صفحه این سال است. او یک دختر هوشمند و موثر رهبر و در حال حاضر دارای احترام هم تیمی های او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im