پس از نزدیک به پنج ماه وقفه Sojourners قهوه و چای در ویرجینیا روستا بازگشایی شد Feb. 18 با یک مالک جدید که اتفاق می افتد به چیزی از sojourner خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک سابق مشتری.

جدید SoJo را (به عنوان همسایگان در تماس با محل) آمد پشت خط در فوریه 18 با سخت برای پیدا کردن به خصوص بوداده قهوه اتیوپی مانند yama و yirgacheffe لوبیا در نظر گرفته است که در میان بهترین در جهان توضیح داد حاتم “Tem” Abusadigh کافه جدید مالک. واقع در 1501 جنوبی هالی خیابان Sojo را نیز در خدمت انواع چای و شیرینی و آب میوه و بطری آب.

بیشتر Abusadigh استخدام Moru تخصص قهوه سرخ یکی دیگر از جنوب شرقی دنور کسب و کار برای آماده سازی کافه Ethioian قهوه لوبیا به مشخصات دقیق. Moru را شستشو دانه سه بار قبل از برشته کردن یک فرایند است که می دهد و در نتیجه قهوه “, طبیعی, عطر و طعم میوه ای” که yirgacheffe تبدیل شده است در سطح بین المللی معروف مالک توضیح می دهد.

Abusadigh طولانی در زمینه قهوه و کارآفرینی; او قبلا و متعلق به اداره یک کافه در کشور خود از لیبی. “این هنوز باز پس از هفده سال اما در حال حاضر برادر من است” او توضیح می دهد. او می گوید: او را ترک لیبی به دلیل “من می خواستم به دانستن بیشتر در مورد جهان است.”
بعد Abusadigh به ایتالیا نقل مکان کرد جایی که او باز یکی دیگر از کافه در سیسیل که او به فروش می رسد خود را به شرکای کسب و کار در حدود سه و نیم سال پیش. دوباره اصرار به سفر به وجود آمد و او به ایالات متحده نقل مکان فرود در دنور عمدتا به دلیل “من می خواهم مردم اینجا,” او می گوید. اول او افتتاح شد نمایندگی خودرو, Sky Drive که او هنوز هم صاحب. رویای خود را, اما همیشه باقی ماند و داشتن یک کافی شاپ.

“من می خواهم به مردم را خوشحال,” او می گوید و اشاره کرد که خود را در پس زمینه کسب و کار متمرکز بر روی خدمات به مشتری.
مانند Sohourner مالک قبلی مایکل براون Abusadigh اشاره می کند که او را دوست دارد به سفر — که یکی از دلایلی است که او نگه داشته کافی شاپ نام و شاید به همین دلیل دکور شامل ذوق پشته عتیقه توشه کنار نوار قهوه و بین راحت نیمکتها و صندلی چوبی و میز که در آن کاربران را به استفاده از فای رایگان و کافی نور خورشید.

Abusadigh اعداد در میان اصلی SoJo مشتریان جذب شده توسط کوچک محلی متعلق به پرنیان و که اجتناب بزرگ قهوه زنجیر. در واقع او با گرفتن یک قهوه در SoJo زمانی که او آموخته است که محل خواهد بود بسته شدن در پاییز گذشته. او در تماس با پوست قهوه ای و خود را کارگزار و سپس مذاکره اجاره نامه های جدید با صاحبخانه.

“من واقعا می خواهم برای حفظ آنچه که مایکل تا به حال ایجاد شده در این محل می گوید:” انرژی 38 ساله. “من می خواهم این را به عنوان یک محل است که استقبال مردم از من می خواهید آنها را به احساس می کنم مثل این است.”

Sojourners قهوه و چای این است که به عقب باز هر روز با آن به طور منظم صبح و بعد از ظهر ساعت. تماس 303-758-0740 و یا بازدید از فروشگاه وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im