نیویورک — سهام باز هستند به طور گسترده بالاتر در وال استریت پس سود در خارج از کشور به عنوان سرمایه گذاران استقبال بیشتر جامد درآمد گزارش از شرکت های ایالات متحده. Molson Coors و Akamai Technologies هر دو به شدت افزایش یافت در اوایل روز شنبه پس از گزارش نتایج است که به راحتی ضرب و شتم تحلیلگران تخمین می زند. Lyft کاهش یافت و پس از گزارش سالانه خود را از دست دادن بیش از دو برابر سال گذشته است. S&P 500 index 19 امتیاز و یا 0.6% 3,377. میانگین صنعتی داو جونز صعود 227 امتیاز یا 0.8% 29,510. شاخص Nasdaq composite با افزایش 66 امتیاز و یا 0.7% به 9,706. قیمت اوراق قرضه کاهش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید افزایش یافت و به 1.63%.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

                                                                                                                                                                                                                       

رشد بازارهای جهانی سهام روز شنبه در امیدوار است که بانک مرکزی و دولت قادر به کمک به اقتصاد گذشته اختلالات ایجاد شده توسط شیوع یک ویروس جدید که عمدتا در چین است.

شاخص CAC 40 در فرانسه اضافه شده 0.5% به 6,082 و آلمان داخ شد تا 0.8 درصد در 13,739. بریتانیا FTSE 100 به دست آورد 0.4% به 7,531. سهام ایالات متحده راه اندازی شد به رانش بالاتر با شاخص های Dow و S&P 500 آتی هر دو تا 0.4%.

قبل از آن ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.7% را به پایان برساند در 23,861.21. استرالیا S&P/ASX 200 به دست آورد 0.5% به 7,088.20. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.9% به 27,819.94 در حالی که شاخص ترکیبی شانگهای در چین نیز با افزایش 0.9% به 2,926.90.

‘œDespite coronavirus نگرانی سرمایه گذاران تمایل به این باور است که بانک مرکزی و سیاستگذاران باید اقدامات برای تحریک اقتصاد در طول و بعد از بحران سلامت,’� گفت: “تحلیلگران مالی در شرکت CMC Markets در یک گزارش.

                                                                                                                                                                                                                       

چین گزارش 97 بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری جدید به نام COVID-19 هل دادن کل مرده گذشته 1,100 حتی به عنوان کشور باقی مانده تا حد زیادی بسته به جلوگیری از گسترش آن. تعداد موارد در سراسر جهان مورد 45,000 همه اما چند صد نفر از در چین است.

تمایلات سرمایه گذار در آسیا بود تشویق می کردند تا حدودی توسط وال استریت که در آن متوسط سود یک شبه درآورده S&P 500 و Nasdaq به اوج تمام وقت برای دومین مستقیم بعد.

سرمایه گذاران وزن یکی دیگر از دسته ای از بیشتر شرکت جامد گزارش درآمد. با حداکثر سرعت دویدن افزایش یافت و پس از یک قاضی فدرال پاک یک مانع عمده برای شرکت به دست آورد توسط T-Mobile. تفریحی و هتل ها و دیگر شرکت هایی که تمرکز بر سفر ساخته شده سود جامد آخرین نشانه آن است که معامله گران کمتر احساس نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع ویروس.

سرمایه گذاران همچنین گرفتن برخی از تشویق از رئیس فدرال جروم پاول نظر در گزارش به کنگره این شد که خیلی زود به ارزیابی تهدید این ویروس به شمار به اقتصاد ایالات متحده, اما او اشاره کرد که اقتصاد ‘œis در یک جای بسیار خوب’� با ایجاد شغل و رشد متوسط.

                                                                                                                                                                                                                       

معامله گران استقبال یک قاضی فدرال تصمیم به رد این ادعا توسط یک گروه از کشورهای استدلال T-Mobile پیشنهاد 26.5 میلیارد دلار خریداری رقیب با حداکثر سرعت دویدن به معنی رقابت کمتر و بالاتر صورتحساب تلفن. سهام در با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile در وال استریت. سهام SoftBank که دارای حداکثر سرعت دویدن شروع به پریدن کرد در توکیو تجارت.

در بازارهای انرژی این معیار نفت خام قرارداد اضافه 78 سنت افزایش به $50.72 در هر بشکه رسید. این افزایش 37 سنت در روز قبل از. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی به دست آورده $1.13 دلار 55.14 در هر بشکه رسید.

ارز:

دلار افزایش به 109.96 ین ژاپن از 109.85 ین در روز سه شنبه. یورو با ثبات بود در اطراف $1.0914.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su