همبستگی: خارجی بیمارستان, کمک, فرانسوی, ویروس hotspot مقابله

استراسبورگ, فرانسه — شرقی مرز فرانسه شهر مولوز مبارزه بود توسط فرانسه و آلمان در سراسر دو قرن اما وحشت از کروناویروس جدید خوشه پاره شدن از طریق این جامعه 110,000 الهام بخش است غیر معمول همبستگی.

در حالی که بسیاری از کشورها تعطیل مرزهای خود را برای جلوگیری از مارس از این بیماری همه گیر — حتی برخی از کشورهای در مرز اتحادیه اروپا در حال سازماندهی ID چک – سه آلمانی متحده خود را باز کرده اند و بیمارستان به بیماران از فرانسه. بیمارستان ها در مرز سوئیس مشابه انجام داده اند.

                                                                                                                                                                                                                       

گراند Est منطقه است در حال حاضر کانون شیوع در فرانسه است که به خاک سپرده سوم بیشترین قربانیان ویروس در اروپا و پس از ایتالیا و اسپانیا. بحران وجود دارد می توان تا حد زیادی به یک dayslong کلیسای پروتستان جمع آوری در مولوز با حضور صدها نفر از مردم در پایان ماه فوریه.

در نشانه ای از ویرانگر عوارض روزنامه های محلی در مولوز تا به حال برای اضافه کردن اضافی اگهی صفحات به عنوان مرگ و میر ناشی از coronavirus را افزایش دهد – به عنوان انجام شده است در برخی از مناطق از ایتالیا. در فرانسه تنها منطقه در اطراف پاریس تایید کرده بود بیشتر موارد از Est Grand, یکشنبه اما منطقه پایتخت دارای جمعیت بیش از دو برابر اندازه.

‘œEvery بعد ما هشت تا 12 نفر که می رسند. ما نمی دانیم چه چیزی را به انجام� گفت: دکتر پاتریک Vogt, یک پزشک عمومی در بیمارستان در مولوز که به یاد می آورد یک تغییر فقط دو هفته پیش در پاسخ به این شهرستان اضطراری با خط تلفن هنگام تماس پس از تماس در آمد برای مشکلات تنفسی.

در آلمان, متحده, Saarland, Rhineland-Palatinate و Baden-Wuerttemberg ارائه داده اند یدکی تخت بیمارستان برای درمان فرانسوی بیماران.

سخنگوی Baden-Wuerttemberg دولت وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت خواهد “به طور طبیعی سعی کنید برای کمک به همسایگان فرانسه ما” و مقامات خواسته اند تمام بیمارستان با ظرفیت را در بیمارانی که نیاز به هواکش.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که آلمان دارای بسیاری از تأييد ویروس موارد از فرانسه آن را تا به تعداد بسیار کمتری از مرگ و میر: 123 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در مقایسه با فرانسه 860.

امروز صحنه در داخل و اطراف مولوز متاسفانه یادآور خونین ترین لحظات در مرز منطقه را آشفته تاریخچه. این بود که stomping زمین برای ارتش در قرن 19 فرانسه و پروس جنگ و یک سایت از جنگ شدید در طول قرن 20 را دو جنگ جهانی که شامل تلخ اختلافات ارضی بیش از این منطقه آلزاس, در حال حاضر بخشی از آنچه به نام Grand Est.

شهر, سایت فرانسه در جنگ جهانی اول باز حمله در مقابل آلمان در سال 1914 نبرد از مولوز در حالی که جنگ های خونین و سوزاندن روستاها آن را پاره پاره دوباره در طول جنگ جهانی دوم به آلمان و ایالات متحده آمریکا نیروهای یکدیگر جنگیدند.

منطقه ای مقامات بهداشتی می گویند که بزرگ Est حدود یک هفته جلوتر از بقیه از فرانسه در نظر عفونت نرخ: همانطور که از روز شنبه با توجه به دولت فرانسه داده, این منطقه ثبت شده بود نزدیک به 4,300 موارد در یک منطقه با حدود 5.5 میلیون نفر است. در مقابل منطقه در اطراف پایتخت فرانسه از پاریس به بیش از 12 میلیون دلار تا به حال در اطراف 6,200 تایید عفونت ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

این تجزیه و تحلیل به عنوان یک کشنده هشدار برای فرانسه یک ملت از 67 میلیون که در حال حاضر دیده می شود یک نمایشی مستند است که در بدترین حالت می تواند در عین حال آمده است.

در علاوه بر این به کمک های ارائه شده از خارج از کشور مولوز کشیده شده تمرکز جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که به دستور یک بیمارستان صحرایی ساخته شود برای کمک به تمایل به بیمار.

حدود 50 سرباز شده اند قرار دادن ساختار است که باید تجهیزات معمولا استفاده می شود به عمل جراحی ممکن است در مناطق جنگی مجهز برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. مقامات امیدوارند که این پنج چادر هر کدام با شش تخت می تواند دریافت بيماران شروع دوشنبه.

حدود 100 نظامی پرسنل بهداشتی – بیهوشی و پرستاران و دستیاران پرستاری – در دسترس خواهد بود به کار بیمارستان صحرایی.

در یک اقدام بی سابقه در طول زمان صلح به ارتش فرانسه نیز آغاز شده تخلیه بحرانی coronavirus بیماران از این کشور شرق.

در روز شنبه وجود دارد یک نظامی جدید هوایی از بیماران بستری در مولوز. یکی از اولین در هفته گذشته صورت گرفت.

‘œThe بیماری همه گیر در نوسان کامل است. این ویروس همچنان در حال گسترش است. بيماران نگه داشتن آینده در شرایط جدی,’� گفت Vogt دکتر در مولوز. ‘œSo دور وجود دارد هیچ نشانه ای از امید است.’�

___

Adamson گزارش از لیدز, انگلستان. آسوشیتد پرس نویسندگان سیلوی Corbet و لری Hinnant در پاریس کمک به این گزارش.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im