‘برخی از افراد در داخل داجرز سازمان تست مثبت برای Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) — چند نفر در لس آنجلس داجرز سازمان باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به Andrew Friedman, تیم رئیس جمهور از عملیات بیس بال, اما او را بیشتر خاص.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه, فریدمن تنها گفت: “برخی از مردم” در درون سازمان باید آزمایش مثبت و هیچ یک از آنها تا به حال “علائم شده اند که مشکل ساز است.”

او نگفت که آیا هر یک از بازیکنان از جمله افرادی بودند که آزمایش مثبت بود که “هنوز مطمئن شوید که” اگر هر بازیکن خواهد بود با تاخیر در گزارش برای آموزش پیش فصل.

“این قطعا ممکن است اما من نمی دانم برای مطمئن” فریدمن گفت.

بازیکنان در حال برنامه ریزی برای گزارش به ورزشگاه طفره زن روز شنبه با اولین تمرین برای جمعه بعدی.

فریدمن گفت که او معتقد است بدون شک وجود دارد, این تیم خواهد شد که تعداد مناسبی تست مثبت در بهار آموزش در این فصل است.

“به نظر من این خیلی بیشتر در مورد چگونه سریع ما برای پاسخ به گزینه های درمان این quarantining بخشی از آن مطمئن شوید که آن را نمی کند, میان, گروه,” او گفت:. “و به حدی است که ما می توانیم از آن داشته باشد و ما باید واقعا خوب بهداشتی و پروتکل های ایمنی در محل, من فکر می کنم آن چیزی است که در مجموع به عنوان یک گروه همه با هم کار من فکر می کنم این چیزی است که ما می تواند مدیریت کند.”

او اذعان کرد که این زمین ناآشنا برای همه درگیر.

“اما هر کسی که وانمود مانند آنها می توانید بنشینید و امروز در اینجا و به شما دقیقا بگویید که چگونه همه چیز در حال رفتن به بازی کردن من نمی اشتراک که من اصلا با آن موافق است.” “بسیاری وجود دارد ما نمی دانیم. بسیاری از ما در مکالمات داخلی شده است در مورد اقامت بر روی انگشتان ما و ماندن زیرک و تلاش برای برقراری ارتباط راه ما را از طریق همه چیز به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند به عنوان چیزهایی که پاپ تا. که برنامه ما. همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما را دریافت کنید دقیق با کارهایی که انجام میدهیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de