به عنوان بهترین دنور 2020 نزدیک شده ایم صحبت کردن با برندگان قبلی برای پیدا کردن آنچه ما بهترین دنور جوایز خود را به آنها. خیره شده است به طور منظم برنده برای بیش از دو دهه و حتی پس از یک حرکت سال گذشته از 930 لینکلن خیابان به 1512 Curtis, خیابان, آن را هنوز هم یک برنده دوباره مصرف افتخارات در سال 2019 برای بهترین باشگاه جاز.

“با تشکر از شما برای شناخت خیره در بهترین دنور گره از سال 1998 می گوید:” خیره مالک دونالد Rossa. “این آغاز با بهترین مارتینی بار در کمتر از یک سال در کسب و کار. این شناخت و پس از آن یکی کمک سوق خیره به عنوان معتبر سرمایه گذاری کسب و کار به رسمیت شناخته شده توسط همسالان و منتقدان به طور یکسان در دنور و کوه های راکی منطقه است.”

از آن اوایل بهترین مارتینی نوار پیروزی خیره به زودی نقل مکان کرد و تبدیل به یک مورد علاقه چند ساله به عنوان بهترین باشگاه جاز افتخار توسط هیات تحریریه و خوانندگان. “هنگامی که ما برنده انتخاب خوانندگان بود که اضافی درمان” Rossa همچنان ادامه دارد. “ما خوش شانس برای پیدا کردن نه تنها چگونه منتقدان و نویسندگان احساس بلکه خوانندگان خود را. بهترین دنور خوانندگان نظرسنجی نشان می دهد که مردم می خواهند در جنبه های بسیاری از زندگی در دنور. … سال گذشته در محل جدید ما دوباره برنده بهترین باشگاه جاز. خیره همچنان به کار سخت برای به دست آوردن اعتماد خود را در جامعه به رسمیت شناخته شده به عنوان بهترین در کمک های ما به زندگی در دنور.”

بهترین دنور در سال 1984 آغاز شده و چهارده سال قبل از خیره افتتاح شد. “آن آمد قبل از رسانه های اجتماعی ‘بهترین’ یا ‘top 10″ یا…,” Rossa, یادداشت ها “و Westword‘s بهترین دنور است و بر خلاف کسانی که به دلیل Westword همچنان معتبر اخبار و اطلاعات منبع که طول می کشد تا آن زمان از طریق کیفیت صادقانه روزنامه نگاری و تحقیق در طول سال کسانی که مستحق سالانه شناخت.”

با تشکر دونالد. شما بهترین هستید!

آن را خیلی دیر نیست به پشتیبانی از مورد علاقه خود را در سال 2020 بهترین دنور خوانندگان نظرسنجی که در آن شما می توانید یک فریاد نه فقط به بهترین باشگاه جاز, اما ثبت نظر شما در بیش از 100 دسته بندی خواهد شد که در نسخه نهایی, آینده, مارس 26 سال 2020 است.

رای دادن در اینجا از طریق مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im