منبع: میهن پرستان نشانه QB گیری نیوتن به جای تام بردی

بوستون — جدید انگلستان میهن پرستان درباره توافق با نماینده کارفرمایی گیری نیوتن در آوردن 2015 NFL با ارزش ترین بازیکن برای کمک به این تیم حرکت از سه بار MVP تام بردی یک فرد با آگاهی از این قرارداد گفت: آسوشیتد پرس.

یک سال معامله به ارزش تا $7.5 میلیون با انگیزه فرد گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد آن publicly. یک پرستان گفت: این تیم تا به حال هیچ چیز به اعلام پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

امضای اولین گزارش ESPN.

میهن پرستان بوده است رفتن به اردوگاه های آموزشی با 2019 پیش نویس دور چهارم انتخاب جارت Stidham به عنوان وارث ظاهری به بردی که رهبری این تیم به شش سوپر جام قهرمانی از سال 2001 اما امضا شده با خلیج تمپا این offseason. Stidham به نظر می رسد در سه بازی فصل گذشته تکمیل دو گذر 14 متری با یکی رهگیری.

تنها با تجربه دیگر کارفرمایی در دفاع از شرق آسیا قهرمانان’ فهرستی شد 34 ساله برایان Hoyer که آغاز شده است 38 بازی در 11 سال کار حرفه ای با هفت تیم NFL از جمله پرستان دو بار.

پلنگ منتشر شده نیوتن در مارس 24 زیر nine فصل یک حرکت است که ذخیره این تیم $19.1 میلیون نفر تحت NFL کلاه حقوق و دستمزد.

31 ساله نیوتن شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس پس از پیشرو آبرن به یک قهرمانی ملی و برنده Heisman جایزه. او کمک کرد Panthers رسیدن به پلی آف چهار بار از جمله سوپر باول در سال 2015.

___

AP ورزشی نویسنده استیو نی در شارلوت کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de