ژوهانسبورگ — مواجه صعودی بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 آفریقای جنوبی است و با توجه به بازگشت به محدودیت های برای مبارزه با این بیماری که مقامات می گویند ممکن است به زودی به پایمال کردن این کشور به نظام سلامت است.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرده او را به صحبت می کنند به این کشور در مورد بحران در یکشنبه شب و پس از بالا و مقامات بهداشت هشدار داده اند از کمبود تخت های بیمارستانی و پزشکی اکسیژن است.

                                                                                                                                                                                                                       

آفریقای جنوبی افزایش سریع موارد گزارش شده از آن ساخته شده است یکی از مراکز COVID-19 آن را به عنوان به عنوان رتبه 9 کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. کشور گزارش شده را افزایش می دهد از بیش از 10 ، 000 مورد تأیید برای چند روز و آخرین افزایش روزانه تقریبا 13,500. آفریقای جنوبی حساب برای 40 ٪ از تمام موارد تایید شده در آفریقا با 264,184 از جمله 3,971 مرگ و میر شام به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز یکشنبه.

آفریقای جنوبی تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در آوریل و مه از جمله بسته شدن تقریبا تمام معادن و کارخانه ها و کسب و کار و ممنوعیت خرید و فروش مشروبات الکلی و سیگار. این اقدامات در کاهش گسترش coronavirus اما آفریقای جنوبی اقتصاد در حال حاضر در رکود قرارداد به طور چشمگیری افزایش بیکاری بالای 30 درصد و گرسنگی است.

در ماه ژوئن این کشور آغاز شد آرامش محدودیت اجازه می دهد تا میلیونها نفر از مردم آفریقای جنوبی برای بازگشت به کار. اما در عرض چند هفته این کشور تعداد موارد تایید شده و بستری شدن در بیمارستان به طرز چشمگیری افزایش.

بیش از 30 درصد از آفریقای جنوبی موارد در قطب اقتصادی از Gauteng استان که شامل بزرگترین شهر ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا. مرکز توریستی کیپ تاون همچنین دارای تعداد زیادی از موارد. ژوهانسبورگ را پرجمعیت سوتو شهرستان دارای غلظت بالایی از موارد توجه کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

در سخنرانی یکشنبه شب Ramaphosa است که انتظار می رود تا اعلام کند که آیا دولت خود را reimpose برخی از سخت lockdown مقررات در آفریقای جنوبی که در آن مقامات نگران هستند که این استان را به بیمارستان ها می تواند به زودی غرق می شود. برخی از بالا, Gauteng مقامات خواسته اند که دولت برای بازگرداندن محدودیت ها از جمله محدودیت در فروش الکل و محدودیت در حرکات.

آفریقای جنوبی انجام داده است 2.1 میلیون آزمون در جمعیت آن از 58 میلیون. به دلیل بین المللی کمبود تست مواد آفریقای جنوبی در ماه ژوئن تجربه کرده یک تاخیر طولانی در زمان به دریافت نتایج آزمون در یک نقطه و رسیدن به 12 روز در کلینیک های دولت. این وضعیت بهبود یافته است و متوسط زمان دریافت نتایج آزمون پنج روز در عمومی آزمایشگاه و دو روز در آزمایشگاه خصوصی با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط موسسه ملی بیماری های مسری.

آفریقا 54 کشور گزارش داده اند 577,904 موارد با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این قاره را تایید موارد متمرکز در چهار کشور — آفریقای جنوبی و مصر با 81,158 موارد نیجریه با 31,987 موارد و الجزایر با 18,712 موارد” است که با هم تشکیل می دهند بیش از 65 درصد از قاره موارد است. تعداد واقعی موارد در آفریقا است که تصور می شود بسیار بالاتر به عنوان تست میزان بسیار کم در بسیاری از کشورها است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de