سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده 142 موارد جدید از شیوع ویروسی آوردن این کشور در مجموع 346.

از 142, 131 از بزرگترین چهارم شهر Daegu و در نزدیکی مناطق بسیاری از آنها مربوط به یک کلیسا و یک بیمارستان در Cheongdo شهرستان است.

                                                                                                                                                                                                                       

Daegu پدید آمده است به عنوان آخرین جلو در گسترش جهانی مبارزه با COVID-19 با شهر 2.5 میلیون نفر از ساکنان خواست به ماندن در داخل با پوشیدن ماسک حتی در داخل خانه به بنیادی بیشتر عفونت است.

شهردار Kwon Young-jin ساخته شده و تلویزیونی در سراسر کشور درخواست تجدید نظر جمعه برای کسانی که اقدامات پیشگیرانه و هشدار داد که یک راش از موارد جدید می تواند پایمال نظام سلامت ، او التماس کرد برای کمک از این کشور دولت مرکزی.

دو نفر از Cheongdo بیمارستان فوت کرده اند پس از آلوده شدن با این ویروس باعث COVID-19.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان به شرح زیر زیر

چین روز شنبه گفت روزانه تعداد ویروس جدید موارد کاهش یافته است به طور قابل توجهی به 397 با یکی دیگر از 109 نفر در حال مرگ از بیماری بیشتر در کانون استان هوبئی.

چهره های جدید را به مجموع تعداد موارد در سرزمین اصلی چین به 76,288 با 2,345 فتح کرد گرفته شد, مرگ و میر به عنوان سخت قرنطینه اقدامات و ممنوعیت سفر همچنان برای مهار این بیماری است که به تازگی در چین در ماه دسامبر و پس از گسترش در سراسر جهان. روزانه رقم پایین از 889 روز جمعه.

کره جنوبی تبدیل شده است این جبهه جدید در global outbreak گزارش جمعه که 204 نفر آلوده شده است چهار برابر تعداد موارد آن تا به حال دو روز پیش از آن. مدارس بودند توقیف جمعه کلیساها گفت: نمازگزاران به دور ماندن و برخی از تجمع جرم و ممنوع شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im