Southland آتش نشانان نگران افزایش صدمات آتش سوزی بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

فنتنا (CBSLA) — با چهارم جولای راست در اطراف گوشه آتش نشانان در سراسر Southland گفت: آنها نگران هستند که بیشتر مردم ممکن است صدمه دیده و شروع به آتش سوزی در این سال ها با آتش بازی به عنوان جوامع انصراف از حوادث.

“من باید مطمئن شوید که من قرار دادن در یک نمایش خوب برای کودکان و نوجوانان” وینسنت Ju گفت.

Ju شد خرید یک دسته از حقوقی آتش بازی چهارشنبه از یک فروشنده محلی برای تنظیم کردن برای خانواده اش این شنبه.

“ما نمی تواند رفتن به استادیوم برای بررسی آتش بازی نشان می دهد, بنابراین من نیاز به انجام بخشی از من به عنوان یک پدر” او گفت:.

Ju است تنها یکی از بسیاری از سراسر منطقه در خط به بار خود به خود آتش بازی در این سال با توجه به لغو جامعه نشان می دهد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اوه ما غمگین” کارول Navarette گفت. “ما بسیار غمگین در مورد آن.”

اما بخش آتش در سراسر کشور و در مورد افزایش خرید مردم آتش بازی — هر دو قانونی و غیر قانونی — برای قرار دادن در خود را نشان می دهد.

“وجود دارد یک مزیت بزرگ به صورت تجاری تولید شده نشان می دهد آتش بازی,” اریک شروین, یک سان برناردینو کانتی آتش نشان گفت. “آنها انجام شده توسط حرفه ای ها.”

او گفت: آماتور شده است تنظیم کردن صدای آتش بازی غیرقانونی برای هفته نزدیکی ایستگاه های آتش نشانی در فنتنا. آتش نشانان گفت: آنها نگران هستند که بیشتر مردم را فشفشه به دست خود و به طور تصادفی شروع آتش سوزی و یا باعث آسیب.

“هیچ کس تا کنون مجموعه آتش بازی رفتن, ‘هی اجازه دهید مجموعه ای از کوه در آتش است. بیایید خراب کردن یک کودک,'” شروین گفت.

که تهدید است چرا San Bernardino County Fire Department گفت که نیروی انسانی واحد های اضافی در طول تعطیلات آخر هفته به خصوص در مناطقی که خطر آتش سوزی بزرگترین است.

اما Navarette گفت که او نگران نیست.

“من فکر می کنم همه رفتن به امن” او گفت:.

هر چند جو گفت که او نگران بود نه در مورد اعمال خود, اما اعمال دیگران.

“من زندگی در کنار یک تپه بنابراین در صورتی که از تپه بالا می رود,” او گفت:.

او گفت که او همیشه دارای آب و آتش نشانی در دست دارند و اجازه نمی دهد که کودکان برای تنظیم کردن آتش در خانه خود را, اما او می داند نه هر کس است که به عنوان محتاط.

“من آنها را بشنود در محله من هر شب” او گفت:.

و حتی اگر افراد از نظر قانونی خرید آتش بازی امن تلقی و عاقل اما آنها را به محله های که در آن آنها غیر قانونی آنها می تواند تا جریمه $1,250.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de