Southland مدارس و دانشگاه های آماده به صورت بالقوه شیوع کروناویروس

BURBANK (CBSLA) — در سراسر Southland, مدارس و دانشگاه ها در حال آماده سازی برای امکان افزایش محلی شیوع کروناویروس به مقامات بهداشت عمومی توصیه های اجتماعی فاصله به کمک سرسخت گسترش.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی خواهد شد برگزاری کلیه کلاس های آنلاین در اواخر این هفته برای تست توانایی خود را برای انجام این کار دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در برنامه ریزی اطلاع رسانی نشست پس از سه دانش آموزان آزمایش منفی برای این بیماری و در کال دانشگاه ایالتی لانگ بیچ آموزان 10 و 3 مشاوران خود قرنطینه پس از حضور در یک کنفرانس در واشنگتن که در آن سه نفر تست مثبت برای کوروناویروس.

در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو تمام بهار سه ماهه کلاس تحویل داده خواهد شد به دانش آموزان از راه دور — با معلمان گفته بودن به استفاده از آموزش آنلاین و ابزار یادگیری برای دوره های مرسوم برگزار شد در یک محیط کلاس درس.

بعلاوه مدرسه به شدت توصیه می شود که گردهمایی 100 نفر یا بیشتر و پردیس بازديد از گروه 15 یا بیشتر بود لغو شد. مدرسه نیز اعلام کرد که تمامی دانشگاه های تحت حمایت رویدادهای ورزشی خواهد بود بدون انجام هواداران در آن حضور داشتند.

در کنار رودخانه موریتا دره دبیرستان به طور موقت بسته درهای خود را پس از یک کارمند که در سفر به یک کشور شناخته شده شیوع بیماری کرد. مدرسه که دستخوش تمیز کردن کامل خواهد بازگشایی پنج شنبه پس از انتخابات گفت: این آزمون در آمد منفی است.

و در مشیت دبیرستان یک مدرسه کاتولیک خصوصی در Burbank دانش آموزان گفته شد دوشنبه به در خانه باقی می ماند و کلاس های خود را با استفاده از یک برنامه آموزش آنلاین. این مدرسه گفت: آن را تست برنامه در رویداد مدرسه تا به حال نزدیک به دلیل محلی شیوع این بیماری است.

“این نوع از خوب چون من فقط به کار امروز خود من سرعت” دومینیک Mongelli دانشجوی سال دوم گفت.

مرتبط با: Coronavirus حقایق و اسطوره ها: کارشناس می گوید: بسیاری از افراد که بیماری خفیف, آیا فقط خوب’

مشیت هنوز به دیدن یک مورد از coronavirus اما مدیران تصمیم به برگزاری دو در خانه و آموزش آنلاین روز این هفته است.

“اگر چه ما به امید بهترین ها در چه coronavirus و COVID-19 اسپرد ما در حال برنامه ریزی برای بدترین” اسکات McLarty مشیت سر از مدرسه گفت.

روز پنج شنبه در مدرسه را تست اسکایپ یک ابزار برای اتصال دانش آموزان و معلمان این امکان را برای کارکنان به آموزش کامل درس.

“من واقعا علاقه مند در چگونه آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد به خصوص از آنجا که روز شنبه من گروه کر کلاس” Mongelli گفت.

و برای دانش آموزانی که کمتر از ایده آل قابلیت اتصال به اینترنت این مدرسه گفت: این طرح برای اطمینان از آنها می توانید ورود به سیستم به عنوان به خوبی.

“ما یک هواپیما در محل برای کمک به این خانواده ها که نیاز به یک WiFi booster یا چیزی شبیه به آن و یا حتی یک دستگاه اگر آن پایین می آید به آن” McLarty گفت.

و در حالی که مدرسه در پراویدنس رزومه شنبه Mongelli گفت که او نگران است که گروه کر سفر را لغو شد.

“ما یک رقابت بزرگ آینده در نشویل پس از سفر و هنوز هم می خواهم که در سوال” او گفت:.

در علاوه بر این به آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع مشیت الهی نیز در کار بود برای فرونشاندن ترس در آوردن پزشکان در هفته گذشته به صحبت کردن با کارکنان و دانش آموزان در مورد حقایق ویروس و اهمیت شستن دست های خود را.

همانطور که از دوشنبه شب, شده اند وجود دارد 116 تایید موارد coronavirus در کالیفرنیا با دو و میر نسبت به این بیماری است. لس آنجلس 16 مورد تأیید و کنار رودخانه شهرستان دارای چهار مورد تأیید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im