Southland دانشگاههای وزن تاثیر یخ بخشنامه در دانشجویان بین المللی

لس آنجلس (CBSLA) — دانشگاه های سراسر Southland شنبه گفت: آنها با بررسی یک بخشنامه از مقامات اداره مهاجرت فدرال است که می تواند نیروی هزاران نفر از دانشجویان بین المللی در خارج از کشور اگر مدارس آنلاین-تنها دوره با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد که دانشجویان بین المللی اجازه داده نمی شود به باقی می ماند در کشور اگر کلاس آنها بودند تنها آنلاین.

“وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز و نه ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده” یخ در بیانیه ای گفت.

بسیاری از دانشگاه ها از جمله دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم قبلا اعلام شده آنها خواهد بود ارائه آموزش در درجه اول آنلاین با توجه به همه گیر.

“وقتی که من اولین بار در اخبار ما وحشت” Preedham Ravula یک دانشجوی بین المللی در USC گفت. “من به برخی از کلاس های که نیاز به آزمایشگاه و تعامل با اساتید. من قطعا نمی خواهید به کسانی که در کلاس های آنلاین است.”

CSU شنبه در بیانیه ای گفت که خود را دانشجویان بین المللی اضافه شده به “جنب و جوش تنوع CSU 23 دانشگاه.” این بیانیه در ادامه می گویند:

“سیاست جدید ارشاد از ایالات متحده مهاجرت و گمرک بلافاصله می تواند منجر به کاهش و یا حتی بدتر, توقف بیش از 11,300 دانشجويان مسیرهای دستیابی به خود را بالاتر از اهداف آموزش و پرورش و پتانسیل کمک به جوامع ما و اقتصاد است. ما در حال حاضر در حال بررسی جدید ارشاد برای تعیین چگونه به کاهش اثرات به دانش آموزان و ارائه اطلاعات به دانشگاه و دانشجویان در آینده نزدیک. صدراعظم دفتر در حال حاضر با فردی در دانشگاه به re-نقد و بررسی آنلاین و حضوری ارائه شده برای تعیین اگر آنها ملاقات جدید یخ احكام است.”

USC مقامات همچنین گفت: آنها بررسی یخ بخشنامه در بیانیه ای که در ادامه می گویند:

“ما درک می کنیم که یخ را به سیاست جدید ایجاد مقدار زیادی از عدم قطعیت و استرس برای بسیاری از افراد در جامعه ما است. ما دانشجویان بین المللی بخش مهمی از ما USC خانواده و ما مجدانه برای کشف کردن که چگونه به حمایت از آنها. ما در ارسال اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم در مورد چگونه USC آدرس این وضعیت و بهترین حمایت از دانش آموزان ما.”

در طول 2019-20 سال تحصیلی بیش از 12000 دانشجویان بین المللی ثبت نام کرده بودند در USC — بیش از نیمی از آنها از چین — با توجه به دانشگاه ، بین المللی ثبت خواهد شد مشابه در پاییز.

“با توجه به عدم قطعیت در اطراف ویزا محدودیت های مسافرتی و پرواز در دسترس بودن USC است کار به جای آن دسته از دانشجویان بین المللی که نمی خواهد بود قادر به شرکت در کلاس در پردیس در پاییز امسال با ارائه گزینه ای برای بسیاری از افراد به دوره های خود را آنلاین و در زمان مربوطه منطقه” آنتونی بیلی USC معاون راهبردی و طرح جهانی در بیانیه ای گفت:.

و در حالی که این دانشکده هنوز به انتشار جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را به دانشجویان بین المللی در دانشگاه روزانه Trojan گزارش شده که برخی از مدارس در پردیس رسیده و مشغول به کار بودند با اساتید و دانشجویان به پیکربندی برنامه های است که اجازه می دهد دانش آموزان به ماندن بگیرید.

“من فکر می کنم آنها قطعا باید به ایجاد کلاس های هیبرید” Ravula گفت.

همچنین در روز سه شنبه رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو به نام یخ اطلاعیه “گیج کننده” در زمانی که دانشگاه مجبور به حرکت به آنلاین آموزش. او گفت: این دانشگاه سیستم ارزیابی چگونگی تغییرات ممکن است تاثیر آن دانشجویان بین المللی.

“دانشجویان بین المللی ارائه سهم منحصر به فرد است که غنی سازی در دانشگاه ها و دیدگاه های خود را اطمینان حاصل شود که ما همچنان به عنوان یکی از اساتید برجسته نیروی در سراسر جهان” ناپولیتانو گفت. “ساخت آن را سخت تر برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در اینجا تضعیف دهه همکاری بین ایالات متحده و شرکای بین المللی ما به خصوص در زمینه های است که کمک به امریکا در حیات اقتصادی.”

در سراسر UC سیستم بیش از 40,000 دانشجویان بین المللی ثبت نام در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه.

مقامات در Loyola Marymount University در وستچستر نیز با صدور بیانیه ای در حمایت از آن دانشجویان بین المللی خواستار آنها را “ضروری اعضای ما LMU خانواده و جدایی ناپذیر به فرهنگ ما و اقتصاد ما و جامعه ما است.”

این بیانیه در ادامه می گویند:

“ما در حال کار در سراسر ساعت برای حمایت از آنها و حفظ سلامتی و تندرستی. LMU بررسی جدید ایالات متحده مهاجرت و گمرک سیاست ادامه خواهد داد و به دنبال تمام راههای موجود برای رسیدگی به نیازهای خود و پیشرفت آموزشی خود را با جاه طلبی.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de