انتخابات سال 2020 نتایج

لس آنجلس (CBSLA) – Southland رای دهندگان رفتن به پای صندوق های رای جمعه نقش مهمی در تعیین تنگ دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری که دیدم تعدادی از نامزدها کوچک به طور قابل توجهی طی چند روز گذشته زیر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی است.

مارس سال 2020 است. (گتی ایماژ)

کالیفرنیا یکی از 14 متحده در نظر گرفتن بخشی در سه شنبه مقدماتی است که می تواند بیشتر محدود میشه و روشن خواهد شد که چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در مجموع 415 نمایندگان هستند تا برای grabs در کالیفرنیا بیش از هر دولت دیگر در کشور است.

نمایندگان تقسیم می شوند به همان نسبت. داوطلبان باید حداقل 15 درصد از کل کالیفرنیا رای به منظور nab ایالت نمایندگان. آنها همچنین باید به 15 درصد در هر یک از ایالت 53 کنگره مناطق به منظور به دست آوردن نمایندگان از آن مناطق.

در لس آنجلس در مورد 578,000 برگه های رای در حال حاضر شده است به عنوان بازیگر از اوایل صبح روز سه شنبه, با توجه به ثبت-ضبط/County Clerk دین لوگان. او گفت: بیش از 100 ، 000 برگه های رای ریخته شد در روز دوشنبه به تنهایی.

بیش از 3 میلیون کالیفرنیا در حال حاضر رای دادند که از یکشنبه.

سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن برگزار شد روحیه تظاهرات در منطقه لس آنجلس در طول دو روز گذشته در حالی که معاون برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تجمع در بلدوین تپه اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

پس از کارولینای جنوبی, رای, سه دموکرات خود را به حالت تعليق ریاست جمهوری مناقصه – کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer مینه سوتا بهداشت ، ctq و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg.

Klobuchar و Buttigieg هر دو بلافاصله تایید بایدن.

لوگان و کالیفرنیا وزیر امور دفتر تاکید کرد در حساب های رسانه های اجتماعی شنبه که وجود ندارد “را بیش از” برای افرادی که بازیگران اولیه رای گیری برای داوطلبانی که پس از کاهش از مسابقه.

بایدن برخی از مشخصات بالا پشتیبانی در Southland. L. A. شهردار اریک Garcetti یک co-صندلی بایدن ملی مبارزات انتخاباتی و انتظار می رود که به نظر می رسد با معاون سابق رئیس جمهور در روز سه شنبه تجمع در بلدوین تپه.

رای گیری های اخیر اما نشان داده ساندرز با سرب در سراسر کالیفرنیا با وارن و بایدن در یک مجازی کراوات برای دور دوم-پایان محل و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نزدیک پشت. که رای گیری قبل از خروج از Buttigieg و Klobuchar اما معلوم نیست اگر خود را به خروج از این مسابقه و حمایت از بایدن را افزایش بخت و اقبال خود.

CBS اخبار سیاسی مشارکت کننده ماریا النا سالیناس گفت CBS2 که رای لاتین خواهد بود و کلیدی در تعیین ساندرز’ موفقیت یا شکست است.

“تا کنون شماره 1 موضوع برای Latinos هزینه بهداشت و درمان است و احتمالا توضیح می دهد که چرا بسیاری از آنها در حال حمایت از برنی ساندرز” سالیناس گفت.

این اولین انتخابات در L. A. شهرستان که در آن ساکنان بازیگران می تواند یک انتخابات در هر یک از 976 رای مراکز در سراسر شهرستان آنها نه تنها محدود به محله خود را حوزه. همچنین این اولین انتخابات L. A. شهرستان رای دهندگان خواهد بود با استفاده از مدرن touch-pad رای مارک دستگاه خود را انتخاب. کسانی که انتخاب خواهد شد و سپس چاپ بر روی کاغذ های رای.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im