جنوب نظامی کره شمالی آتش سوزی ناشناس پرتابه

سئول کره جنوبی — کره شمالی اخراج دو ناشناس پرتابه به شرق آن دریای روز دوشنبه آن را به عنوان شروع به سر سلاح تظاهرات پس از یک ماه وقفه طولانی که می تواند مجبور شده اند با coronavirus بحران در آسیا است.

راه اندازی از یک منطقه در نزدیکی ونسن آمد و دو روز پس از کره شمالی به رسانه های دولتی گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد تحت نظارت توپخانه مته با هدف تست آمادگی رزمی واحدهای در خط مقدم و مناطق شرقی.

                                                                                                                                                                                                                       

سئول ستاد مشترک تایید راه اندازی در بیانیه ای اما نمی تواند بلافاصله می گویند تا چه حد پرتابه پرواز کرد و یا اینکه سلاح های بالستیک و یا موشک توپخانه.

کیم تا به حال وارد سال جدید رسما به تقویت خود بازدارنده هسته ای در چهره ‘œgangster مانند� تحریم های ایالات متحده و فشار با استفاده از یک کلید حزب حاکم نشست در اواخر ماه دسامبر به هشدار ‘œshocking’� عمل بیش از متوقف مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت.

او همچنین گفت که شمال را به زودی آشکار جدید “œstrategic سلاح’� و اصرار شمال بود دیگر ‘œunilaterally محدود’� به خود تحمیل تعلیق در آزمایش های هسته ای و موشک بالستیک قاره پیما.

اما عدم آزمایش فعالیت در ماه گذشته تا به حال کارشناسان بدانم که آیا شمال بود عقب نگه داشتن سلاح های خود را نمایش می دهد در حالی که هل دادن سخت کمپین علیه coronavirus که رسانه های دولتی توصیف کرده است به عنوان یک ماده ‘œnational وجود دارد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کیم آخرین نمایش قدرت است که ظاهرا با هدف تقویت روحیه نظامی تقویت وحدت داخلی و نشان می دهد که کشور خود را خوب انجام شده است با وجود خارج از نگرانی چگونه شمال ادعا می کنند با شیوع.

کره شمالی هنوز به تایید هر COVID-19 موارد اگر چه رسانه های دولتی اشاره کرده اند که نامشخص تعداد زیادی از مردم شده اند قرنطینه پس از برگزاری نمایشگاه علائم. کره شمالی تعطیل شده تقریبا تمام مرزی, ترافیک ممنوع گردشگران تشدید غربالگری در نقاط ورود و بسیج ده ها هزار نفر از کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات سه بار پس از گام گذاشتن در خود بالا-مخاطرات هسته ای دیپلماسی در سال 2018 اما مذاکرات باید شک و تردید عمل پس از دومین اجلاس سران در ماه فوریه گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

پس از سقوط در هانوی در شمال به پایان رسید 17 ماه وقفه در فعالیت های بالستیک و انجام حداقل 13 دوره از سلاح های راه اندازی در سال گذشته با استفاده از وقفه در مذاکرات به گسترش قابلیت های نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>