Sox را اندرسون در نظر گرفتن زانو: جهان نیاز به تغییر

در جلسه تیم قبل از جمعه شب نجومی, درب بازکن, در برابر, دوقلو, جوراب سفید مورد بحث و بررسی برنامه های خود را در اعتراض به نابرابری نژادی.

“این قطعا باز” Sox shortstop Tim Anderson گفت. “من بیان به بچه ها آیا شما زانو زدن یا نه, شما هنوز هم برادر من. ما در اینجا به نفع خود از آن لذت ببرید و لذت بردن از لحظه ای. برای بچه ها که kneeled همان راه است.

                                                                                                                                                                                                                       

“فقط آن را همه در این اتاق قفل است. ما سعی می کنیم به درک از بالا به پایین و درک آنچه بچه ها در حال رفتن را از طریق و درک لحظات خاص. اما هر یک از آن ها پشتیبانی تصمیم من.”

تنها بازیکن سیاه و سفید در جوراب سفید فهرستی اندرسون بود تنها زمانی که او kneeled در طول روز جمعه سرود ملی.

خوزه آبرو ادوین Encarnacion, الوی Jimenez لوئیس و رابرت لوکاس Gioloto در زمان, زانو, آیا به عنوان نیمکت مربی جو McEwing و اولین مربی پایه Daryl بوستون.

مدیر ریک alexandria pro uk kneeled در طول pregame ceremomies ویژه ترویج عدالت و تنوع و شمول آیا به عنوان Sox releif پارچ Jace سرخ.

Alexandria pro uk و Yoan مونکادا قرار داده و دست خود را بر روی اندرسون شانه طول سرود.

“قطعا لحظه ای احساسی گفت:” اندرسون که منجر عمده لیگ را با یک .335 طور متوسط پنبه حلاجی شده در فصل گذشته. “من سعی کردم به ریختن بیش از حد بسیاری از اشک از آنجا که ما در حال رفتن را از طریق چیزی که دنیا نیاز به تغییر است. اما شما می دانید که این صحبت ها در بسیاری از بچه ها که در سمت راست وجود دارد در گوشه ای. من تنها پسر سیاه و سفید پس از آن فقط حق است که من تا به حال برای نشان دادن عشق من.
“آنها را به سمت راست وجود دارد در کنار من این صحبت ها در بسیاری از آنها است. ما همه برادران و همه ما یکدیگر را دوست دارم و من فکر می کنم آن را نشان داد. آنها از من حمایت از طریق آن همه است.”
دوقلوها مدیر Rocco Baldelli و چند تن از بازیکنان خود را نیز kneeled در طول جمعه شب سرود ملی.
قبل از بعد از ظهر شنبه بازی در نرخ تضمین شده زمینه وجود نداشت زانو در هر دو طرف در این زمینه است.

                                                                                                                                                                                                                       

“من احساس می کنم مثل دیروز بود قطعا به اندازه کافی بزرگ به واقع گسترش عشق است که مورد نیاز است” اندرسون گفت. “نشان می دهد که من از آن حمایت میکنم. اما من ادامه خواهد داد برای به زانو زدن. من فقط نشان داد عشق من نشان داد و آن را در راه حق و در راه احترام. اما من ادامه خواهد داد به فرد است که من هستم و همچنان از آن لذت ببرید.”

ببر ادعا Fulmer:
تعیین شده برای واگذاری توسط White Sox دو روز زودتر سابق در دور اول پیش نویس انتخاب کارسون
Fulmer ادعا شد توسط ببرهای دیترویت در روز شنبه.

شماره 8 انتخاب کلی در سال 2015 از واندربیلت Fulmer شد 6-9 با 6.56 عصر در 44 بازی ها (15 شروع می شود) با Sox از 2016-19. 64 پیاده روی در 94.2 نوبت بودند right-hander بزرگترین سقوط.

Fulmer می پیوندد ببر’ 30-مرد فهرستی اما هنوز مطمئن شوید که اگر او می تواند یک استارت یا مسکن.

“خواهیم دید که چگونه از آن می رود” دیترویت مدیر Ron Gardenhire به خبرنگاران گفت:. “بیایید او را در اینجا برای اولین بار. هنگامی که ما انجام این کار ما را ببینید که در آن او در و چقدر او را انجام داده تا آنجا که به نوبت و زمین و همه کسانی که همه چیز.

                                                                                                                                                                                                                       

“او یک سرعت بالا پسر او می اندازد زندگی آتش از توپ. او تا به حال تمایل به احتراق ناقص کمی بنابراین ما قصد داریم برای اولین بار او را به پرتاب توپ به بالای صفحه.”

شب به یاد داشته باشید:

تقسیم سال گذشته بین طبقه بالا یک وینستون-سیلم و AA Birmingham Codi Heuer امتیاز شد White Sox شماره 26 چشم انداز به عنوان فصل.

6-پا-5 مسکن غلبه برخی شانس برای برنده شدن یک نقطه در 30 فهرست و Heuer تن به تن کامل زمین باز یافته جمعه شب در عمده-لیگ اولین.

“بدیهی است که ما را دوست داشت آنچه که ما قادر به حمل او” مدیر ریک alexandria pro uk گفت. “او الکتریکی مسائل او نمی ترسم. آن را به خوبی قادر به او یک فرصت برای دریافت پای خود را مرطوب. به نظر می رسد او در آغوش آن بسیار خوب است.”

Heuer یک ششم دور پیش نویس انتخاب در سال 2018 از ویچیتا ایالت نبود قادر به pitchh در مقابل خانواده و دوستان در اولین بازی خود را اما او مقدار زیادی از متون و به یاد ماندنی صوتی از پدر خود برایان.

“من فکر می کنم او گفت:” شما عالی هستند،’ او پاره کردن” Hauer گفت. “او گفت:” این عالی بود برای تماشای بازی شما. آن را مانند یک راه طولانی برای دریافت در اینجا و بسیاری از کار سخت است. شما آن را سزاوار است.’ آن را به معنای زیادی به خصوص از آمدن من ، من نمی خواهد در اینجا بدون او.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de