SpaceX آماده برای راه اندازی در فضا نیروی GPS ماهواره به مدار

هاوتورن (CBSLA) — SpaceX در حال آماده شدن برای راه اندازی از کیپ کاناورال در فلوریدا شنبه به یک فضایی آمریکا نیروی جهانی موقعیت یابی ماهواره به مدار است.

از پنجره پرتاب برای موشک فالکون 9 حامل GPS III SV03 ماهواره ای پنجره باز می شود در 12:55 بعد از ظهر کالیفرنیا و باز می ماند برای 15 دقیقه. یک livestream در www.spacex.com آغاز خواهد شد 20 دقیقه قبل از راه اندازی.

این پرتاب در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 29, اما این ماموریت قرار بود در مکث به مدت 60 روز به پیاده سازی جدید ایمنی و بهداشت اقدامات در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما سیستم های فضایی بخش پر شده است استثنایی و بسیار با استعداد اعضای تیم متمرکز بر ارائه نسل بعدی از ماهواره های GPS. آنها بسیار مدبر و تا به حال برای غلبه بر چالش های متعدد اعمال شده توسط COVID-19 pandemic به موفقیت ما را در یک موقعیت که در آن ما می توانید با خیال راحت راه اندازی” سرهنگ ادوارد بایرن MEO سیستم های فضایی رئیس بخش در بیانیه ای گفت:.

SpaceX می گوید آب و هوا به نظر می رسد 60% مناسب برای راه اندازی.

ماهواره ای برنامه ریزی شده برای راه اندازی به فضا سهشنبه پیوستن دو GPS III ماهواره است که در حال دقیق تر و قدرتمند تر از نسل های قبلی و ارائه خواهد شد بهبود عملکرد نظامی و غیر نظامی کاربران با توجه به نیروی هوایی.

SpaceX ساخته شده است آن را یک تمرین برای بازیابی و استفاده مجدد از آن راکت اما روز سه شنبه ماموریت خواهد بود که برای اولین بار امنیت ملی فضایی راه اندازی است که در آن تقویت کننده را می توان بازیافت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>