اسپانیا 2 ردیف ممکن است تصمیم توسط دادگاه پس از شیوع

مادرید — پس از یک شیوع کروناویروس موارد انداخت اسپانیا در بخش دوم به هرج و مرج می تواند به دادگاه برای تصمیم می گیرید که می شود ارتقا و یا تنزل.

Deportivo La Coruñشد تنزل مقام سوم را بدست آورد در دوشنبه, حتی اگر آن را نمی تواند بازی خود را نهایی-دور مسابقه در برابر فونلبردا به دلیل برخی از فونلبردا بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 تنها چند ساعت قبل از بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

Deportivo, 2000, اسپانیایی قهرمان لیگ و دو بار کوپا دل ری برنده است که تهدید به اقدام قانونی به سعی کنید به ماندن در ردیف دوم.

‘œIt اشتباه بود’� Deportivo رئیس جمهور فرناندو ویدال گفت. ‘œIt کامل بود جعل و تزویر این رقابت ها که در دو دور گذشته هر قابل توجه بازی به بازی در همان زمان. آنچه اتفاق افتاد بسیار جدی است. ما انجام خواهد داد هر آنچه که مورد نیاز است. من در نظر نمی این باشگاه شده است تنزل.’�

Deportivo” و چندین باشگاه های دیگر ‘” می خواستم تمام مسابقات به تعویق افتاد اما لیگ اسپانیا همراه با فدراسیون فوتبال اسپانیا و کشور های ورزشی, شورای, تصمیم به تعلیق تنها مسابقه تحت تاثیر شیوع. آنها گفت: œthe راه حل که بهترین حفاظت از سلامت بازیکنان و یکپارچگی کلی این رقابت ها است.’�

در میان باشگاه ها نیز با توجه به اقدام قانونی بودند الچه گرانادا و نومانسیا.

الچه به طور موقت برداشت نقطه نهایی برای ارتقاء حذفی روز دوشنبه, اما آن را از دست بدهند اگر فونلبردا را بدست آورده و حداقل یک قرعه کشی در یک موکول مسابقه در برابر Deportivo که تنها غرور بازی کنید.

الچه در بیانیه ای گفت: تصمیم برای به تعویق انداختن تنها فونلبردا-Deportivo ‘œdirectly تحت تاثیر یکپارچگی رقابت بود و نه عادلانه.’�

گرانادا نیز برای مبارزه با یک نقطه حذفی و وابسته در فونلبردا نتیجه. باشگاه جمهور Raúl MartÃn پرسا گفت: تمام دور نهایی باید لغو.

                                                                                                                                                                                                                       

نومانسیا بازی بازی های خود را تحت اعتراض به دلیل آن گفت: انصاف این رقابت ها نگهداری می شد.

اختصاصی / بازیکنان منتشر شد بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: آنها گفت: لیگ اسپانیا رسمی آنها نباید بازی اگر تمام مسابقات بودند لغو شد.

‘œEverything که اتفاق پس از اعلام این خبر که تنها بازی ما بود به حالت تعلیق در هیچ اعتبار تعیین نتیجه یک مسابقه است که باید همیشه تصمیم در شرایط مساوی,’� بیانیه ای گفت:.

Deportivo مربی فرناندو Vázquez گفت: تیم رقبا بهره مند چرا که آنها نمی باید برای مقابله با فشار Deportivo نتیجه. Vázquez گفت: این عجیب بود که دیگر مسابقات اجازه داده شد به بازی می شود با توجه به اینکه سن مارتین ده لا وگا میزبانی الچه فقط چند روز پیش و شاید بازیکنان در حال حاضر آلوده ،

اعلام موارد مثبت در فونلبردا بر اساس فقط در جنوب مادرید آمد تنها چند ساعت قبل از دور نهایی بود برای شروع. لیگ نمی گویند که چگونه بسیاری از بازیکنان و یا اعضای باشگاه تست مثبت است. این تیم گفت: هیچ کس که آزمایش مثبت نشان داد علائم این بیماری است.

                                                                                                                                                                                                                       

اسپانیا یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus. همه گیر شده بود و تحت کنترل است اما برخی از موج جدید موارد گزارش شده به تازگی.

Vázquez گفت: œa کمی نگران کننده’� برای دیدن شیوع تاثیر می گذارد لیگ پس از ‘œwe بودند همه تبریک خودمان را در چگونه به خوبی ما انجام شد به عنوان یک جامعه است.’�

‘œIt یک هشدار,’� او گفت:.

هیچ مجموعه تاریخ برای بازی های جدید بین Deportivo و فونلبردا. ارتقاء برگشتی که انتظار می رود برای شروع در روز پنج شنبه نیز به تعویق افتاده اند.

Deportivo بازی تنها یک فصل در بخش سوم در 1980-81.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

قصه Azzoni در توییتر http://twitter.com/tazzoni

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de