دادگاه اسپانیا: جستجو در گوگل باید نشان دهد مرد را تبرئه اول

مادرید — اسپانیایی دادگاه تا حدی پذیرفته گوگل درخواست تجدید نظر در برابر یک حاکم دستور داده است که از آن برای پاک کردن اخبار در مورد یک مرد متهم به سوء استفاده جنسی اما جدید حکم گفت: این شرکت تا به حال برای نمایش این مرد با دختری, در بالای هر یک از نتایج جستجو.

ملی تصمیم دادگاه روز شنبه گفت که آزادی بیان در زمان مقدم بر حفاظت از اطلاعات شخصی در این مورد. با توجه به این مورد خاص شرایط فرد تبرئه نظر می رسد باید در وهله اول در جستجوهای اینترنتی در آن حکومت می کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

در سال 2017, اسپانیا, اطلاعات آژانس حفاظت از حکومت به نفع یک روانشناس بود که محاکمه و تبرئه در سه فقره سوء استفاده جنسی که او با آن مواجه است ممکن است در 27 سال در زندان است.

این مرد که نامش منتشر شد اعمال شده به موتور جستجوی گوگل پاک کردن 10 اخبار مربوط به این پرونده است که به نظر می رسد که نام او را در فشار. آژانس دستور داد هشت داستان لینک کلیک کنید برای مسدود شود و گفت, اخبار منسوخ شده است.

گوگل به دادگاه تجدید نظر با این استدلال که این مقالات بودند از منافع عمومی و دسترسی به آنها باید محافظت شده توسط آزادی بیان قوانین. همچنین نگهداری آنها از بهره فعلی و نه منسوخ شده است.

اسپانیا حریم خصوصی آژانس های طولانی در دفاع از مردم ‘œright به فراموشی سپرده شود.’� تلاش های آن باعث برجسته حاکم در سال 2014 توسط اروپا بالاترین دادگاه گفت که موتورهای جستجو باید گوش و گاهی مطابق زمانی که مردم درخواست برای حذف لینک به مقالات روزنامه و یا سایت های دیگر حاوی منسوخ شده و یا در غیر این صورت اعتراض اطلاعات در مورد خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>