جرقه’ Candace پارکر دختر یک معامله بسته’ در فلوریدا

Candace پارکر و 11 ساله دختر در حال braving شروع بی سابقه WNBA فصل هم در فلوریدا.

لس آنجلس Sparksl همه ستاره می داند که این یک خطر محاسبه شده برای ماندن در coronavirus نقطه داغ که در آن تمام 12 تیم بازی خواهد کرد بازی در WNBA ‘œbubble’� از برادنتون.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe هستید یک معامله بسته,’� گفت پارکر که با وارد Lailaa برای اردوگاه های آموزشی در IMG Academy هفته گذشته برای یک فصل که شروع می شود در جولای 25. ‘œOne جنرال موتورز در NBA گفت: این می تواند بزرگترین ایده رفتن به حباب یا می توان آن را فاجعه بار است.

‘œI نمی دانم اگر یک در میان است. بدیهی است که همه رفتن خواهد بود شانس گرفتن اما من امیدوار هستم که همه چیز کار می کند.’�

لیگ اجازه بازیکن را به فرزندان خود با آنها را به ماندن در داخل حباب است. بازیکن می تواند یک سرپرست برای کمک به وظایف روزانه.

تا کنون هفت نفر از 137 WNBA بازیکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus. پارکر تماس مثبت آزمایش ‘œinevitable’� و می گوید آن را مورد ‘œmaking مطمئن شوید که آن را نمی کند،’�

در این فصل بازیکنان گسترش این کلمه در مورد های مختلف WNBA عدالت اجتماعی طرح.

بازیکنان می پوشند warmup تی شرت با عبارت “œBlack زندگی از ماده” � در جلو و ‘œSay نام او’� در پشت. که یک مرجع برای زنان از رنگ است که پس از درگذشت اتهام اقدامات پلیس.

                                                                                                                                                                                                                       

بازیکن جدید-led WNBA عدالت اجتماعی شورای اسلامی را در جوامع به آدرس نژادپرستی نظاممند با تعامل با مربیان و فعالان و رهبران کسب و کار.

جرقه به تازگی راه اندازی ‘œChange هیچ Offseason’� کمپین اضافه می کند که رای دهندگان ثبت نام و اصلاح قانون مهاجرت به این تیم تلاش های موجود در اطراف بهداشت روان, پلیس و روابط.

پارکر را روایت دو دقیقه که امکانات WNBA بازیکنان در دادگاه تظاهرکنندگان در سراسر کشور در خیابان ها و مکالمات با لیگ جدید کمیسر کتی Engelbert.

‘œBut فقط به عنوان سخت به عنوان ما فشار بدن و ذهن ما در دادگاه ما باید فشار را فقط به عنوان سخت برای تغییر در جامعه’� پارکر می گوید: در این ویدئو. ‘œThere هیچ offseason در پیگیری عدالت است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

34-در سال پارکر دو زمان NCAA قهرمان در تنسی 2016 WNBA قهرمان و Finals MVP باقی می ماند مشغول در offseason به عنوان یک استودیو تحلیلگر برای بازی NBA on TNT NBA و تلویزیون. او همچنین در دفاع از زنان بیشتر در موقعیت های رهبری و اخیرا در بخشی از یک پانل بحث و گفتگو در مورد ورزش مشارکت برای دختران رنگ در 48 سالگرد Title IX اسپانسر شده از طرف این ورزش زنان پایه و اساس است.

پارکر گفت: بحث بوده است حال انجام لیگ در مورد زنان در موقعیت های رهبری مانند مربیان به طور کلی مدیران و تیم رئیس جمهور.

‘œFor لیگ که 80 درصد زنان از رنگ با صفر آفریقایی, مربیان, من نمی دانم اگر آن را یک تصادف” پارکر گفت. ‘œI فکر می کنم ما یک لیگ می کند که در جامعه و مذاکرات در مورد عدالت اجتماعی و اصلاحات مورد صحبت می کند و پست در طول غرور ماه و سبز در هفته است. در پایان روز, ما نیاز به آن را به بالا با اقدامات است.’�

پارکر می گوید: او حمل درس از اواخر تنسی مربی پت Summitt با او.

‘œEverything من – این که آیا آن پدر و مادر که آیا آن را به عنوان یک هم تیمی و یک دختر, یک, دوست, دوست خواهر – همه چیز نشان دهنده به عنوان یک شاگرد از او. او راه می رفت پیاده روی. شما واقعا نمی تواند خلاصه کردن آموزش. آن را در همه چیز بودم.�

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_NBA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de