ویژه بازی های المپیک, ایلینوی, جشن 15 سال از #ChiDuckyDerby با ‘اردک در مجله مایل’

به عنوان کسب و کار عضو از شکوه مایل انجمن آماده به دوباره باز از جمله موزه ها و محبوب ترین جاذبه های, یکی از شهر قدیمی ترین انجمن های کسب و کار است که زیبایی این منطقه و استقبال بازدید کنندگان در مرکز شهر با جدید پروژه های هنر.

اتمام “اردک در مجله مایل” هنر عمومی نمایش جشن قدرت از آنچه که مردم کسب و کار و جامعه می تواند رسیدن به زمانی که ترویج یک واحد جهانی به ویژه بازی های المپیک, ایلینوی, ورزشکاران است.

                                                                                                                                                                                                                       

برجسته این رویداد خواهد بود 25 اردک مجسمه های طراحی شده توسط حرفه ای از هنرمندان که برخی از آنها که دارای معلولیت از جمله El Valor, هنر زندگی, Misericordia, شیکاگو فانوس بنیاد, جستجو, Inc., و Easterseals.

علاوه بر این, JC ریورا خالق خرس قهرمان و شاون اسمیت هر یک آورده خلاق خود را چرخش به اردک در مجله مایل.

این مجسمه قرار داده شده همراه با شکوه مایل در Streeterville رودخانه شمال و ساحل طلا محله از طریق سپتامبر. 27.

این رویداد همزمان با مشهور شیکاگو, Ducky, دربی امضا رویداد جمع آوری کمک مالی برای المپیک ویژه Illinois. اردک برای تصویب در دسترس برای $5 در www.chicagoduckyderby.com.

برنده جایزه بزرگ را در صفحه اصلی با نام تجاری جدید سال 2020 Chevy Equinox حسن نیت ارائه میدهد از مشهد و شمال ایندیانا باشگاه فروشندگان. جوایز دیگر شامل 2500 دلار جایزه نقدی VIP تجربه در با شکوه مایل چراغ جشنواره Chicago Blackhawks بلیط.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که این رویداد متفاوت به نظر می رسد در این سال عضویت ویژه بازی های المپیک ایلینوی آنلاین در اوت. 6 آغاز و در ساعت 11 صبح از طریق ChicagoDuckyDerby.com برای مجازی جشنواره به میزبانی iHeart رسانه Paulina و Rufio و شامل حضور و اجرای برنامه توسط علامت Cuevas از Struts, کتی Kadan سمپل گروه و بیشتر.

اردک مجسمه خواهد شد بر روی صفحه نمایش هشت هفته قبل از شیکاگو Ducky دربی در سپتامبر. 27. پیوستن به مکالمه با استفاده از #ChiDuckyDerby.

به ارائه حمایت برای اردک در مجله مایل است را شرکت. اضافی حامیان عبارتند از شیکاگو فدراسیون کار انجمن ملی از Realtors Cintas, Geico, در جستجوی درمان Blue Cross Blue Shield of ایلینوی شیکاگو فانوس بنیاد باب DiMeo ویژه بازی های المپیک ایلینوی مدیره بنیاد ویژه بازی های المپیک ایلینوی مدیره GNP ملک شرکای اجرای قانون مشعل اجرا CBRE املاک مدیریت و 625 شمال میشیگان.

شیکاگو Ducky دربی ارائه شده توسط گالاگر. اضافی حامیان عبارتند از: ایجاد شرکت کارخانه قند United Airlines BlueCross BlueShield انجمن در جستجوی درمان, d’Escoto Inc., Hollister, انجمن ملی از Realtors joybol, Geico آب شهری احیای منطقه شیکاگو ، انوری, ساختمان, مجموعه, محیط زیست, Inc., Zeller Realty Group, Wendella, Great Lakes, کوکا کولا, شیکاگو, فدراسیون, کار, مشهد و شمال ایندیانا باشگاه فروشندگان اپل تعطیلات با شکوه مایل انجمن Chicago Blackhawks, iHeart, رسانه های 93.9 LITE FM 103.5 KISS FM 1075 WGCI FM فاکس 32 شیکاگو و Chicago Sun-Times.

ویژه بازی های المپیک, ایلینوی, غیر انتفاعی سازمان های ورزشی ارائه شده در طول سال آموزش و رقابت در 18 ورزش برای بیش از 23,000 ورزشکاران معلول ذهنی و بیش از 17000 ورزشکاران جوان سنین 2-7 با و بدون ناتوانی های فکری. این تلاش به عنوان یک رهبر جهانی در شکل دادن یک فرهنگ که در آن افراد با و بدون ناتوانی های فکری به طور کامل یکپارچه به جامعه ارائه در طول سال فرصت در ورزش های رقابتی, بهداشت, آموزش و پرورش, رهبری و توسعه شخصی. اگر شما علاقه مند در بخشی از ویژه بازی های المپیک ایلینوی و چشم انداز خود را, تماس با منطقه محلی خود تماس بگیرید (800) 394-0562 و یا بازدید www.soill.org.

دنبال المپیک ویژه ایلینوی در Facebook, Twitter, Instagram و LinkedIn.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net