بیش از 100 نفر را تشویق می کردند در دو hustling پشت موقت بار بر روی صحنه به عنوان آنها مخلوط هم زده را تکان ریخت و هانه چهار کوکتل برای تشنه قضات نشسته در سراسر از آنها. این بود که با سرعت رک غرب, رقابت در حال حاضر در نهمین سال است که آغاز شده و در شهر نیویورک به عنوان یک راه برای زن bartenders به رقابت بپردازند در حالی که جمع آوری پول برای تحقیقات سرطان پستان.

“شماره-یکی از چیزهایی که شما باید به درک در مورد سرعت رک است ‘بساز زنان!'” فریاد زد: رقابت بنیانگذاران پیچک مخلوط به متلاطم جمعیت. “مرد شماره دو چیز است ‘برو به سرطان است.'”

مخلوط و از بنیانگذاران Lynnette ماررو ایجاد رقابت در سال 2011 قبل از اضافه کردن کشورهای دیگر به صف و در نهایت ایجاد بخش و زیر قوی در سراسر کشور است. برندگان هر منطقه ای تقسیم خواهند شد و به فینال با سرعت رک در شیکاگو در ماه مه 3 به رقابت برای عنوان از دست ندهید با سرعت رک ایالات متحده آمریکا سال 2020 است.

Speed Rack founders Lynette Marrero and Ivy Mix.گسترش

سرعت رک بنیانگذاران Lynette ماررو و پیچک مخلوط.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

شب گذشته در سروانتس’ شاهکار سالن هشت زن از دنور و سالت لیک سیتی میله نمایندگی منطقه جنوب غربی شتافت تا به سرعت و ماهرانه ایجاد کوکتل برای قضات کارولین Glover, آشپز/صاحب آنت; Kendra اندرسون صاحب نوار مارپیچ; مریم آلیسون رایت شراب مدیر در مورن و مالک مشترک مناسب بریزید و جیسون پاتز نوار مدیر اتحادیه Lodge No. 1. کار خود را به درخواست یک نوشیدنی است که می تواند هر چیزی از مبهم به کلاسیک به متصدی بار را انتخاب و تماشا کنید که چگونه آن را ساخته شده بود طعم و مزه محصول نهایی و مقایسه دو نوشیدنی. زمان مجازات داده شد اگر یک نوشیدنی تا به حال یک اشتباه مانند مواد تشکیل دهنده گم شده, درهم و برهم ریزد و یا یک gnarly چاشنی زدن.

آن را آسان برای ایجاد یک کوکتل بزرگ تحت فشار است. در عین حال در طول دور اول علیزاده Pust از کندوی عسل تقطیر بار در سالت لیک سیتی و بکی رز ملکه یازده در دنور duked آن را با یک کوارتت از پلمس ودکا gimlets ti مشت و نماز مغرب. رز به پایان رسید تا برنده این دور با دو دقیقه و بیست ثانیه به وقت خود را.

“تماشای بانوان در پشت نوار شگفت انگیز بود” گفت: پاتز به شرکت کنندگان قبل از او به حکم خود را در پالوما او دستور داده بود. “شما هر دو بسیار کارآمد در پشت نوار و هر دو نوشیدنی خوب بودند.”

Speed Rack co-founder Lynette Marrero and judge Jason Patz.گسترش

سرعت رک بنیانگذاران Lynette ماررو و قاضی Jason پاتز.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

بعد تا جمعیت دیدم که مگان Juntunen آمریکایی علم و کتی Krieger اتحادیه Lodge No. 1. رفت و بطری به بطری ساخت یک جهان وطنی یک همینگوی daiquiri یک جسد Reviver شماره 2 و Negroni. آن را در پایان اما Juntunen در زمان پیروزی با زمان یک دقیقه و 58 ثانیه.

دور سه, ویژه, Anna B’Rogo از اجرا به صورت گل رز در مقابل کیت مایرز از رتروگراد. آنها شلاق تا یک La Rosita, یک خواب نیمروز یک پنی سیلین و شیر را دم تمام کلاسیک اما نادر نوشیدنی است که نمی بسیار مورد توجه در نوار. با زمان دو دقیقه و 22 ثانیه مایرز برنده اما زنان که به سازمان دیده بان به عنوان آنها بدبختانه ریخت و متمرکز بر و نوشیدنی در دست است.

“من با الهام از کیت آرامش گفت:” Glover که اضافه شده است که او می داند آنچه در آن مانند به کار در آشپزخانه باز و زخم است که مرتب کردن بر اساس صلح هنگامی که تحت فشار قابل تحسین است.

Speed Rack judges Caroline Glover and Mary Allison Wright sample the competitors' cocktails.گسترش

سرعت رک قضات کارولین گلوور و مریم آلیسون رایت نمونه رقبای کوکتل.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

چهارمین جلسه بين آریانا با سنگ تیز کردن و از غرب رسومات در ایالت یوتا و Kayla Purcell هاپ کوچه بود که به یک Oaxacan قدیمی از مد افتاده یک کوئینز پارک Swizzle یک لاله و یک درشکه چهار چرخه. پس از این نوشیدنی شده بود برخورد دو دست برگزار می شود در حمایت از آنها به عنوان گوش به حکم. زمانی که با سنگ تیز کردن برنده با زمان دو دقیقه و 17 ثانیه آنها رد و بدل تنگ در آغوش, به عنوان تا به حال تمام رقبای دیگر در پایان هر دور.

“ما در حال رقابت در برابر هر یک از دیگر, اما آن را کمتر مورد رقابت و بیشتر در مورد جامعه در یک مردسالار صنعت” گفت: Rose او به عنوان تشویق او همکار bartenders. “ما در حال گرفتن چیزی مهم نیست که چه, و بزرگترین چیزی که برای من فقط رفتن به آن را به از آن لذت ببرید با هم.”

Judge Kendra Anderson and Speed Rack co-founder Ivy Mix.گسترش

قاضی Kendra اندرسون و سرعت رک بنیانگذاران پیچک مخلوط.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

برندگان اولیه جفت نقل مکان کرد و به نیمه نهایی دور: مایرز در برابر افزایش یافت و Juntunen برابر با سنگ تیز کردن. این یک رقابت تنگ اما مایرز او برنده مسابقه در دو دقیقه و 35 ثانیه فقط چند ثانیه سریع تر از گل رز. و Juntunen لبه را با سنگ تیز کردن و ساخت یک Bensonhurst بامبو یک مای تای و یک Pink Lady. اندرسون گفت که او احساس کردند که او در یک ساحل به عنوان او sipped بامبو که برنده Juntunen نقطه با زمان دو دقیقه و 41 ثانیه است.

Speed Rack fans gathered to cheer on the women who competed.گسترش

سرعت رک طرفداران جمع آوری شده برای تشویق زنان که رقابت پرداختند.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

آخرین ایستاده bartenders, Juntunen و مایرز آماده نوار خود را برای نهایی رو کردن به تصمیم می گیرید که نمایندگی منطقه جنوب غربی در شیکاگو به عنوان جمعیت آرد مورد جرعه جرعه کوچک Negronis, پلمس و آرایه ای از خوشمزه مشت ساخته شده توسط حامیان مالی مشروب سرعت رک.

قضات به نام آخر نوشیدنی: “چیزی تیره و تلخ” برای پاتز یک به یاد داشته باشید این مین برای اندرسون, یک ماکسیمیلیان امر برای رایت و متصدی انتخاب برای Glover, فقط به عنوان طولانی به عنوان آن را به حال شری و یک “حماسه چاشنی زدن.” در این مسابقه شد و جمع آوری جمعیت از دوستان bartenders و کوکتل طرفداران می تواند تنش به عنوان دو بار مثبت به سرعت آماده و نوشیدنی های خود را.

Speed is the name of the game, but finished presentation and quality count too.گسترش

سرعت نام بازی رسید اما ارائه کیفیت و تعداد بیش از حد.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

“انتخاب فروشنده سخت است و آن را سخت به جلو و چیزی از خود در هر زمان تنها” گفت: پاتز او به عنوان تجزیه و تحلیل کوکتل در مقابل او. “مگان در یک مثال کامل از تعادل در یک کوکتل تند.”

هر چند پاتز مومی در مورد Juntunen بزرگ نوشیدن آن مایرز که در زمان سرعت رک جنوب غربی عنوان با زمان دو دقیقه و ده ثانیه. به عنوان نماینده سنت بود دست او برنده گل, دسته گل, مایرز نگاه مانند یک قهرمان با تمام دادگاه با استعداد و با bartenders اطراف او انتظار تا سال آینده زمانی که آنها می توانند رقابت به سریعترین قرعه کشی در غرب است.

Kate Myers and Megan Juntunen compete in the final round of Speed Rack Southwest 2020.گسترش

کیت مایرز و مگان Juntunen رقابت در دور نهایی با سرعت رک جنوب غربی 2020.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im