سنت چارلز کتابخانه آغاز می شود در حال حرکت به محل موقت در Haines

در تهیه یک $18.6 میلیون گسترش و نوسازی سنت چارلز کتابخانه های عمومی آغاز کرده است در حال حرکت آن مجموعه به طور موقت خانه در سراسر شهر.

تقریبا 238,210 کتاب و 66,000 سمعی و بصری موارد هستند که بسته بندی شده بالا و گرفته به سابق Haines مدرسه در 305 S. نهم سنت که در آن کتابخانه است و اجاره فضا در طول بیش از yearlong پروژه ساخت و ساز.

                                                                                                                                                                                                                       

برنامه ای برای کتابخانه مرکزی در 1 S. ششم Ave. تماس برای نوسازی و اینصورت کل اموال از جمله پارکینگ و مجاور کلیسای سایت.

اما قبل از پیمانکاران می توانید شروع به برش ساختمان در ماه آینده تمام اعضای هیات, مواد, قفسه و مبلمان باید منتقل مدیر ادیت کریگ گفت.

کتابخانه تعطیل پنج شنبه ها به جای حرکت است و انتظار برای بازگشایی 6 آوریل در سنت چارلز واحد منطقه 303 مرکز. تمام خدمات و جمع آوری اقلام در دسترس خواهد بود — اما نه در راه اکثر کاربران استفاده می شود به کریگ گفت.

پرفروش های جدید و محبوب دیگر موارد را هنوز هم نگه داشته و بر روی زمین برای مرور اهداف او گفت: اما اکثریت از مواد نگه داشته شود در پشت صحنه و فقط به عنوان بازدید کنندگان آنها را بررسی کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

این Haines سایت باید یک آزمایشگاه کامپیوتر و همچنین به عنوان برخی از فضا برای مقیاس کوچک تجمعات و جلسات داخلی کریگ گفت. اکثر برنامه نویسی را در جای دیگر در جامعه از جمله کسب و کارهای محلی دیگر school district ساختمان ها و پارک امکانات منطقه.

کتابخانه انتظار دارد به کار برای 12 تا 14 ماه از Haines ساختمان که بخشی از آن در حال repurposed منطقه 303. آن را پس از آن نزدیک به سه تا چهار هفته به حرکت به عقب به ششمین خیابان تسهیلات کریگ گفت.

قرارداد اجاره با منطقه 303 اجازه می دهد تا کتابخانه به اقامت در آن محل موقت برای $22,822 در هر ماه. معامله در اثر از طریق مه 31, 2021, نتایج قابل توجهی صرفه جویی در هزینه به کتابخانه که تا به حال به در غیر این صورت اجاره فضای خرده فروشی و یا ادامه فعالیت ساخت و ساز در اطراف کریگ گفت.

گزینه دوم مورد نیاز این پروژه به شکسته شود به چند مرحله منجر به تعطیلی مکرر و گسترش ساخت و ساز جدول زمانی برای حداقل دو سال, او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

“این است که زیبایی داشتن نفع در حال حرکت به بیرون از ساختمان” کریگ گفت. “ما بسیار خدا را شکر به منطقه 303 برای فرصت است.”

در علاوه بر این به بهبود زیرساخت های کتابخانه پروژه شامل ایجاد یک ورودی جدید رانندگی-تا پنجره makerspace یک اتاق اضافی و نشست و مطالعه اتاق. به روز شده کودکان منطقه خواهد شد نگاه کردن به یک جدید غرق تراس باغ گفته مقامات اصلی طبقه بخواهند صفحاتی دوباره مرتب خواهد شد به ایجاد یک “گرند اتاق مطالعه” با شومینه جداول و مبلمان.

تاریخی کارنگی کتابخانه در اصل ساخته شده در سال 1908 نیز خواهد بود گنجانیده شده و به روز شده به عنوان تحقیقات آرام منطقه است.

بخش هایی از گردو و ششم راههای تعطیل خواهد شد برای ایجاد یک محله “پردیس” و با عابر پیاده, دسترسی به پارکینگ بیشتر و کارآمد جریان ترافیک.

پیشگامانه مراسم برنامه ریزی شده است برای ساعت 2 بعد از ظهر 5 آوریل. این رویداد است که به روی عموم باز خواهد شد عبارتند از: خانواده-دوستانه فعالیت ها و سخنان شهرستان و کتابخانه مقامات کریگ گفت.

در ضمن کاربران می توانند دسترسی به منابع کتابخانه آنلاین محل نگه دارید و بر روی مواد و انتخاب آنها را در دیگر کتابخانه ها در سوان کنسرسیوم. یک لیست از شرکت امکانات می توان در سوان کتابخانه خدمات وب سایت.

سنت چارلز کتابخانه کارکنان ادامه خواهد داد و نظارت اصلی خط تلفن در (630) 584-0076 در طول ساعات عادی.

• روزانه هرالد عکاس برایان هیل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im