St. Paul معلمان مدرسه منطقه در رسیدن به توافق پایان دادن به اعتصاب

ST. پل Minn. — St. Paul اتحادیه معلمان و مینه سوتا دومین مدرسه منطقه رسیده آزمایشی, قرارداد, توافق اولیه, جمعه پایان دادن به یک اعتصاب آغاز شد که سه شنبه و لغو کلاس برای برخی از 36000 دانش آموزان است.

این اتحادیه که نشان دهنده حدود 3,600 معلمان و کارکنان پشتیبانی گفت: آن را در بهترین منافع همه درگیر برای حل و فصل این قرارداد با توجه به عدم اطمینان از امکان تعطیلی مدارس با توجه به کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOnly بی سابقه ای همه گیر و نگرانی از سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان را متوقف St. Paul مربیان از مبارزه سخت تر و طولانی تر برای منابع بیشتر برای فرزندان ما,’� گفت: St. Paul فدراسیون از مربیان جمهور نیک فابر. ‘œStill این اعتصاب نشان داد قدرت مربیان باید زمانی که آنها با استفاده از صدای جمعی خود را.’�

دانش آموزان را به کلاس دوشنبه.

یک رای توسط اعضای اتحادیه در توافقنامهای شده است برنامه ریزی شده است. به توافق رسیده بود حدود 3:30 صبح جمعه پس از بیش از 19 ساعت از میانجیگری آغاز شد که اوایل روز شنبه.

“از طریق ساعت از سازش و تمرکز لیزر در قرار دادن دانش آموزان بالاتر از همه چیز, ما دو سال قرارداد که اهداف منابع به مناطق بیشترین نیاز” گفت: سرپرست جو Gothard.

این اعتصاب بود که برای اولین بار در این منطقه پس از سال 1946. مذاکرات بین اتحادیه و منطقه آغاز شد در ماه مه گذشته.

منطقه مدرسه یکی از شهر بزرگترین کارفرمایان با حدود 6,700 کارکنان و 63 مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de