مرحله 1 دستورالعمل برای از سرگیری high school sports منتشر شده توسط IHSA

پس از نزدیک به یک هفته از انتظار ایلینوی مدارس ارائه شد جمعه با ایلینوی دبیرستان انجمن مرحله 1 برنامه ریزی برای از سرگیری بالا ورزش.

آغاز روز شنبه به عنوان یک نتیجه از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را بازگرداندن ایلینوی طرح IHSA مدارس عضو اجازه خواهد داشت برای باز کردن به صورت داوطلبانه قدرت و تهویه جلسات.

                                                                                                                                                                                                                       

مدارس در حال تشویق به کار با ادارات بهداشت محلی و محلی مدیریت مدرسه را تعیین می کند اجازه فعالیت در مدارس خود با آزاد بودن تمرینات بسیار تشویق بیش سرپوشیده تمرینات برای کاهش انتقال رمان coronavirus.

این COVID-19 همه گیر شده ایلینوی مدارس و امکانات خود را بسته و پس از 20 مارس.

بازگشت به بازی دستورالعمل توسعه یافته توسط IHSA پزشکی ورزشی کمیته مشورتی و تایید شده توسط ایلینوی وزارت بهداشت به IHSA گفت.

“من ستایش IHSA SMAC برای تهیه یک طرح که متناسب با چارچوب ارائه شده توسط دولت, رهبری, و حاضر به سازش ایمنی” گفت: IHSA, مدیر اجرایی, Craig Anderson. “این IHSA بازگشت به بازی دستورالعمل ارائه برخی از مهم اولین گام در اجازه دادن به دانش آموز ورزشکار به reacclimate هر دو جسمی و ذهنی به دو و میدانی اما مهمتر از همه آنها اجازه می دهد هر مدرسه به ارزیابی فردی خود وضعیت و تعیین اگر و زمانی که آنها می خواهند برای ادامه دهید.”

محلی مربیان و مدیران استقبال این طرح با شور و شوق.

“این خبر خوبی برای بچه ها و یک آه امداد. آن را به مانند یک خانواده ریونیون” گفت: بتیویا مربی تیم فوتبال دنیس Piron است که یک عضو از SMAC کمیته. “من فکر می کنم IHSA می خواستم به این انجام می شود یک هفته پیش اما وجود دارد برخی از holdups. خط پایین این است که آن را در اینجا در حال حاضر و از آن خبر بزرگ.”

                                                                                                                                                                                                                       

نکات اصلی این دستورالعمل عبارتند از:

• حفظ اجتماعی فاصله بودن شش فوت از هم جدا.

• ماسک باید پوشیده شده است که فاصله اجتماعی نمی تواند حفظ شود.

• گروه ها به 10 یا کمتر از جمله مربی و پرسنل پزشکی.

• جلسات می تواند تنها شامل وزنه برداری در حال اجرا و تمرینات طراحی شده برای ترویج جسمانی.

• ورزش-مته خاص مجاز نیست و ورزشی-تجهیزات خاص ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

مدرسه حمایت اردوگاه درمانگاه و باز ورزشگاه ها ممنوع, در این زمان, به عنوان استفاده از قفل اتاق های مشترک, کولرهای آبی با فنجان و آب چشمه.

“این فوق العاده است, آن را فوق العاده گفت:” انطاکیه مربی تیم فوتبال برایان Glashagel. “بچه ها باید با هم. کودکان و نوجوانان نیاز به برخی از نوع از سازمان مطبوع نه فقط برای ورزش بلکه برای خود روحی و جسمی خوبی بودن.

                                                                                                                                                                                                                       

“حتی اگر این شش فوت از هم جدا کار و بازگشت به دیدن دوستان چیز خوبی است. آن سالم است.”

Glashagel گفت: گرفتن ورزشکاران خود را با هم در زیر مرحله 1 دستورالعمل نخواهد بود دشوار است.

“هنگامی که ما بچه ها با هم, ما حتی نمی نیاز به تجهیزات,” او گفت:. “این خواهد بود که بیا و اجازه دهید کار. ما تلنگر برخی از لاستیک فراموش چابکی دریل با مخروط. Pushups situps ورزشگاه مراحل. ما آن مخلوط کنید و آنها را در شکل. آن را سرگرم کننده است.”

Naperville, شمال ورزشی, مدیر باب کوین تحسین این طرح به عنوان به خوبی.

“این مدل باید چیزی است که هر کس باید در نگاه و هر کس را استخدام کنند. آن را ایمن و آن را متفکرانه گفت:” کوین که اضافه شده به او ارائه شده است یک برنامه ریزی دقیق به منطقه 203 مقامات که او و آموزش های ورزشی کارکنان ایجاد شده در طول چند هفته گذشته.

“من نمی پریدن تا زمانی که من می دانم که ما در حال انجام کارهای درست” او اضافه شده است. “مردم در حال رفتن به تماشای ما و آنچه که ما در حال انجام است. ما باید امن باشد و این درست است.”

این IHSA بازگشت به بازی دستورالعمل را در محل باقی می ماند تا زمانی که IHSA یا IDPH اعلام بیشتر دستورالعمل. تحت پریتزکر طرح ایلینوی در حال حاضر در دوره وارد فاز 4 در ژوئن 26.

“ما همچنان به دنبال ورودی از ما, پزشکی ورزشی کمیته مشورتی در حالی که هدایت از ایلینوی وزارت بهداشت در مورد آنچه اتفاق می افتد به طور بالقوه بعدی در اواخر ماه ژوئن گفت:” اندرسون.

هرالد روزانه نویسندگان ورزشی کوین Schmit و پاتریشیا Babcock McGraw کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de