مرحله 4 کارکنان مشغول به کار در سرگرمی زندگی می کنند نگران از دست دادن اضافی $600 بیکاری در چک

لس آنجلس (CBSLA) — فوق العاده هفتگی $600 میلیون دلار از آمریکایی ها دریافت می کنند و خود را در بیکاری چک به پایان رسید در پایان ماه.

در کالیفرنیا پول اضافی متوقف می شود شنبه, جولای 25.

در حالی که دموکرات ها تماس بگیرید به ادامه 600 دلار پرداخت خزانه داری وزیر استیون شوهر می گوید جمهوری خواهان می خواهند به گسترش مزایای بیکاری به پوشش 70% از حقوق از دست رفته.

مرحله 4 کارگران در کالیفرنیا که عرصه کار و سالن های کنسرت خواهد بود به بازگشت به مرحله در طول coronavirus shutdown. فرماندار گفت: 2021 در اولین.

“تا زمانی که ما یک درمان یا واکسن و یا هر دو در ایالات متحده فکر نمی کنم ما در حال رفتن به کار” گفت: مدیر تولید Chris Gratton.

چهار مرد در مصاحبه با CBSLA را کریستین لازار همه دهه در این صنعت است. همه آنها برآورد آنها از دست داده ایم 75 درصد از درآمد خود را در ده ها هزار دلار است.

“این اولین بار در 30 سال حرفه ای است که من تا به حال به فایل بیکاری” گفت: آزاد مدیر تولید Chris فاهی.

فاهی با این نسخهها کار در رویدادهای زندگی می کنند مانند Coachella و دلیجان. او شده است در بیکاری خواهد شد اما از دست دادن اضافی 600 دلار در هفته از مراقبت عمل می کنند.

“من در EBT معادل یک مواد غذایی تمبر. من بیکاری است که به کاهش 60% در واقع. من واقعا نمی دانم که چگونه من خواهد پرداخت اجاره و یا خوراک بچه های من,” او گفت:.

تیم Bolish همچنین یک مهندس صدا. او می گوید: او در حال رفتن به مجبور به ترک کالیفرنیا بدون اضافی $600 در آینده.

“چرا من می خواهم به زندگی می کنند در یکی از شهرستانها گران ترین در ایالات متحده فقط به خونریزی خودم خشک” Bolish گفت.

هنر و سرگرمی است که از جمله صنعت تو رفتگی در دیوار. کارگران می گویند آنها با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن جایگزینی کار تا زمانی که آنها می توانید به مشاغل.

“مسابقات برای این مشاغل در حال حاضر ظالمانه چرا که در حال حاضر به جای داشتن 100 نفر درخواست برای کار شما باید 150 هزار نفر استفاده برای همین کار است.”

کنگره است که با توجه به گسترش $600 اما منتقدان می گویند این کار باعث تشویق مردم به ماندن در بیکاری به جای بازگشت به کار.

برخی از جمهوری خواهان باید پیشنهاد کاهش مقدار اضافی $200 به 400 دلار در هفته است.

برای کمک به سازمان هایی که در حال کمک به مرحله 4 کارگران بیکار بازدید theroadieclinic.com, livenationentertainment.com یا grammy.com/musicares.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de