لاس وگاس — دموکرات نامزد ریاست جمهوری به بعدی خود را معرفی مسابقه در روز شنبه در نوادا با برنی ساندرز پیشرو در نظرسنجی صورت گرفته از اواسط فوریه.
 
نوادا سوم دولت برای برگزاری اولیه یا قفقاز خواهد بود و تلاش برای جلوگیری از هرج و مرج و سردرگمی که گرفتار آیووا قفقاز و تاخیر در این گزارش از نتایج.

ساندرز که رسید بالا در آیووا و نیوهمشایر می تواند یکی دیگر از افزایش بزرگ امروز است. یک پایان قوی می تواند او را به بیشتر و شتاب رفتن به کارولینای جنوبی در هفته آینده و فوق العاده سهشنبه چند روز بعد.

سناتور است تا با اعتماد به نفس از شانس خود را در نوادا که او را صرف بیشتر از جمعه کمپین در کالیفرنیا که نمی کند, رای گیری تا ماه آینده.

روند اخبار ”

“من اخبار را برای استقرار — آنها نمی تواند ما را متوقف کند,” ساندرز گفت.

Presidential Candidate Bernie Sanders Holds Las Vegas Rally Ahead Of Caucuses
دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز امواج به حامیان تجمع در مبارزات انتخاباتی برای ساندرز در فوریه 21, 2020 در لاس وگاس, نوادا. گتی ایماژ

پیت Buttigieg که هم قوی پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر نگرانی که ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی به پایان خواهد رسید تا بیگانه بیش از حد بسیاری از رای دهندگان.

“او است که پیشتاز در حال حاضر توسط بسیاری از اقدامات” Buttigieg گفت: CBS News’ اد اوکیف در روز جمعه در آستانه نوادا قفقاز. “من تنها کاندیدایی که مورد ضرب و شتم او را در تمام که شد با باریکترین حاشیه در تعداد نماینده در آیووا.”

“ما نیاز به درخواست خودمان را به عنوان یک حزب که آیا ما می خواهیم که به ما چگونه رقابت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا اینکه راه بهتری وجود دارد. من ارائه یک راه بهتر” او گفت:.

مایک بلومبرگ که شرکت در اولین دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره این هفته نیست در انتخابات در نوادا و متمرکز در سه شنبه متحده است.

جو بایدن اما صرف دوشنبه در نوادا برای شکار آخرین لحظه حمایت.

“نگاه, خبر خوب این است: زمین در حال کم شدن است,” او گفت: جمعه در یک مراسم انتخاباتی. “بهتر است اخبار: شما همه گرفتن واقعا نزدیک تر به نظر می رسد در بچه های دیگر در حال حاضر. شما همه مصرف واقعی خوب نگاه کنید. آنها نه بد مردمی آنها فقط نه دموکرات.” بلومبرگ شد یک جمهوری خواه زمانی که او برای شهردار نیویورک و ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی است.

نوادا مسائل برای همه نامزدها, اما آن را یک کلید مسابقه برای بایدن. معاون سابق رئیس جمهور قرار داده شده کم در این زمینه در آیووا و نیوهمشایر. بالاتر پایان در اینجا می تواند اطمینان بخش به کارولینای جنوبی دموکرات که رای در یک هفته. بایدن منجر شده است وجود دارد اما در حاشیه بوده است و باریک.

هفته پیش بایدن و سناتور الیزابت وارن دیده می شد به عنوان قدرتمند به احتمال زیاد رقیب دموکرات ریاست جمهوری, نامزدی, اوکیف یادداشت ها. اما آنها در تلاش برای کسب حمایت در آیووا و نیوهمشایر.

وارن و ctq تنها زنان در حال حاضر در سمت چپ در مسابقه. هر دو شده اند برای مبارزه با شتاب پس از دو مورد اول مسابقات.

از قفقاز آمده تنها چند روز پس از آتشین بحث دموکراتیک در لاس وگاس در چهارشنبه اگر چه روشن نیست که چه تاثیر بحث خواهد شد که از آنجایی که بسیاری از نوادا دموکرات ها رای دادند زود است. بیش از 70000 Nevadans رأی گیری در دولت است. اوایل رای دهندگان رتبه نامزدها به ترتیب اولویت و رای خود را خواهد شد در مشهد با قفقاز امروز.

روز شنبه, 200 سایت در سراسر کشور برگزار خواهد شد انتخابات ریاست جمهوری قفقاز از جمله مدارس و کتابخانه ها و حتی برخی از هتل ها در لاس وگاس.

— آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de