لس آنجلس (CBSLA) – رشد موقت یادبود گرفته شده بیش از, ایکس باکس پلازا خارج از مرکز استیپلز برای لیکرز افسانه Kobe Bryant, خود ارضایی, دختر Gianna و هفت نفر دیگر که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در آخر هفته گذشته است و انتظار می رود به آرامی گرفته شده پایین آغاز در روز یکشنبه ،

یک مرد با اسپری رنگ یادبود بزرگداشت on Jan. 31, 2020, در نزدیکی مرکز استیپلز قبل از اولین لیکرز بازی پس از کوبه برایانت و هشت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر. (گتی ایماژ)

یادبود را به عموم چهارشنبه در مرکز استیپلز سخنگوی کارا Vanderhook تایید به CBS2 یک ایمیل به شنبه. آن است که بسته های اولیه با توجه به یک جبهه سرد است که انتظار می رود برای رسیدن به در Southland بعد از ظهر یکشنبه آورد و قدرتمند وزش باد و احتمال بارش باران.

موارد ملموس مانند بسکتبال آثار هنری و کشباف داده خواهد شد و به برایانت خانواده با توجه به Vanderhook.

یک سخنگوی برایانت خانواده گفت CBS2 آن هنوز مشخص نیست آنها چه خواهد شد و آیا با کسانی که در مورد.

“برایانت خانواده فوق العاده نقل مکان کرد و با غلیان احساسات تجلیل و قدردانی از مردم گفت:” مولی کارتر رئیس جمهور کوبه, Inc. “هیچ دائمی تصمیم گیری ساخته شده است در مورد چه چیزی برای انجام با تمام آیتم های ویژه ای است که چپ شده اند در کوبه و جی جی افتخار است. این عبارت عکس و یادگاران خواهد بود چیزی برای آنها را برای همیشه گرامی و قدردانی می کنیم, مرکز استیپلز کمک به حفظ احترامات در این زمان است.”

آیتم های زیست تخریب پذیر خواهد بود کمپوست و گسترش در اطراف زمین. گل و گیاهان ساخته خواهد شد به مالچ خواهد شد که کشاورزان قرار داده شده در اطراف اساسی Vanderhook تایید کرد.

از بین بردن امید است انتظار می رود به یک زن و شوهر از روز.

مرتبط با: لیکرز پرداخت ادای احترام به کوبه Gianna در اولین بازی پس از تصادف مرگبار

مرتبط با: تازه ها کنگره معرفی لایحه نیاز به زمین سیستم های هشدار دهنده در صهردرس در پاسخ به کوبه برایانت تصادف

در حدود 9:45 صبح در Jan. 26 یک Sikorsky S-76 هلیکوپتر حمل کوبه او 13 ساله دختر سکس, دو, دیگر, نوجوانان, دختران, چهار پدر و مادر و خلبان و سقوط در کالاباساس در میان مه آلود شرایط.

هلیکوپتر ترک کرده بود از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی بود کاماریلو با مسافران در هیئت مدیره به عنوان کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس جایی که او مجموعه ای به مربی Gianna در یک بازی مسابقات.

https://twitter.com/MayorOfLA/status/1223648181361111040

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im