‘Star Trek: پیکارد: آخرین امید’ نویسنده اونا McCormack تماس نوشتن پیکارد رمان یک ‘کاملا درخشان رویای به حقیقت می پیوندند

عکس حسن نیت ارائه میدهد از سیمون و شوستر

در اوایل سال جاری Star Trek شجاعانه بازگشت و با یک ماجراجویی همه جدید طرفداران تا به حال هرگز قبل از دیده می شود با CBS همه دسترسی سری ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد. به عنوان نام نشان می دهد آخرین فصل از پیشتازان فضا گلچین تمرکز بر افسانه ای کاپیتان پیکارد به تصویر کشیده شده توسط Sir Patrick Stewart. پیکارد میدارد سال پس از خوب کاپیتان خروج از ستاره ناوگان با یک چشم انداز جدید در زندگی است.

به منظور درک این حوادث که منجر به نشان می دهد باز کردن قسمت یکی باید تنها به نگاه به سمت کار تحسین Star Trek نویسنده اونا McCormack آخرین رمان ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد: آخرین امید. CBS محلی مت ویس صحبت کرد به مک کورمک به بحث در مورد آخرین کتاب او و مسیری که او را از نوشتن فن داستان های مشروع اضافه کردن به ستاره بازحمت حرکت کردن جهان.

MW: اول من فقط می خواهم بدانم که در آن عشق خود را از Star Trek آغاز شد ؟ این یک بخش بزرگ از زندگی خود را. از آن جایی که همه برای شروع شما اولین خاطرات?

UM: من فکر می کنم بسیاری از افراد سن و سال من در ایالات متحده شد و تماشای آن در پیوند است. البته, من در بریتانیا بنابراین ما نمی اصلی نشان می دهد تا اواخر 70s. من برای اولین بار معرفی شد و با این فیلم در 80s. من یک نوجوان بود و آنها درخشان است. سپس نسل بعدی آغاز شده و نمی تواند آنها را در بریتانیا بنابراین من آنها را در فیلم های پرفروش و اجاره آنها را در دو قسمت در یک زمان. من حدود 16 یا 17 واقعا هیجان زده برای رسیدن به آنها را ببینید و بدیهی است که خواندن این رمان در همان زمان.

من واقعا به آن به عنوان یک نوجوان اما نه با اصل بازحمت حرکت کردنآن بود که بازیگران و فیلم, نسل بعدی با پاتریک استوارت بازی کاپیتان پیکارد پس از مرتب کردن بر اساس همان سن متفاوت اما ریشه.

MW: آیا شما فقط خرج کردن خود را در حال حاضر است که شما را وادار به اضافه کردن به Star Trek جهان در راه است که شما انجام دهید ؟

UM: آره کاملا باور نکردنی است. من کتاب های زیادی نوشته شده با پیشتازان فضا که بیش از نیمی از آنها را نشان می دهد شده است از هوا برای بسیاری از زمان من انجام شده است کسانی که رمان است که خود را سرگرم کننده است. به کار درست در کنار یک نمایش شبیه به این را در آینده در هوا آن را واقعا هیجان انگیز بسیاری از مردم واقعا علاقه مند در آن است. پیکارد است و یک نماد فرهنگی آن را کاملا درخشان رویای واقعی آمده است.

MW: عالی. شما چه بود اولیه واکنش هنگامی که شما شنیده ام که پیکارد بازگشت با مجموعه خود را?

UM: واکنش اولیه من بود ‘آه من امیدوارم که من را وادار به نوشتن یک کتاب است.’ [می خندد]

من واقعا هیجان زده بود تعجب که در آن آنها می رویم به نگاهی به این. این تیم در اطراف آن خیلی درخشان است. پس از آنچه آنها انجام داده ایم با استفاده از این, آن را به ارزش دیدن دارد. حتی اگر من نبودم درگیر در این به هیچ وجه, من واقعا هیجان زده شده است برای نشان دادن فقط برای دیدن آنچه که قرار بود برای انجام با آن و این تیم نویسندگان در خاص است.

MW: آیا شما در واقع ملاقات آقا پاتریک قبل از ؟

UM: من هرگز او را ملاقات نمود. من شده است در کنوانسیون سالن بود و او مرتب کردن بر اساس در طرف دیگر آن است. به طوری که احتمالا نزدیک ترین من تا کنون هیچ.

MW: ما باید به کار بر روی آن است برای شما.

UM: اوه آره من خیلی دوست دارم!

MW: این آخرین امید در واقع روابط به طور مستقیم به تمام دسترسی سری, شما می توانید به اشتراک گذاری دقیقا چگونه این کتاب متناسب و چه طرفداران می توانید انتظار?

UM: کاملا بنابراین اگر شما به تماشای نشان می دهد در حال حاضر آن را به یک prequel رمان. این مجموعه حدود 14-15 سال قبل از عمل نشان می دهد بنابراین می بینیم آنچه که منجر به پیکارد ترک Starfleet. من نمی خواهم به از بین بردن این طرح است. پیکارد دیدار ما در شروع آن بسیار نزدیک به یک است که ما به یاد داشته باشید از همه کسانی که سال پیش. نگاه ما به حوادث است که به نوعی منجر up به پیکارد بودن انسان است که او در آغاز از زمان نشان می دهد. ما با چند شخصیت های دیگر که ما می دانیم در حال حاضر, Geordi La Forge اما همچنین ما در دیدار با برخی از مردم از این نمایش جدید. بنابراین, آنها به شما جزئیات بیشتر در مورد Juموشمن یا در مورد Raffi. نیز وجود دارد بسیاری از شخصیت های جدید وجود دارد که ما make برای کتاب گفتن خود داستان.

پس از آن یک prequel رمان خم پشت دربه نشان می دهد اما همچنین می دهد یک نوع پس زمینه بیشتر اکتشاف از مردم و تنظیمات جدید را نشان می دهد. مردم را ببینید Elnor و Qowat Milat. بنابراین تعداد زیادی به مرتب کردن بر اساس از دیدن پشت در نشان می دهد و خوراک به زمان مشاهده. که من فکر نمی کنم غنایم طرح.

MW: من کنجکاو زمانی که شما در حال نوشتن این کتاب آنها ایده های خود را, اما آنها بخشی از یک جهان بزرگتر است که بسیاری از دست در آن است. چقدر آزادی آیا شما زمانی که شما در حال نوشتن این کتاب برای قرار دادن ایده های خود را در مقابل چه مقدار از آن مشترک است?

UM: این نمایش واقعا بالا مشخصات و مردم در آن مشغول به کار هستند واقعا مقرره در آن است. من واقعا از نزدیک با کیرستن Beyer در writer’s room, بنابراین ما واقعا کاری بر آنچه ما واقعا می خواهید بگویید که واقعا در رفتن به خدمت را نشان می دهد و در خدمت این کتاب به عنوان به خوبی. ما خواندن اسکریپت به عنوان آنها در آینده و در حال بازنویسی اما این که بخشی از آنچه که شما انجام یک کار مثل این شما نوشتن در مورد قطعات پر کردن قطعات. این واقعا لذت بخش است. من واقعا آن را دوست دارم.

من انجام داده ام این کار را برای 15 سال یا بیشتر و من فن نوشتن داستان برای لذت خیلی دوست دارم پر در این گوشه کوچک است که ما کشف نشده. من چیزی بر روی صفحه نمایش و تعجب می کنم که چه چیزی پشت این داستان یا چیزی منجر به که دقیقا همان نوع از چیزی که در این کتاب می توانید به کاوش من واقعا دوست دارم که. من دوست دارم به صرف زمان بیشتری را با شخصیت من عشق خاموش نشان می دهد تلویزیون و یا رمان هایی که من خوانده ام. من فکر می کنم Michael Chabon مذاکرات در مورد فن داستان و چگونه او را می بیند آن را نشان می دهد; نسخه خود را از بازحمت حرکت کردن تب و چیزهایی مانند آن. این همه واقعا خوب و سرگرم کننده است. من هرگز آن را به عنوان یک فقدان آزادی من آن را به عنوان یک فرآیند از من گرفتن به غنی سازی خود من قدردانی از چیزی.

MW: من خوشحالم که شما به ارمغان آورد تا فن داستان. خواهد شد که آخرین سوال برای شما امروز در اینجا و ما را به نوع پایان در آغاز در راه است. شما شروع به نوشتن فن داستان و این که چگونه شما را کشف کردم. چه شد که مانند رفتن از فن نوشتن داستان به جایی که شما هستند در حال حاضر ؟ همچنین چه توصیه ای دارید برای دیگر مشتاق مردم وجود دارد که در حال نوشتن فن داستانی که می خواهند برای رسیدن به سطح که شما در?

UM: من آن را انجام می دهند برای تفریح و کسی گفت می خواهم شما را سفارش به انجام این کار. من فکر می کنم من بسیار خوش شانس بود. من راه اندازی شد برای یک اعماق فضا 9 رمان و آن را خاموش هوایی, پس از آن کمی آسان تر برای شکستن آن است. این بود که در اواخر 90s پس وجود ندارد به همان اندازه فن داستان آنلاین آن را کمی ساده تر برای گرفتن متوجه شده.

من می خواهم بگویم به مردم وجود ندارد که بسیاری از اسلات برای این نوع از کتاب های این روز است. من می خواهم بگویم که بهترین روال به نوشتن خود چیزهای جدید و دریافت که منتشر شده و دریافت که از. سپس یک عامل و ابراز علاقه به کتاب و یا سری در حال انجام در حال حاضر است. آن را خوب است برای مردم را به دیدن شما سابقه این نوع از همه چیز. آن را مانند صدا گفت: شما باید این تجربه را به کار اما اگر شما می توانید نشان می دهد شما می توانید انجام دهید آن است که می رود راه طولانی به دلیل اغلب شما باید برای آموزش به این داستان چون یک اسکریپت جدید در حال آمدن است و یا شما نیاز به آماده برای تغییر همه چیز را کاملا نزدیک به یک مهلت. شما را مجبور به نشان می دهد که شما در مقابله با مهلت و قادر به تغییر و یا ظرافت یک داستان است.

بنابراین, راه برای رسیدن به این نوع از چیزهایی است که برای نوشتن و نوشتن به عنوان آنجا که ممکن است خود را ارسال مسائل و امیدوارم یک فرفره مانند این خواهد آمد و از آن خواهد شد سرگرم کننده برای مردم بیش از حد.

MW: بسیار با ارزش بینش از کسی انجام به عنوان خودتان. با تشکر از شما برای صحبت کردن با من اونا و بهترین حرکت رو به جلو!

UM: بسیار مهربان. همان به شما مت!

Star Trek: پیکارد: آخرین امید است در دسترس در حال حاضر از CBS, خواهر, شرکت Simon & Schuster هر کجا که کتاب به فروش می رسد. مطمئن شوید که برای گرفتن قسمت های جدید از Star Trek: پیکارد جریان در تقاضا با CBS همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>