استارباکس می بندد و کافه ها حرکت می کند به درایو از طریق تنها در میان Coronavirus همه گیر

لس آنجلس (CBSLA) — همه شرکت-اداره فروشگاه های استارباکس در آمریکا و کانادا را تبدیل به یک درایو از طریق تنها مدل برای حداقل دو هفته برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

مرتبط با: Coronavirus تعطیلی قرار داده و فشار اقتصادی در لس آنجلس و رستوران ها و کسب و کارهای کوچک

در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه این شرکت اعلام کرد که تغییر و اضافه کرد که استثنا خواهد بود ساخته شده برای کافه خدمت در یا در اطراف بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان “در تلاش های ما برای خدمت به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

“قدر از مدیریت از طریق این وضعیت تنها بزرگترین چالش بسیاری از ما با آن مواجه شده اند در طول عمر ما و من به طور مداوم نقل مکان کرد و با خود دلسوزی برای هر یک از دیگر مشتریان ما و جوامع ما در طول این فوق العاده دشوار زمان گفت:” استارباکس’ معاون اجرایی رئیس جمهور Rossann ویلیامز در بیانیه ای گفت. “روزانه اخبار از دوستان و اعضای خانواده گذاشته شدن و بسته شدن کسب و کار ما نیاز به یک دیگر بیشتر از همیشه. ما نیاز به یک نوع متفاوت از شرکت است.”

بیشتر: CORONAVIRUS خاموش شدن ناگهانی: لا, کافه تئاتر, ورزشگاه توقیف

این شرکت همچنین در ادامه به پرداخت آن ایالات متحده کارکنان برای 30 روز آینده حتی اگر آنها را انتخاب کنید به ماندن در خانه با توجه به آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de