رالی N. C. — Roope Hintz تا به حال یک هدف و دو کمک و فزاینده دالاس ستاره ها سوار سه هدف دوره اول به یک پیروزی 4-1 بیش از کارولینای طوفان در سه شنبه شب.

Hintz ارسال شده در یک فصل-بالا سه امتیاز و کمک به دالاس بهبود به 7-1-1 در آخرین آن و نه بازی. ستاره ها 6-0-2 در هشت جاده بازی ها. ستاره ها نیز 20-9-3 پس از ریک Bowness گرفت و به عنوان مربی موقت پس از جیم مونتگمری اخراج شد در دسامبر. 10.

                                                                                                                                                                                                                       

دنیس Gurianov اضافه شده یک هدف و کمک و تایلر سیگوین و جیسون دیکینسون نیز به ثمر رساند برای ستاره. آنتون Khudobin متوقف 40 عکس برای دالاس که برنده با وجود اینکه outshot 41-16.

سباستین Aho به ثمر رساند خود را 36th هدف از این فصل برای این طوفان که 3-3-1 در آخرین هفت بازی از جمله یک جفت از ضرر و زیان به ستاره ها. الکس Nedeljkovic بود که در ساخت فقط دوم خود را حرفه ای NHL شروع به پس از به یاد می آورد از شارلوت آمریکا هاکی لیگ 12 ساخته شده برای صرفه جویی در کارولینای.

کارولینای طرفداران وزوز در باز کردن faceoff پس از دیوید Ayres اضطراری دروازه بان به دست آورده که یک پیروزی برای طوفان در روز شنبه در تورنتو کردیم آژیر به سیگنال این تیم ورود به یخ.

این طوفان همچنین مشتاق بودند برای دیدن کارولینای تازه واردان بردی Skjei و وینسنت Trocheck که اضافه شد به تیم درست قبل از روز دوشنبه مهلت تجارت. Skjei به دست آورد از نیویورک رنجرز و Trocheck که بیش از Florida Panthers, حال, خشن, اولین دوره خود را با تیم جدید است.

                                                                                                                                                                                                                       

در افتتاحیه دقیقه Skjei موفق به رسیدگی به یک پاس در امتداد تخته در پایان خود را و اجازه جن به سرنگ رایگان به جیمی بن همراه تخته. بن اخراج یک پاس به سیگوین در مقابل خالص که در آن Nedeljkovic متوقف اولین شات اما نمی تواند جلوگیری از سیگوین از تبدیل دوباره بجای اول برگشتن فقط 51 ثانیه به بازی.

با 2:40 چپ در دوره اول Trocheck خدمت شد و در دام مجازات هنگامی که Hintz تقسیم دفاع و برداشته غواصی backhander گذشته Nedeljkovic. فقط 1:09 بعد دیکنسون به ثمر رساند پس از Hintz شات در یک 3-در-1 شکستن caromed کردن شیشه و در مقابل net.

Nedeljkovic بود که فشرده به عمل پس از آسیب به کارولینای goalies Petr Mrazek و جیمز ریمر اجازه سه گل در فقط هفت عکس در اولین دوره اما همه این اهداف در آمد با کیفیت بالا به ثمر رساند ،

این طوفان ساخته شده حرکت بزرگ در مهلت تجارت در تلاش خود را به افزایش بسیار رقابتی کنفرانس شرق حذفی مسابقه. آنها به دست آورد Skjei, Trocheck و دفاعی سامی Vatanen (که نیست بازی سهشنبه به دلیل مصدومیت) در تلاش برای پر کردن چاله ها در فهرست خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

اما برای یک شب, حداقل, آنها قادر به غلبه بر اشتباهات خود در برابر ستاره تیم است که با استفاده از آن با سرعت و توانایی به استفاده از شانس به ثمر رساند.

یادداشت: Aho ثبت کرده است حداقل یک نقطه در 13 بازی متوالی یک رکورد برای این طوفان پس از حق رای دادن از نقل مکان به ایالت کارولینای از Hartford در سال 1997. … آندره Svechnikov که کمک در Aho هدف است 11-بازی نقطه خط. … سیگوین هشت امتیاز بیش از هشت بازی گذشته. او به دنبال یک بازی گل پیروزی یکشنبه مقابل شیکاگو با هدف باز در برابر طوفان.

بعدی

ستاره ها: بازدید بوستون در روز پنج شنبه در دومین بازی از سه بازی سفر.

طوفان: میزبان کلرادو در روز جمعه قبل از شروع یک رشته از شش جاده بازی شنبه در مونترال.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de