دولت کارشناسان بهداشت: تجمع جمعی باید به تعویق افتاده و یا لغو به سرعت گسترش Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شنبه شب با صدور دستورالعمل در تجمع جرم در پی رشد coronavirus بیماری همه گیر.

دولت کارشناسان بهداشت عمومی گفت که تجمعات باید به تعویق افتاده و یا لغو در سراسر کشور حداقل تا پایان ماه مارس. آنها بیشتر توصیه می شود که غیر ضروری تجمعات باید محدود به بیش از 250 نفر در حالی بیان کرد که رویدادهای کوچکتر می تواند همچنان اگر سازمان قادر به پیاده سازی اجتماعی فاصله از 6 فوت هر فرد است.

علاوه بر این گردهمایی از افراد که در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از COVID-19 باید محدود به بیش از 10 نفر نیز زیر اجتماعی فاصله رهنمودهای کارشناسان گفت.

مرتبط با: تازه ها, حوادث, لغو و یا تعویق بیش از Coronavirus نگرانی

“تغییر اعمال ما برای یک دوره کوتاه از زمان را نجات زندگی یک یا چند نفر که می دانید” Newsom در بیانیه ای گفت:. “این انتخاب قبل از ما. هر یک از ما دارای قدرت فوق العاده ای به سرعت گسترش این بیماری است. نه که برگزاری کنسرت و یا رویداد جامعه می تواند داشته باشد آبشاری اثرات صرفه جویی در ده ها تن از جان و حفظ بحرانی منابع مراقبت های بهداشتی است که خانواده شما ممکن است نیاز به یک ماه از هم اکنون. مردم در زندگی ما هستند که بیشتر در معرض خطر — سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی — در حال بسته همه ما به حق انتخاب است.”

کامل سیاست نوشته شده بود به California Department of Public Health وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de