ولایت به دنور غیر مجاز-کمپینگ فرمان قانونگذاران ایالت کلرادو در حال هل دادن یک لایحه که به دنبال تضعیف چنین ممنوعیت در سراسر کشور.

“اگر وجود دارد هیچ جایگزین واقعی برای مردم و سپس شما واقعا نمی تواند آنها را نگه دارید مودبانه و یا با عنوان جرم جنایی مسئول اقامت در خارج” می گوید: نماینده آدرین Benavidez یک دموکرات از تجارت شهرستان است که نخست حمایت از این لایحه.

Benavidez و همکار دموکرات حامی نماینده Jovan ملتن از شفق قطبی شروع به کار در این لایحه پس از خواندن Denver County قاضی دادگاه جانی Barajas نظر در مشخصات بالا مورد که در آن او اعلام کرد دنور, اردو منع قانون اساسی در ماه دسامبر.

“[لایحه] تلاش برای تدوین آن نظرات می گوید:” Benavidez.

خود لایحه ممنوعیت هر گونه دولت, آیا دولت شهر یا شهرستان از جرم یک فرد انجام “زندگی پایه توابع” مانند پناه در یک چادر خواب در یک کیسه خواب و یا غذا خوردن در اموال عمومی مگر در مواردی که دولت می تواند پیشنهاد “جایگزین سرپناه مناسب به فرد و فرد را انکار می کند جایگزین مناسب باشیم.” این لایحه همچنین اجازه می دهد تا مردم به خواب در اتومبیل های خود را تا زمانی که آنها از نظر قانونی پارک شده در اموال عمومی یا پارک شده در مالکیت خصوصی با اجازه مالک.

Benavidez که هنوز جستجو برای جمهوری خواه همکاری حامیان مالی تاکید می کند که این لایحه نیست جلوگیری شهرداری از تصویب قوانین مربوط به ایمنی و بهداشت مانند احکام است که مردم را از مسدود کردن پیاده رو.

“من فکر می کنم آن را عادلانه ، این فقط گفت: نمی تجاوز بر حقوق مردم” Benavidez می گوید.

او می گوید: این لایحه است همه چیز در مورد هل دادن شهرستانها به “انجام بهتر” اشاره به “ما می توانیم بهتر” شعار خوبی تامین می شود مخالفت با کمپین به ابتکار 300. این ابتکار که رای دهندگان به آسانی رد در مارس 2019 به دنبال سرنگونی دنور کمپینگ بان کی مون و معکوس قوانین دیگر که طرفداران می گویند جرم بی خانمانی.

ملتن است ناموفق تحت فشار قرار دادند “حق بقیه” صورتحساب قبلی قانونی جلسات. در این سال این لایحه با عنوان “زندگی پایه توابع در فضاهای عمومی” نمی کاملا به عنوان دور به عنوان ملتن گذشته صورت حساب اجازه می دهد شهرستانها به اجرای کمپینگ بان کی مون اگر سرپناه مناسب فضای در دسترس است.

اما این تعریف از “کافی” متفاوت است. دنور مقامات ادعا می کنند که مردم دچار بی خانمانی دسترسی به اندازه کافی پناهگاه فضا. اما قاضی Barajas را رد کرد که این ایده هیچ چیز در او حاکم است که “مردان و کودکان و افراد با جدی بیماری های روانی افراد ممنوع از پناهگاه بدون همراه جوانان بی خانمان, افراد با, حیوانات خانگی, همجنسگرایان افراد و همان شرکای جنسی را محدود کرده اند دسترسی به پناهگاه. … مگر اینکه همراه با یک دنور افسر پلیس افراد با نوسان و تغییر شغل و دیگر افرادی که به دنبال سرپناه پس از منع رفت و آمد نیز تبدیل دور به دلیل پناه حکومت.”

دنور شهرستان دفتر دادستان جذاب Barajas حاکم; در ضمن کمپینگ بان باقی مانده است در این کتاب. شهردار مایکل هنکاک است که دفاع و پشتیبانی شهری کمپینگ ممنوعیت کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

دنور شهرستان Councilwoman کاندی CdeBaca است که قصد لغو این ممنوعیت از طریق شورای. او می خواهم نیاز به هشت اعضای دیگر به حمایت از لغو لایحه به طوری که آن را می تواند زنده ماندن هنکاک اجتناب ناپذیر وتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im