دستور دولت کری جی اسمیت برای ثبت نام به عنوان مجرم جنسی — دوباره

کوستا مسا (CBSLA) — کالیفرنیا دادستانی کل جمعه موافقت با اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر که کری جی اسمیت ثبت نام باید به عنوان یک مجرم جنسی.

اسمیت که به تازگی منتشر شده است از یک حالت روانی, بهداشت, بیمارستان بود که مورد بررسی قرار جمعه در یک مرکز سلامت روان در کوستا مسا پس از حرکت از طریق چهار Southern California counties. در انتظار نتایج حاصل از ارزیابی اسمیت ممکن است دوباره بستری با توجه به اسپیتزر.

حتی اگر اسمیت منتشر شده است از امکانات او را یک بار دیگر باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صدور یک فرمان اجرایی که دولت دادستان خدمت اسمیت با مدارک لازم, Spitzer گفت.

“آنها مورد بررسی در این مقاله ما ارسال شده و موافقت او را برای ثبت نام” اسپیتزر گفت: شهرستان, اخبار سرویس.

با توجه به اسپیتزر اسمیت دادگاه فایل برای یک سال 1983 اعتقاد شده بود حذف, اما هنوز هم وجود دارد کارهای اداری در یک مورد دیگر از اواسط دهه 1980 نشان داد که او محکوم به جرائم جنسی که نیاز به او را برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی برای بقیه عمر خود را.

“خط پایین این است که حداقل او را در حال حاضر به ثبت نام” اسپیتزر گفت.

اسمیت صرف 21 سال در کولینگا بیمارستان دولتی به صورت آشکارا fantasizing در مورد تجاوز و قتل کودکان قبل از اینکه منتشر شد ژوئیه 14.

“در نه تجدید تعهد دولت به بیمارستان مشخص شد که آقای اسمیت بود دیگر هیچ خطری برای دیگران” اسمیت وکیل Staycie سنا در بیانیه ای گفت. “او دریافت کرده است دهه از درمان است. ما باید اعتماد توانبخشی روند.

“آقای اسمیت به طور مداوم تحت نظارت پلیس است همکاری کامل با سازمان های اجرای قانون است و کار کردن با سلامت روان حرفه ای برای اطمینان از ایمنی از جامعه است.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net