دولت گزارش 26 جدید COVID-19 مرگ یکی دیگر از 462 آلوده

یکی دیگر از 26 ایلینوی ساکنان درگذشت از COVID-19 و 462 افراد تازه تشخیص داده شده به عنوان داشتن بیماری, ایلینوی, مقامات بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد.

بالغ کمتر از هفت روز به طور متوسط از 601 جدید روزانه موارد و 50 مرگ و میر. اما روزانه تعداد اغلب در پایین خود را در روزهای دوشنبه قبل از بازگشت کمی بعد از آن در هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از وقوع شروع دولت مرگ و میر از این ویروس است 6,671. در ضمن 137,224 مردم باید آزمایش مثبت در ایلینوی با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت.

دولت گزارش 94 درصد میزان بهبودی از این بیماری است اما مقامات اعلام 204 “احتمال” مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از وقوع شروع شد و تا 23 از هفته گذشته است. مقامات بهداشت در حال برچسب زدن و میر به عنوان محتمل برای هر کسی که تسلیم به COVID-19 علائم اما هرگز تا به حال یک آزمایش برای تایید بیماری.

مقامات بهداشتی دولت بر این باورند یکی دیگر از 1000 نفر آلوده شدند ، آنها گزارش شده است به عنوان علامتی اما هرگز مورد آزمایش قرار.

دولت تنظیم شده است به شل محدودیت در روز جمعه که شامل اجازه دادن به تجمعات از 50 نفر یا کمتر از این زمان 10. میزان عفونت در حال نظارت روزانه برای اطمینان از موارد نمی صعودی به عنوان مردم شروع به معاشرت بیشتر.

در طول هفته گذشته تنها 2.5 درصد از تمام COVID-19 آزمایشات گرفته شده در ایلینوی مثبت بودند برای ویروس.

در حومه شهر تنها DuPage County را عفونت رای — 2.2% بیش از هفت روز گذشته — پایین تر از دولت است.

                                                                                                                                                                                                                       

کین شهرستان عفونت رای بالاترین است در حومه شهر در 4.9 درصد به IDPH آمار و ارقام. در هفت روز گذشته, 302 از 6,140 آزمون های گرفته شده توسط Kane County ساکنان آمد مثبت است. Aurora, دولت دومین شهر حساب برای یک تکه بزرگ از کسانی که مثبت نتایج آزمون. پس از شیوع این بیماری آغاز شد و بیش از 88 درصد از شفق قطبی را 3,738 تایید موارد گزارش شده در Kane County بخشی از شهرستان.

بعدی بيشترين ميزان عفونت در حومه کوک کانتی در 3.7% که در آن 1,208 آزمايشات مثبت از یک دسته از 32,868 آزمون نتایج گزارش شده در طول هفته گذشته.

عفونت رای در شهرستان لیک شد 2.9 درصد در هفته گذشته در حالی که IDPH گزارش 2.8% عفونت رای در شهرستان خواهد شد و 2.6 درصد در McHenry County است.

ایالت, هفت روز, نورد متوسط ميزان عفونت باقی می ماند در 2.5 درصد از آن شده است برای دو روز گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net