اقامت در خانه نظم آینده برای Douglas, Arapahoe, Adams, شهرستانهای

تنها چند ساعت پس از دنور اقامت در خانه سفارش در زمان اثر در 5 p. m. آوریل 24, مقامات اعلام کرد که یک جهت مشابه خواهد بود برای آینده Douglas, Arapahoe و آدامز شهرستانهای استان است.

شفق قطبی شهردار مایک کافمن به توییتر گرفت به یاد داشته باشید که این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از سه شهرستان را موضوع اقامت-در-صفحه اصلی منظور خواهد شد که به احتمال زیاد اثر را در ساعت 8 صبح پنج شنبه, مارس 26. Coffman گفت که منظور خواهد تا حد زیادی آینه دنور به جز که آن را از گذشته تا آوریل 17, به جای مارس 10 است که تاریخ انقضا که دنور است در محل.

تصمیم به صدور اقامت در خانه سفارش برای این سه شهرستان که در ترکیب جمعیت بیش از 1.5 میلیون نفر می آید به عنوان COVID-19 در حال گسترش در سراسر کلرادو که در آن وجود داشته است 912 مورد تأیید و 11 مرگ و میر به تاریخ.

اگر چه فرماندار Jared پلیس دستور داده است تا محل کار خود را به کاهش در نیروی کار حداقل 50 درصد در سراسر کشور تا کنون او صادر نشده یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

بدون که ایالت سفارش دنور شهردار مایکل, Hancock, تصمیم به عمل و در 23 مارس اعلام کرد این شهر اقامت در خانه که نیاز ساکنان به ماندن در خانه به جز برای چنین فعالیت های ضروری که خرید مواد غذایی, ورزش و به دنبال دارو و مراقبت های پزشکی. هر دو ایالت و دنور سفارشات معاف کسب و کار خاص از جمله رسانه های فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. رستوران ها, میله, قمار ورزشگاه و سالن های عملکرد در حال حاضر بوده است تعطیل در سراسر کشور.

هنکاک اعلام مارس 23 مورد آینده اقامت در خانه سفارش ناشی از اجرا در فروشگاه ها مشروب و تفریحی گلدان ها ، اما پس از چند ساعت دنور رفت و برگشت بسته شدن سفارش برای کسانی که کسب و کار و گفت که این فروشگاه ها می تواند باز بماند تا زمانی که مشتریان عمل “اجتماعی فاصله.”

در روزهای آینده دنور پلیس پارک رنجرز کسب و کار و محققان خواهد اطمینان از انطباق با سفارش از جمله آموزش مردم در مسئولیت اجتماعی فاصله و مطمئن شوید که غیر ضروری کسب و کار تعطیل. متخلفان را می توان با ضربه جریمه تا 999 دلار.

اقامت در خانه سفارش برای سه شهرستان منطقه نیز خواهد شد رسمی بهداشت عمومی به منظور مشابه با اجرای مکانیزم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im