سان فرانسیسکو — Stephen Curry است که اعتماد به نفس او قرار داده و دست چپ خود را از طریق هر امکان تست گذشته از واقع شدن به یک بازی NBA.

او خواهد شد که شانس پنج شنبه شب هنگامی که دو بار MVP است به بازگشت پس از بیش از چهار ماه غیبت با دست چپ برای بازی با گلدن استیت برابر تورنتو رپتورز.

                                                                                                                                                                                                                       

کاری گفت: او به اندازه کافی راحت به بازی اگر آن را ممکن است ماه ها قبل از دست خود احساس می کند کاملا “œnormal’� دوباره به جایی که او می تواند مقایسه آن را به سمت راست. در عین حال او هنوز هم قصد دارد به بازی در بازی های المپیک توکیو در این تابستان با تیم ایالات متحده آمریکا و اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده برای باز کردن در ماه جولای.

‘œHopefully وجود ندارد هر گونه افکار و من به بازی بازی من راه من آن را ببینید و فقط قادر به واکنش نشان می دهند و نقش بدون داشتن افکار دوم یا تردید’� کاری گفت: پس از shootaround صبح روز پنجشنبه در تعقیب و گریز از مرکز.

‘œIf من نیاز به ایجاد یک چپ دست تصویب بدون توجه به جایی که در آن است و یا به پایان برسد با من چپ یا دفاع و انحراف و یا گرفتن یک ضربه با آن که من قادر به انجام تمام کارهایی که بدون فکر کردن در مورد آن است. همه چیز من انجام داده ام برای آماده سازی من قرار داده و آن را از طریق هر آزمون من فکر می کنم ممکن است بدون اینکه در یک بازی مانند تنظیم. من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از لحظات که در آن آن را به پاپ در سر خود را و مطمئن شوید که آن را همه حق است, اما بعد از آن شما فقط نگه داشتن بازی.’�

کاری گفت: او این است که میله میله به بازی در جایی در محدوده 24 تا 28 ساعت در اولین بازی خود را به عقب و به یاد همه او نمی مراقبت بسیار برای ‘œminutes محدودیت.’�

                                                                                                                                                                                                                       

رزمندگان اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که کاری بوده است پزشکی پاک به بازی خواهد بود و در صف پنج شنبه در یک مسابقه برگشت سال گذشته NBA Finals که تورنتو برنده در شش بازی. دو بار NBA MVP از دست رفته 58 بازی پس از سقوط بر روی دست چپ خود Oct. 30 مقابل ققنوس.

او در تمرین روز شنبه با G لیگ سانتا کروز رزمندگان بود و سپس به یاد می آورد بازگشت به تیم NBA در روز بعد.

‘œIt شد بسیار سرگرم کننده برای املاک,’� کاری گفت. ‘œOne فقط می تواند در یک محیط مختلف. من شده ام سنگ زنی و rehabbing در اینجا برای تقریبا چهار ماه. این نوع از یک مکان عجیب و غریب که در آن شما با تیم اما شما واقعا نمی, بنابراین شما می توانید مختلف تغییر از مناظر بچه ها که فقط هیجان زده به بازی و رقابت. ما تا به حال خیلی خوب اجرا کنید.’�

کاری که تبدیل به 32 در 14 مارس امیدوار به بازگشت به گذشته یکشنبه در برابر واشنگتن اما جدول زمانی خود را ندارد و بیش از حد به تاخیر افتاده است. او به طور متوسط 20.3 امتیاز 6.5 کمک و 5.0 قیمت بیش از فقط چهار بازی این فصل است. در 14-48 طلایی دولت نشسته در گذشته در محل کنفرانس غرب بود و نه بازی اصلی از دست دادن رگه رفتن به پنج شنبه شب.

او مشتاق است که به بخشی از نهایی 20 بازی حتی اگر وجود خواهد داشت بدون حذفی اجرا می شود این بار پس از پنج مستقیم سفر به NBA Finals.

‘œIt را در مورد تنظیم یک هدف بنابراین شما می توانید کار نسبت به آن است. بدیهی است که من درک روند فکر اضافی چهار روز و پایین رفتن به سانتا کروز و شناخت کافی نداشتیم بدن در اینجا به آن است که در اینجا. هیچ کس دوست دارد به صبر بیش از آنها را. من بیشتر بیمار اما درک دوباره روند فکر ساخت مطمئن شوید که هر کس در سازمان صداهایی که مهم بودند و در تراز دقیقا زمانی که من باید برگردم.”

                                                                                                                                                                                                                       

کاری اولیه بازی برگشت نیز خواهد شد برای اولین بار در دادگاه با اندرو ویگینز که به دست آورده بود توسط رزمندگان از مینه سوتا آمده است. 6 برای گارد d’angelo راسل, گارد یعقوب ایوانز و رو به جلو عمری Spellman.

‘œI هستم بسیار هیجان زده است. من احساس می کنم مثل همه است” Wiggins گفت. “او این نوع از بازیکن است که به تنهایی او را به می آیند و تغییر راه همه بهتر است. من بسیار هیجان زده هستم. او یک بازی-changer.’�

Wiggins به ثمر رساند 20.1 امتیاز در نه بازی با رزمندگان.

رزمندگان در حال حاضر حکومت کاری را چلپ چلوپ برادر کلی تامپسون برای کل فصل به عنوان بهبود او از عمل جراحی در ماه ژوئیه گذشته 2 برای تعمیر یک پاره لیگ قهرمانان آسیا در سمت چپ خود زانو رنج می برد در بازی سرنوشت ساز 6 در ژوئن 13.

همچنین پنج شنبه, طلایی دولت امضا مرکز دراگان بندر به یک دوم 10 روز قرارداد.

___

https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im